خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 78 از 78
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      سلام .
      برای شیمی اگه سطحت خوبه میخای بالا بزنی خوب کار کنی گاج بگیر اگه نه درسنامه جمع و جورتر میخای خیلی سبز.واسه دهم مبتکران هم میتونی کار کنی درسنامه هاش روون تره.گاج درسنامه هاش کامل تره تستاشم یه خورده جون دار تر
      الگو هم درسنامه هاش تا جایی که دیدم خوب نبود ولی اگه درسنامه نمیخای میتونی از تستای اونم استفاده کنی فرقی ندارع زیاد با گاج .
      ممنون که پاسخ دادید
      «سرِ آن ندارد امشب که برآید آفتابی؟ / تو خود، آفتابِ خود باش و طلسم کار بشکن»

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=daniel19;1301577]البته اینم بگم که سطح ریاضیم بدک نیس.رشته اصلیم ریاضی بوده.درسنامه هارو غالبا از خط ویژه میخوندم.ایکیو جامع داشتم منتهی برای نظام جدید شک دارم که کتاب ایکیو به تنهایی جواب میده یا بهتره به عنوان مکمل استفاده کنم؟یا اصن یه کتابی پیدا کنم که ترکیبی از هر دو باشه(همون صفر تا صد)
      ا[/QUO
      شما نظام قدیمی هستید؟اگه هستید سال 98که دوتا کنکوربرگزارمیشه چرادنبال منابع نظام جدیدین؟

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=alirezac;1348854]
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      البته اینم بگم که سطح ریاضیم بدک نیس.رشته اصلیم ریاضی بوده.درسنامه هارو غالبا از خط ویژه میخوندم.ایکیو جامع داشتم منتهی برای نظام جدید شک دارم که کتاب ایکیو به تنهایی جواب میده یا بهتره به عنوان مکمل استفاده کنم؟یا اصن یه کتابی پیدا کنم که ترکیبی از هر دو باشه(همون صفر تا صد)
      ا[/QUO
      شما نظام قدیمی هستید؟اگه هستید سال 98که دوتا کنکوربرگزارمیشه چرادنبال منابع نظام جدیدین؟
      چون 98 سربازم و اینکه کنکور نظام جدید راحتتره

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن