خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38

موضوع: فاگوزیست

1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ن با فاگو خوندن
      ن با هیچ کتاب دیگ ای موفقیت شما تضمین نمیش

مگر چن مرتبه خوندن کتاب درسی و حل تست و درسنامه یک کتاب برای نکته و اموزش دقیق تر

فاگو کتاب خوبیه
      ولی میتونه کاری کنه از زیست خسته شین

پس یک منبع مناسب بگیرین

زیست ینی تکرار و مرور و تست تست تست تست تست

ن اینکه ی کتاب بخونی تا اخر سال ی دورم ب زور بخونیش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط theamir نمایش پست ها
      جسارتاً اگه شما روش هاتون جواب داده بود الان پشت كنكور نمى بوديد! (:
      ببينيد، من قصد ندارم ناراحتى و كدورت به وجود بيارم، تو پست قبليمم فقط ميخواستم يه خوره شوخى كنم. فكر هم مى كردم لحنم گويا باشه كه شكست خوردم مثل اينكه! (: الان هم فقط ميخوام بگم درست نيست كه بقيه رو با اين قطعيت(!) به روش هايى كه براى خودتون هم خيلى نتيجه بخش نبوده، تشويق كنيد!

خانم صادقى، شما هم براى اين كه سردرگم نشيد و يه خورده هم بيشتر با منابع و روش هاى مطالعه آشنا بشيد، بهتره به يه مشاور تحصيلى معتمد رجوع كنيد. بيشتر بچه هاى اينجا هنوز نتيجه ى خوب و درخورى نگرفتن. در واقع ما همه دوست داريم كمك كنيم، ولى واقعا شايد راهنمايى هامون نتيجه بخش نباشه.

فرزندم
      و چ مشاورهای معتمدی ک حق و درصد گرفتن برای تبلیغ کتاب و دی وی دی موسسات !

حالا الان شما خودت کنکوری ؟
      دانشجویی؟
      فاگو خوندی ؟

خب ی سوال زیست ازت بپرسم ببینم تو ک فاگو خوندی میتونی جواب بدی ؟

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب نبوده ک من ندیده و نخونده باشم

من هم نتیجه خوب میگرفتم با کتابا هم نتیجه بد
      کتابا همه خوبن

اما همیش خوب و خوب تر وجود داره ک همه پی اون خوب تر هستن

من خودم اگر بخوام کنکور بدم ک میدم

با وجود تمام مشکلات و اشکالات و بدگویی های کتابای مهر وماه
      میخوام کتابنامه مهروماهُ بگیرم

ی دور ک بخونم تمام اشکالاتی هم ک اگر داشته باش میگیرم گرچه چاپ های اولش مشکل داشت الان حتما بهتر شد
      و تصویرنامه مهروماه ک دارم و با وجود بعضی غلط هاش خودش ی کتاب جمع بندی هم ب حساب میاد

و واس تست هم آیکیو

البته من ب کسی این کتابا رو توصیه نمیکنم
      نگیرین باز نگین من گفتم

فقط خواستم بگم هر کسی ی سلیقه داره

تو همه کتابای زیستی‌ ک من خوندم

خیلی سبز بهترین بوده و نشر دریافت !

ولی بدون خوندن متن کتاب درسی سراغ هیچ منبعی نرین
      تمام

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درصد هاى زيستِ قلمچى من بين ٦٠ تا ٨٠ نوسان داره و عموما دور و بر هفتاده. ميانگين تراز قلمچيم هم ٦٤٦٠ه. سه تا آزمون ماز هم كه دادم، ٣٥ درصد، ٥٣ درصد و ٥٥ درصد زدم.
      والا من از پارسال كه گهگدارى سايت رو براى يه سرى مطالب چك مى كردم، حسين آقا رو ميديدم كه داشتن مشورت ميدادن و ميگفتن من خودم اين كارا رو انجام دادم و ميدم - كه همين نشون از نيت خوبشون داره - و الانم چون اينجا فعاليت دارن و بچه هاى اينجا هم غالباً خودشون درگير كنكورن، تصور كردم ايشونم الان پشت كنكورى هستن. اگه بى احترامى اى صورت گرفته عذر ميخوام من.

جواد آقا، اولا كه فرزندم و كوفت! دوما حرص نخور شما! دعوا كه نداريم! مدركو بكوب تو سر و صورتش چيه ديگه؟! جنگه مگه؟!
      ضمناً من از جايى درصد نگرفتم! مهمل نبافيد. من دانش آموز پيش دانشگاهىِ دبيرستان شهيد بهشتى گرگانم و صرفاً دارم تجربيات شخصيم رو مى نويسم! همين! تاكيدم روى اين كتاب هم به خاطر نتيجه ى خوبيه كه ازش گرفتم!

اينو هم بگم به خانم صادقى. ميتونيد pdf كتاب هاى زيست رتبه ١ كنكور ٩٥ كه ايشونم مثل شما فارغ التحصيل رشته ى ديگه بودن رو از همين سايت بگيريد و ببينيد كه ايشون تو صفحات مختلف كتابش، شماره تعدادى از صفحات فاگوزيست رو نوشته و براى دفعات بعدى اى كه كتاب رو ميخونه خودش رو به اون كتاب ارجاع داده. البته كه روش ايشون وحى منزل نبايد باشه براى بقيه.

پ.ن : منظورم از مشاور هم يكى از رتبه هاى خوب شهر خودشونه كه حضورا برن پيشش. تو هر شهر چند تا موسسه هست كه رتبه خوباى شهر اونجا مشاوره ميدن. منظورم شومن هاى تلويزيون و بازارياب ها و درصد بگيرا نيست.
      ویرایش توسط theamir : 31 اردیبهشت 1397 در ساعت 23:24

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofarsadeghi نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین ی سوال داشتم من فارغ التحصیل ی رشته دیگم تا الان چهار درس زیستو خوندم میخواستم از الان برا 98 با فاگوزیست شروع کنم ب خوندن چی میگین کتاب مناسبیه برام ؟
      ببین فاگو خیلی حجم مطالبش زیاده...باید قبل فاگو ی کتاب رو ترکونده باشی مثلا خیلی سبز یا نشر الگو بعد فاگو رو شروع کنی وگرنه قفل میکنی...فقط دو تا فش ب فردین جوادی میدی و میذاریش کنار:///

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pharmacy نمایش پست ها
      سلام
      فاگو زیستو واسه کنکور 98 اگه کسی بخونه شک نکنه که کنکورش بهترین رتبه رو بدست میاره.چون همه چیو کامل کامل توضیح داداه فقط کافیه براش وقت کافی بزاری .. دیگه نیازی به گفتن نیس و همه میدونن که تو این شرایط واس 97 اصلا مناسب نیس
      واس کنکور 98 ام منم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید فاگو زیست بدرد کسی میخوره که بخواد از سال دوم برای کنکور شروع کنه،حقیقتا به درد سال کنکور نمیخوره.کاری که فاگو زیست کرده اینه که نکاتی که داوطلب میتونه از تست زدن بدست بیاره رو،طبقه بندی و دسته بندی کرده و نوشته،در باسواد بودن آقای جوادی (مولف فاگو) حرفی نیست اما کتابشون بدرد یک کنکوری نمیخوره.یکی از همین دوستان هم اشاره کردن که فقط فصل یک زیست دوم رو تو 70 صفحه جا دادن (خب فصل اول خیلی ترکیبی هست).
      راجع به iq که به شما پیشنهاد دادن بخرید،از نظر من اشتباه هست دلیلشم این هست شما فارغ التحصیل از یه رشته دیگه هستید بنابراین سمت یک کتاب سنگین رفتن مثل IQ،یک ریسک بزرگ هست.میتونه شمارو نسبت به زیست دلسرد کنه.از طرفی هم ممکنه نتیجه عکس بده،iq بدرد کسی میخوره که پایه زیستش قوی باشه.
      شما میتونید برای زیست تو پایه ها خیلی سبز و تو پیش دانشگاهی نشر الگو بگیرید،یا میتونید کلا نشر الگو بگیرید برای زیست
      نشر الگو درسته کتاب حجیمی هست و تعداد تست های بالایی داره اما به درد همه داوطلب ها میخوره یجورایی (البته ناگفته نماند یه سری سوالاش با کتاب مغایرت داره)
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام چون فارغ التحصیل یه رشته دیگه هستین واسه زیست باید کلاس برین اگه امکانش نیست فاگوزیست بخرین دقیقا مثل معلم خصوصیه/فاگو فقط درسنامه اس و تست نداره برای تست فعلا آیکیو نخرین از یه کتاب سطح پایین مثل گاج نقره ای تست بزنین

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن