خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

منابع نظام جدید تجربی

سلام.من الان واسه انتخاب منبع چنتا درس مردد هستم.در ضمن خیلی وسواس دارم متاسفانه.یهو ممکنه برم همه منابع رو بگیرم.لطفا راهنماییم کنید که یه منبع خوب بگیرم و خلاص شم که دیگه فکرم مشغول نباشه.حالا درسایی که مرددم:زیست بین میکرو و خیلی سبز هنوز موندم کدومو بگیرم،میگن خیلی سبز درسنامش خوبه ولی یه عده میگن کلا خوب نیس.توی شیمی بین همشون مرددم یه عده میگن میکرو یه سری میگن خیلی سبز یه سری هم میگن نشرالگو.ریاضی هم بین خیلی سبز و (میکرو+ایکیو) موندم،یه جا شنیدم میگفت خیلی سبز ترکیبی از میکرو و ایکیو هستش.نظر شماها چیه؟واسه درس ادبیات هم کلا نمیدونم چی بگیرم چون معلم ندارم.دوس دارم کل کتاب درسی بررسی شده باشه هم چنین منبع تست قوی هم باشه.اگه لازم باشه واسه ادبیات دوتا منبع میگیرم.ممنون از جواباتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سعی کن وسواس منابعتو تا تیر رفع کنی وگرنه کارت سخت میشه
      در مورد ریاضی خیلی سبز برای شیمی به مبتکران(اقای بازرگان)هم یه نگاهی بنداز.ادبیات رو باید مبحثی خوند برای قرابت کتاب مبحثی الگو خوبه البت نشر دریافت هم خوبه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سعی کن وسواس منابعتو تا تیر رفع کنی وگرنه کارت سخت میشه
      در مورد ریاضی خیلی سبز برای شیمی به مبتکران(اقای بازرگان)هم یه نگاهی بنداز.ادبیات رو باید مبحثی خوند برای قرابت کتاب مبحثی الگو خوبه البت نشر دریافت هم خوبه
      واسه شیمی زیاد درسنامه برام مهم نیس بیشتر تست برام مهمه.چون جدیدا شیمی سخت شده.مثلا همین مبتکران نظام قدیم تستاش در حدکنکورای جدید نبود البته الانشو نمدونم.واسه زیست نظری نداری؟

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه ی کتابای پایه خیلی سبز تهیه کن جز زیست...زیست میکرو بگیر ..اگه قرابت ضعیفی قرابت معنایی عبدالمحمدی نظام جدید بگیر

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      واسه شیمی زیاد درسنامه برام مهم نیس بیشتر تست برام مهمه.چون جدیدا شیمی سخت شده.مثلا همین مبتکران نظام قدیم تستاش در حدکنکورای جدید نبود البته الانشو نمدونم.واسه زیست نظری نداری؟
      فکر کنم میکرو خوب باشه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up
      سلام
      در مرود شیمی ، من پیشنهاد میکنم خیلی سبز بگیری ، نسبت به میکرو درسنامه های مفصل تری داره و 99 درصد مطالب کتاب رو پوشش داده
      در مورد ادبیات هم اگر پایه ات ضعیفه اصلا نشرالگو ((سال )11) نگیر :/

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.من الان واسه انتخاب منبع چنتا درس مردد هستم.در ضمن خیلی وسواس دارم متاسفانه.یهو ممکنه برم همه منابع رو بگیرم.لطفا راهنماییم کنید که یه منبع خوب بگیرم و خلاص شم که دیگه فکرم مشغول نباشه.حالا درسایی که مرددم:زیست بین میکرو و خیلی سبز هنوز موندم کدومو بگیرم،میگن خیلی سبز درسنامش خوبه ولی یه عده میگن کلا خوب نیس.توی شیمی بین همشون مرددم یه عده میگن میکرو یه سری میگن خیلی سبز یه سری هم میگن نشرالگو.ریاضی هم بین خیلی سبز و (میکرو+ایکیو) موندم،یه جا شنیدم میگفت خیلی سبز ترکیبی از میکرو و ایکیو هستش.نظر شماها چیه؟واسه درس ادبیات هم کلا نمیدونم چی بگیرم چون معلم ندارم.دوس دارم کل کتاب درسی بررسی شده باشه هم چنین منبع تست قوی هم باشه.اگه لازم باشه واسه ادبیات دوتا منبع میگیرم.ممنون از جواباتون
      باسه شیمی میکرو رو نگیر تست های خوب و سطح بالایی داره ولی من یکی تا خیلی سبز رو اون مبحثشو تموم نکنم نمیتونم مسکرو بزنم شاید سطح من پایینه در مورد ریاصی هم خیلی سبز رو استفاده کردم و خوبه نشرالگو هم یه مبحث استفاده کردم تستایه عالی داره ولی من خیلی سبز رو ترجیح میدم درمورد زیست نشرالگ و خیلی سبز استفاده کردم امسال که بنظرم خیلی سبز تستاش بدرد قلم و کنکور نمیخوره ولی خیلی کمکم میکرد که درسو بفهمم هم تستاش هم درسنامش ولی نشرالگو خیلی سرتر بود ازش من خودم باسه تابستون میرم میکرو میگیرم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شیمی : پایه میکرو
      زیست : میکرو
      ریاضی : میکرو
      ادبیات : عبدالمحمدی + قرابت دریافت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      باسه شیمی میکرو رو نگیر تست های خوب و سطح بالایی داره ولی من یکی تا خیلی سبز رو اون مبحثشو تموم نکنم نمیتونم مسکرو بزنم شاید سطح من پایینه در مورد ریاصی هم خیلی سبز رو استفاده کردم و خوبه نشرالگو هم یه مبحث استفاده کردم تستایه عالی داره ولی من خیلی سبز رو ترجیح میدم درمورد زیست نشرالگ و خیلی سبز استفاده کردم امسال که بنظرم خیلی سبز تستاش بدرد قلم و کنکور نمیخوره ولی خیلی کمکم میکرد که درسو بفهمم هم تستاش هم درسنامش ولی نشرالگو خیلی سرتر بود ازش من خودم باسه تابستون میرم میکرو میگیرم
      واسه ادبیات نظری نداری؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بزار (یا شایدم بذار) منابعی که خودم داشتمو باهاشون امسال تو آزمونا موفق بودم رو بهت معرفی کنم....
      فیزیک :نشر الگو ادبیات :نشر الگو شیمی :میکرو زیست :طبق گفته رفیقم خیلی سبز(ترازای ۶۰۰۰اینا میاره ها ریاضیم میتونم بهت خیلی سبزو معرفی کنم البته چون من ریاضی بود رشتم از نشر الگو استفاده کردم که تستاش خععععلی جوندار بود....
      در ضمن میتونی از مهروماهم استفاده کنی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بزار (یا شایدم بذار) منابعی که خودم داشتمو باهاشون امسال تو آزمونا موفق بودم رو بهت معرفی کنم....
      فیزیک :نشر الگو ادبیات :نشر الگو شیمی :میکرو زیست :طبق گفته رفیقم خیلی سبز(ترازای ۶۰۰۰اینا میاره ها ریاضیم میتونم بهت خیلی سبزو معرفی کنم البته چون من ریاضی بود رشتم از نشر الگو استفاده کردم که تستاش خععععلی جوندار بود....

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8500 نمایش پست ها
      ریاضی میکرو یا ایکیو رو دیدی؟ترازت چه جوریه(البته میدونم به خوب بودن یا نبودن منبع بستگی نداره)محض کنجکاوی پرسیدم.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی میکرو یا ایکیو رو دیدی؟ترازت چه جوریه(البته میدونم به خوب بودن یا نبودن منبع بستگی نداره)محض کنجکاوی پرسیدم.
      اجگال نداره داداچ رو چشم ما جا داری....

آی کیو تستاش تقریبا نزدیک به نشرالگوه میکروش ولی زیاد جالب نبود...
      ترازمم ۶۷۰۰_۶۹۰۰ هستش...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه ادبیات نظری نداری؟
      اویل ادبیاتو سی چهل میزدم هرچند که درصدام تو دهم بالا بود ولی از اسفند به بعد ادبیاته زیر شصدنداشتم نود هم زدم حتی من کلا قرابتو خوشم میاد خوب میره رو مخم معنا املا هم سعی میکردم بیشتر نزدیک روزایه ازمون بخونمو روز قبل مرور کنم همراه با مفهوم ابیات که از خیلی سبز استفاده میکردم هم نشرالگو رو دارم هم خیلی سبز رو پارسال نشر الگو یه مبحثی داشت خیلی باحال بود من امسال از هیچکدومه این دوتا خوشم نیومد ولی خیلی سبز بهتر بود یه تغییری دادم تو طرز کارم ادباتو خیلی باعلاقه تر و بدون وسواس خوندم تستارو دونه دونه با ارامش زدم از ارایه گرفته تا قرابتایه خیلی سبز نتیجه هم گرفتم خودم فکر میکنم فقط فرق اساسیم تو این بود که طرز فکرمو عوض کردم دیگه اینکه صرفا 100تا تست این فصل رو بزنم نبود این بود که تستارو بزنم ویاد بگیرم کاری که من اوایل نمیکردم ولی اخرایه سال تقریبا تو همه درسا عملیش کردم باسه تابستون قرابت نشرالگو رو گرفتم ارایه هم داشتم باسه نشرالگو جفتشو روزانه میخوام استفاده کنم و املا و معنی هم درس به درس با کتاب درسی و ازمپن جلو بیرم احتمالا جامع گاج رو میگیرم
      ببخشید اگه زیاد شد دوست داشتم مفید باشه باسه همین زیاد شد
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن