خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین منبع دی وی دی ریاضی مفهومی

سلام من تازه عضو این انجمن شدم میخوام ببینم کسی منبع دی وی دی برای ریاضی تجربی سراغ داره از فصل 1 سال دوم شروع کنه فصل به فصل درس بده میخوام تشریحی درس بده و اصلا تکنیکو روش های تست زنی نگه فقط مفهوم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مفهومی منتظری خوبه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      مفهومی منتظری خوبه
      میخوام رو تخته درس بده منتظری یجوری خلاصه ای من درآوردی رو تابلو میگه هی میگه این اثاتو ولش اون اثباتو ولش این الگو این تو حل کن!
      یه معلمی که رو تخته درست حسابی مثل معلم مدرسه بیاد از ابتدا درس بده تمرین تشریحی حل کنه اصلا وجود داره؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آيا شما قلم سروش موييني، بابك سادات و منصور سعيدي را ديده ايد كه باز پي محتواي تصويري هستيد؟
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منتظری

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pain نمایش پست ها
      میخوام رو تخته درس بده منتظری یجوری خلاصه ای من درآوردی رو تابلو میگه هی میگه این اثاتو ولش اون اثباتو ولش این الگو این تو حل کن!
      یه معلمی که رو تخته درست حسابی مثل معلم مدرسه بیاد از ابتدا درس بده تمرین تشریحی حل کنه اصلا وجود داره؟
      یه نگاهی به خلیلی بنداز

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منتظری

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pain نمایش پست ها
      امینی راد تو آلا دهم رو درس میده میتونی استفاده کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن