خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

تریلر بازی Battlefield V

پیشنهاد میکنم این تریلر که اخیرا منتشر شده رو حتما ببینید!
      https://www.aparat.com/v/WSCFz
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 04 خرداد 1397 در ساعت 11:40

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مث قبلیاش عالی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لامصب چه کرده !! انگار فیلم سینماییه ...
      واقعا بازیش عالیه .
      فک نکنم این نسخه رو سیستمم بکشه ... وقتی امد بازی کنید لذت ببرید
      Tel
      Nabze_avaz@

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      لامصب چه کرده !! انگار فیلم سینماییه ...
      واقعا بازیش عالیه .
      فک نکنم این نسخه رو سیستمم بکشه ... وقتی امد بازی کنید لذت ببرید
      گریه می آید مرا گریه می آید مرا
      سیستم منم حتما نمیکشه و از اونجایی که یه تفکر شرقی و کاملا مغایر با حقوق بشر تو ذهن پدرم میگه یکی تو سن من سراغ گیم به هیچ عنوان نمیره=> پس نمیتونم ازش برای ارتقا پول بگیرم=> پس باید خودم پول جور کنم که پولی که خودم جور کردم رو دلم نمیاد بدم واسه ارتقای سیستم=> چون مواردی به مراتب واجب تر و شرقی تر هست که باید براش هزینه بشه پس در حالیکه پَشم هایم از این کیفیت بازی ریخته همچنان pes بازی کرده و به ادعای شکست ناپذیری به هیچ عنوان ادامه میدم
      .

you can't kill spirit even if you try too​
      ویرایش توسط YasharUR : 04 خرداد 1397 در ساعت 12:19 دلیل: گذاشتن فتحه برای جلوگیری از سانسور پَشم :|

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

گریه می آید مرا گریه می آید مرا
      سیستم منم حتما نمیکشه و از اونجایی که یه تفکر شرقی و کاملا مغایر با حقوق بشر تو ذهن پدرم میگه یکی تو سن من سراغ گیم به هیچ عنوان نمیره=> پس نمیتونم ازش برای ارتقا پول بگیرم=> پس باید خودم پول جور کنم که پولی که خودم جور کردم رو دلم نمیاد بدم واسه ارتقای سیستم=> چون مواردی به مراتب واجب تر و شرقی تر هست که باید براش هزینه بشه پس در حالیکه پَشم هایم از این کیفیت بازی ریخته همچنان pes بازی کرده و به ادعای شکست ناپذیری به هیچ عنوان ادامه میدم
      ارتقای سیستم فقط با پول خانواده میچسبه
      بازی ها هر سال دارن با کیفیت تر میشن ... ارتقای سیستم برای pc هم جواب نمیده گاها ...
      یه تفکر شرقی راه بنداز و ps4 بخر ( هرچند من ب شخصه اصلا نمیتونم با دسته بازی های اکشن انجام بدم )
      ما همون pes بزنیم بهتره
      Tel
      Nabze_avaz@

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان دیگه PC زیر 10 تومن به درد نمیخوره ! (ماکه نداریم هرکی داره کوفتش بشه!)الان یه سیستم گیمینگ حرفه ای (و البته مخصوص رندر کردن برا نرم افزار های سنگنین مهندسی) اسمبل کردم اینم شد قیمتش! (سی پی یو زنون 21 هسته ای خخ (فک کنم فقط ناسا از اینا استفاده کنه) 128 گیگ رم ddr4 و 16 گیگ گرافیک gddr5 اس ال آی شده و ...)
      capture.jpg
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 04 خرداد 1397 در ساعت 13:57

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      R.i.p cod

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوبه که درباره جنگ نوین نیست، از این جنگ نوین ها حالم بهم میخوره!! حس نبرد واقعی رو نمیده! همش پهباد و روبات و ...
      ولی خداییش 10 ثانیه آخر این تریلر منو یاد سریال واکینگ دد انداخت با اون چماق دستش

بنظرم p.c رو به هدف بازی کردن اصلا نباید ارتقاء بدی! چون هرچقدر هم که خرج کنی یک یا نهایتش 2 سال دیگه بازم بازیهای گرافیکی جدید رو نمیکشه! لامصب الان حتی pes هم داره گرافیکی میشه!! از 17 به 18 یه جهش وحشتناک داشت!! دلخوشیمون همین pes بود 2ماه دیگه pes 19 هم میاد ولی به من چه ...

بهترین و اقتصادی ترین کار خرید یه کنسول خانگیه ( یدونه هم برا من بخرین )
      یه ps4 میگیری 2 تومن راحت چندین سال ساپورتت میکنه، قابل حمل هم هست برا وقتی که با رفیقا خونه مجردیِ خالی براتون جور شد!! ولی کیس رو اگه بخوای جایی ببری باید یه وانت براش کرایه کنی
      تنها مشکل کنسول همین بازی هاشه که اونم همیشه یه راهی برا دور زدنش هست ...

پ.ن: Ps4 شما را همراه با بازی ها و متعلقاتش مفت و مجانی خریدارم! درعوض دعاتون میکنم! پ.خ بدین

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن