خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انقدر اوضاع خودش و دولتش گند شده که با موضوعاتی مثل رفع فیلتر یوتیوب و تلگرام و این چیزا میخواد مردم رو سرگرم کنه که بهش گیر ندن
      خدا ازت نگذره حسن چاخان ...

پ.ن: یوتیوب فیلم +18 نداره! تقریبا همش آموزشیه ( البته تا جایی که من اطلاع دارم! )
      خود یوتیوب انقدر بزرگ و جهانی هستش که نذاره حیثیتش با این جور کلیپ هایی خدشه دار بشه!

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SonaMi نمایش پست ها
      اعتقاد زورکی مال زمان شتر سواری بود فاطمه جان
      با این طرز فکر شما ، باید حتی چاقو رو هم فیلتر کنن چون خیلیا باهاش ادم کشتن ! ولی خب خیلیا هم باهاش سیب پوست میکنن .
      گرچه داریم به آخرش نزدیک میشیم ...
      رفیق خودت غیرمستقیم داری توهین میکنی بعد ادعای روشن فکریت هم میشه!

من که بعید میدونم ...

رفع اسپم: من هم با برداشتن فیلتر یوتیوب موافقم، هرچند این حرفا همش بازی های سیاسیه که مردم رو باهاش سرگرم کنن ...

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها

برادر آقا سینا من فاطمه جان نیستم اولا..

دوما ما مشکلمون آزاد سازی فیلم ها و چیزهای ناجوره نه چیز دیگه.اونا رو ببندن اشکالی نداره.باج افزار ها زیاد شده
      جالبه ... منکه الان 7 8 ساله از یوتوب دارم استفاده میکنم تا حالا فیلمایی که شما میگی رو در یوتوب ندیدم ولی مثه که شما خیلی ازون فیلما دیدی که اینقدر راحت در موردش نظر میدی .
      من پیشنهاد میکنم شما از خودت شروع کنی تا اینکه در مورد بقیه نظری بدی خانوم مدرس فضای مجازی : )) .
      ضمنا سایت های بهتر از یوتوب هم وجود داره

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برادر آقا سینا من فاطمه جان نیستم اولا..

دوما ما مشکلمون آزاد سازی فیلم ها و چیزهای ناجوره نه چیز دیگه.اونا رو ببندن اشکالی نداره.باج افزار ها زیاد شده

یوتیوب والا تا اونجا که من میدونم 99 درصد اصلا این چیزا رو نداره . و نه تنها مضر نیست مفید هم هست . هزار هزار بار شده من تو کامپیوتر خوردم به ی اروری نتونستم حل کنم و با سرچ ساده رفعش کردم . به غیر از اون کلیپای آموزشی داره از آموزش مسواک زدن بگیر تا فیلم های علمی در هر زمینه و top 10 های خیلی جالب و البته ی بخش منظم در زمینه فیلم و موسیقی .

فیلم ها و چیزهای ناجور در یوتیوب یا نیستن یا خیلی کمن . کسایی با یوتیوب کار کردن میدونن اگر فیلم ذره ای محتوای جنسی و به قول شما چیزای ناجور داشته باشه باید بیست هزار بار ثابت کنی که از هجده سال بزرگتری و امضا کنی و بری تو ایمیلت تا گوگل سنتو ببینه و ... از وام گرفتن سختتره .
      ولی جدی یک سری حرفا باعث بیزاری مردم از دین میشه و دیدشونو نسبت به اسلام و مسلمون بد میکنه . و یا بهونه میده دست کسایی که پی توهینن . نزنید : )

ویرایش توسط Soviet Union : 08 خرداد 1397 در ساعت 07:49

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اینا دردشون اخلاقو اینجور چیزا نیس، اگ از لحاظ اخلاقی بگیم اینستاگرام خیلی بدتر از یوتیوبه (عکس شوهرخالمو گذاشتم استوری ، دنبال یه رابطه دو سر بُرد هستم با خانم متاهل ، شارژ دو تومنی میگیرم واست ناز میکنم فالو کنید فیلم شیطونیای بابام توو پیج هست) ، همه اینا سیاسته حرفاشونو جدی نگیرید
      در ضمن یوتیوب فیلمای غیر اخلاقی رو حذف میکنه البته از نگاه انقلابی و جهادی یوتیوب مشکل داره چون گردن خانوما وقتی اخبار میگن مشخصه و باعث ایجاد مفسده میشه

İnsan Bazen Büyük Hayallerini
      Küçük İnsanlarla Ziyan Eder

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      عرضم به حضورتون!
      در مورد یوتوب
      واقعا چرا فک میکنید یوتوب پورنو های زیادی داره؟ اگه داشته باشه اونقدر نامناسب نیستن مثل بقیه سایت ها، و ضمنن بسییبار کمه!

توی این سایت یوتوب (بچه انسانن دیگه سازنده هاشون:/) تمامی فیلم های غیر مناسب برای افراد سن کم حتی نه فقط پورنو! بلکه Adult رو که شامل موارد دیگه هم میشه، وقتی واردش میشیید باید تعیین هویت کنید. که این خودش از فیلتر شکن روشن کردن(فرض ما بر اینه رفع فیلتر شده باشه) سخت تره. و قاعدتا افراد مشکل روانی و خود درگیری ندارن که سختی اضافی بکشن.

یوتیوب قطعا بعد از گوگل میتونه بهترین سایت باشه.

از راهنمای مسائل کامپیوتری گرفته تا موسیقی و موارد اموزشی و درسی و علمی و خنده دار و گیمینگ و... برای همگی اقشار نه فقط کسایی که دنبال تکنولوژی میگردن بلکه حتی کسایی که دنبال اشپزی و سریال و... هم هستند.

دست کسی رو که میگه یوتیوب خوب نیست چون پورنو داره و نباید رفع فیلتر شه و پشت سرش حرف میزنن، رو به گرمی میفشارم!

و شکر خدای را عزوجل که نمیدونم چه مشکل و گره ای با ما بدبخت داشت که انداختمون تو گند ترین جا و زمان و ملت! چی ازت کم میشد مارو مینداختی تو سومالی?
      این که از گرسنگی بمیری شرف داره به اینکه از جهل مردم بمیری.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 08 خرداد 1397 در ساعت 12:08

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      عرضم به حضورتون!
      در مورد یوتوب
      واقعا چرا فک میکنید یوتوب پورنو های زیادی داره؟ اگه داشته باشه اونقدر نامناسب نیستن مثل بقیه سایت ها، و ضمنن بسییبار کمه!

توی این سایت یوتوب (بچه انسانن دیگه سازنده هاشون:/) تمامی فیلم های غیر مناسب برای افراد سن کم حتی نه فقط پورنو! بلکه Adult رو که شامل موارد دیگه هم میشه، وقتی واردش میشیید باید تعیین هویت کنید. که این خودش از فیلتر شکن روشن کردن(فرض ما بر اینه رفع فیلتر شده باشه) سخت تره. و قاعدتا افراد مشکل روانی و خود درگیری ندارن که سختی اضافی بکشن.

یوتیوب قطعا بعد از گوگل میتونه بهترین سایت باشه.

از راهنمای مسائل کامپیوتری گرفته تا موسیقی و موارد اموزشی و درسی و علمی و خنده دار و گیمینگ و... برای همگی اقشار نه فقط کسایی که دنبال تکنولوژی میگردن بلکه حتی کسایی که دنبال اشپزی و سریال و... هم هستند.

دست کسی رو که میگه یوتیوب خوب نیست چون پورنو داره و نباید رفع فیلتر شه و پشت سرش حرف میزنن، رو به گرمی میفشارم!

و شکر خدای را عزوجل که نمیدونم چه مشکل و گره ای با ما بدبخت داشت که انداختمون تو گند ترین جا و زمان و ملت! چی ازت کم میشد مارو مینداختی تو سومالی?
      این که از گرسنگی بمیری شرف داره به اینکه از جهل مردم بمیری
      .
      داشتی خوب میرفتی که این تیکه آخرشو خراب کردی!
      میخوای بری سومالی؟ خب همین الان برو! به خدا چکار داری که تقصیرها رو گردن اون میندازی؟ انقدر کشورش بی در و پیکر هم هست که ویزا و اینجور چیزا نمیخوان!!
      احتمالا گرسنگیِ واقعی نکشیدی داداش، وگرنه این حرفو نمیزدی! این حرف آخرت هم منو یاد حرفای دکتر شریعتی میندازه

درکل دمت گرم، ولی زیاد جدی نگیر

تارس

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      داشتی خوب میرفتی که این تیکه آخرشو خراب کردی!
      میخوای بری سومالی؟ خب همین الان برو! به خدا چکار داری که تقصیرها رو گردن اون میندازی؟ انقدر کشورش بی در و پیکر هم هست که ویزا و اینجور چیزا نمیخوان!!
      احتمالا گرسنگیِ واقعی نکشیدی داداش، وگرنه این حرفو نمیزدی! این حرف آخرت هم منو یاد حرفای دکتر شریعتی میندازه

درکل دمت گرم، ولی زیاد جدی نگیر
      حاضرم بدترشم بکشم
      ولی دیگه ملت رو نبینم:/
      زجر میدن ادمو. به شدت.
      مشکل اصلی اینه همه جا هم هستن!
      محض رضای خدا یه جا نباشین دیگه:/
      بگن برو زیرآتشفشان هم زندگی کن ولی این قشر دور و ورت نیستن، قطعا با سر میرم.

مصاحبه کنکور:
      ویرایش توسط WickedSick : 08 خرداد 1397 در ساعت 13:09

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      عرضم به حضورتون!
      در مورد یوتوب

تعیین هویت سخته ؟ تا حالا یوتیوب رفتی اصا ؟! کافیه یه ایمیل بدی چیش سخته

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این تاپیک بهمون یاد داد چه تعداد کثیری آدم مجبور شدن تایید هویت کنن یوتیوب
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      تعیین هویت سخته ؟ تا حالا یوتیوب رفتی اصا ؟! کافیه یه ایمیل بدی چیش سخته
      بعله :/ چندین ساله خداروشکر پرسه میزنم:/
      همون ایمیل رو باید سن ات رسیده باشه
      چک میکنه سنت رو از روی ایمیل
      اغلب سن واقعیشونو میزنن و نه فیک
      سن واقعی هم که نرسیده.
      به هر حال از Agree Decline سختتره. اینطور نیست؟:/
      حالا ۳۴ خط نوشتم ادد گیر داذید به اون?

مصاحبه کنکور:

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      40 ساله دارن هر روز با یه موضوعی مردم رو سرگرم میکنن ... یه روز تلگرام یه روز یوتیوب یه روز دلار یه روز سکه یه روز اختلاس یه روز . . .
      بیخیال .
      اگه رفع فیلتر شد خیلی راحت استفاده میکنیم اگرم نشد از سایت های فیلتر شکنی که دارن ((سایته فیلتره ولی سایتایی ک فیلتر شکن میفروشن نه !!! ))
      رفع فیلترش میکنیم

کشورها دارن هر روز با امکانات جدید مردمشو خوشبخت تر میکنن اینجا بدبخت تر
      امدن "زه" ضربه گیر درب پراید رو حذف کردن به اپشن جانبی تبدیلش کردن

Tel
      Nabze_avaz@

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SonaMi نمایش پست ها
      جالبه ... منکه الان 7 8 ساله از یوتوب دارم استفاده میکنم تا حالا فیلمایی که شما میگی رو در یوتوب ندیدم ولی مثه که شما خیلی ازون فیلما دیدی که اینقدر راحت در موردش نظر میدی .
      من پیشنهاد میکنم شما از خودت شروع کنی تا اینکه در مورد بقیه نظری بدی خانوم مدرس فضای مجازی : )) .
      ضمنا سایت های بهتر از یوتوب هم وجود داره
      جواب برادرانی که به خواهراشون تهمت میزنن چیزی جز یک پاسخ کوتاه نیست.بنده مدرس فضای مجازی هستم و همه ی این هارو در سازمان سپری کردم و از اوضاع شبکه ها کاملا در ارتباطم..
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها

یوتیوب والا تا اونجا که من میدونم 99 درصد اصلا این چیزا رو نداره . و نه تنها مضر نیست مفید هم هست . هزار هزار بار شده من تو کامپیوتر خوردم به ی اروری نتونستم حل کنم و با سرچ ساده رفعش کردم . به غیر از اون کلیپای آموزشی داره از آموزش مسواک زدن بگیر تا فیلم های علمی در هر زمینه و top 10 های خیلی جالب و البته ی بخش منظم در زمینه فیلم و موسیقی .

فیلم ها و چیزهای ناجور در یوتیوب یا نیستن یا خیلی کمن . کسایی با یوتیوب کار کردن میدونن اگر فیلم ذره ای محتوای جنسی و به قول شما چیزای ناجور داشته باشه باید بیست هزار بار ثابت کنی که از هجده سال بزرگتری و امضا کنی و بری تو ایمیلت تا گوگل سنتو ببینه و ... از وام گرفتن سختتره .
      ولی جدی یک سری حرفا باعث بیزاری مردم از دین میشه و دیدشونو نسبت به اسلام و مسلمون بد میکنه . و یا بهونه میده دست کسایی که پی توهینن . نزنید : )

من هر چی بخوام از چیزای سری شبکه ی مجازی براتون بگم کم گفتم برادر..
      من مدرس هستم.مدرس سواد فضای مجازی...ما تو کلاس هامون تمام شبکه هارو بررسی کردیم...
      حتما چیزهای زشت به چیز های وحشتناک زشت نمیگن..ممکنه رقص چند تا دختر از نظر ما زشت و بد حساب بشه..
      چرا ذهنای همه رفت سمت این چیزا؟
      م
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

من هر چی بخوام از چیزای سری شبکه ی مجازی براتون بگم کم گفتم برادر..
      من مدرس هستم.مدرس سواد فضای مجازی...ما تو کلاس هامون تمام شبکه هارو بررسی کردیم...
      حتما چیزهای زشت به چیز های وحشتناک زشت نمیگن..ممکنه رقص چند تا دختر از نظر ما زشت و بد حساب بشه..
      چرا ذهنای همه رفت سمت این چیزا؟
      م

خب بگید ما هم بدونیم ایرادش چیه

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن