خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38

موضوع: فاگوزیست

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofarsadeghi نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین ی سوال داشتم من فارغ التحصیل ی رشته دیگم تا الان چهار درس زیستو خوندم میخواستم از الان برا 98 با فاگوزیست شروع کنم ب خوندن چی میگین کتاب مناسبیه برام ؟
      سلام دوست عزیز.

شدیدا بهتون توصیه میکنم طرف فاگوزیست نرین ،
      علاوه بر اینکه خیلی وقتتون رو میگیره ، نکات خارج کتاب هم داره و اینکه ممکنه رو یه چیزی زوم کنه که اصلا ارزش نداشته باشه ،

برای شما خیلی سبز بهتره ،
      بعد اینکه طریقه خوندن کتاب رو فهمیدین عمارلو بگیرین..
      فاگو رو اصلا سمتش نرید

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فاگوزیست من استفاده کردم
      حجمش زیاد هست و نسبت ب بقیه کتابا وقت گیره ولی غلط نداره
      تو ی سری موار غلطای الگو رو هم برطرف کرده
      حجم زیادشم ب خاطر شکلای زیادشه و اینکه هر مطلب ب زبون خودمونی و محاوره ای توضیح میده تا جا بیفته
      پیشنهاد میکنم ب استارتر ک خودت ی نگاه ب کتابش بندازی و خودت تصمیم بگیر
      کتابیه ک هر کسی باش راحت نیست
      روزی اگر زاغی روباه را بلعید
      جای تاسف نیست
      هیهات اگر روزی صابون بیاموزد مکار بودن را

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خانم، شما همون كارى كه من بهتون گفتم رو انجام بديد. به اين ها گوش ندين! (:

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خانم، شما همون كارى كه من بهتون گفتم رو انجام بديد. به اين ها گوش ندين! (:
      راست میگن ، به حرف این یه نفر گوش بدین ،
      به حرف ۱۰ نفر دیگه که استفاده کردن و تجربشو دارن و مخالفش بودن گوش نده ، حتی به حرف matrooke که رتبه برتر انجمن بوده هم گوش نده ، به حرف منم که فاگو و خیلی سبز و نشردریافت ( عمارلو ) دارم و با اینحال فاگو روگذاشتم کنار هم گوش نده !
      فقط به حرف ایشون گوش بده : ))

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام برای نظر سایر دوستان احترام قائلم ولی بنظرم فاگوزیست عالیه حجم مطالبش بالاست چون عکس زیاد داره و مهمتراز اون فونت نوشته هاش بسیار بزرگتراز کتب بازار هست به شخصه باهاش ارتباط برقرار کردم درکنارش اول جامع نقره ای گاج رو بزن بعد برو iq بخون یاعلی.....
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

به حرف ۱۰ نفر دیگه که استفاده کردن و تجربشو دارن و مخالفش بودن گوش نده ، حتی به حرف matrooke که رتبه برتر انجمن بوده هم گوش نده ، به حرف منم که فاگو و خیلی سبز و نشردریافت ( عمارلو ) دارم و با اینحال فاگو روگذاشتم کنار هم گوش نده !
      هر کی یچی میگه با توجه ب تایمی ک دارم مفیده ب نظرتون کنکور 98 ام بعد کتاب تست اول چی بزنم ای کیو روم جواب نمیده خیلی مبتدیم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

هر کی یچی میگه با توجه ب تایمی ک دارم مفیده ب نظرتون کنکور 98 ام بعد کتاب تست اول چی بزنم ای کیو روم جواب نمیده خیلی مبتدیم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofarsadeghi نمایش پست ها
      سلام ،
      خانوم صادقی شما خیلی سبز رو بگیرید ( پایه فقط ، پیشش آپدیت نیست ، درضمن سال به ساله ) ، خیلی خوب و عالی براتون مطالب رو باز کرده ، بعد یه مدت قشنگ میتونید بفهمید نحوه‌ی خوندن زیست چطوریه.
      ایکیو اوایل شاید سخت باشه ، ولی بعدش نحوه‌ی خوندنتون رو عوض میکنه ، و بهتون نشون میده چطوری از یه خط معمولی کتاب میشه یه سوال طرح کرد ( البته بعضی سوالاش مثل الگو چندان جالب نیست ، ولی بهتر از الگوئه )

ولی شدیدا توصیم اینکه اصلا طرف فاگو نرید ، من سال دومش رو گرفتم مثل خیلی از دوستان فکر میکردم خوبه ، بعدش فهمیدم چقدر میتونه وقتگیر و غیرکاربردی باشه. درجا گذاشتمش کنار.
      شما اشتباه من و همه دوستانی که اومدن گفتن نخر رو نکنین ،
      از بین این همه فقط ۲ ، ۳ نفر گفتن خوبه.

موفق باشید

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سلام ،
      خانوم صادقی شما خیلی سبز رو بگیرید ( پایه فقط ، پیشش آپدیت نیست ، درضمن سال به ساله ) ، خیلی خوب و عالی براتون مطالب رو باز کرده ، بعد یه مدت قشنگ میتونید بفهمید نحوه‌ی خوندن زیست چطوریه.
      ایکیو اوایل شاید سخت باشه ، ولی بعدش نحوه‌ی خوندنتون رو عوض میکنه ، و بهتون نشون میده چطوری از یه خط معمولی کتاب میشه یه سوال طرح کرد ( البته بعضی سوالاش مثل الگو چندان جالب نیست ، ولی بهتر از الگوئه )

ولی شدیدا توصیم اینکه اصلا طرف فاگو نرید ، من سال دومش رو گرفتم مثل خیلی از دوستان فکر میکردم خوبه ، بعدش فهمیدم چقدر میتونه وقتگیر و غیرکاربردی باشه. درجا گذاشتمش کنار.
      شما اشتباه من و همه دوستانی که اومدن گفتن نخر رو نکنین ،
      از بین این همه فقط ۲ ، ۳ نفر گفتن خوبه.

موفق باشید
      خریدمش ب توصیه دوستان باید بزارمش کنار

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

جسارتاً اگه شما روش هاتون جواب داده بود الان پشت كنكور نمى بوديد! (:
      ببينيد، من قصد ندارم ناراحتى و كدورت به وجود بيارم، تو پست قبليمم فقط ميخواستم يه خوره شوخى كنم. فكر هم مى كردم لحنم گويا باشه كه شكست خوردم مثل اينكه! (: الان هم فقط ميخوام بگم درست نيست كه بقيه رو با اين قطعيت(!) به روش هايى كه براى خودتون هم خيلى نتيجه بخش نبوده، تشويق كنيد!

خانم صادقى، شما هم براى اين كه سردرگم نشيد و يه خورده هم بيشتر با منابع و روش هاى مطالعه آشنا بشيد، بهتره به يه مشاور تحصيلى معتمد رجوع كنيد. بيشتر بچه هاى اينجا هنوز نتيجه ى خوب و درخورى نگرفتن. در واقع ما همه دوست داريم كمك كنيم، ولى واقعا شايد راهنمايى هامون نتيجه بخش نباشه.
      ویرایش توسط theamir : 31 اردیبهشت 1397 در ساعت 19:57

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط theamir نمایش پست ها
      ببينيد، من قصد ندارم ناراحتى و كدورت به وجود بيارم، تو پست قبليمم فقط ميخواستم يه خوره شوخى كنم. فكر هم مى كردم لحنم گويا باشه كه شكست خوردم مثل اينكه! (: الان هم فقط ميخوام بگم درست نيست كه بقيه رو با اين قطعيت(!) به روش هايى كه براى خودتون هم خيلى نتيجه بخش نبوده، تشويق كنيد!

خانم صادقى، شما هم براى اين كه سردرگم نشيد و يه خورده هم بيشتر با منابع و روش هاى مطالعه آشنا بشيد، بهتره به يه مشاور تحصيلى معتمد رجوع كنيد. بيشتر بچه هاى اينجا هنوز نتيجه ى خوب و درخورى نگرفتن. در واقع ما همه دوست داريم كمك كنيم، ولى واقعا شايد راهنمايى هامون نتيجه بخش نباشه.
      هر کسی ی چی میگه واقعا ادم گیج میشه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

هر کسی ی چی میگه واقعا ادم گیج میشه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      فاگو زیستو واسه کنکور 98 اگه کسی بخونه شک نکنه که کنکورش بهترین رتبه رو بدست میاره.چون همه چیو کامل کامل توضیح داداه فقط کافیه براش وقت کافی بزاری .. دیگه نیازی به گفتن نیس و همه میدونن که تو این شرایط واس 97 اصلا مناسب نیس
      طوری برای موفقیت بجنگ که گویا لحظه ی غفلت تو مساوی است با نابودی.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خب این نشون میده شما همونطور که از بنده شناختی ندارین و همینطوری یه حرفی زدین ، پس در مورد بقیه چیزا هم نظرتونو بدون شناخت مینویسینی و اینتر میزنین !
      آدم یه چیزیو میبینه ، میفهمه ، بازم میبینه اشتباه میکنه ، تعجب میکنم شما چطور حدس زدید که من پشت کنکوریم !
      در مورد فاگوزیست قبلا هم خیلی بحثا شده ، و نتیجش این شده که اکثرا از خوندنش ناراضی بودن !
      حرفیم که زدم از سر تجربه بوده و با خوندن همون کتاب ،
      نمونش هم که خب تو همون فصل اول سال دوم کفایت میکنه که چطور فصل اول رو فقط توی ۷۰ صفحه درسنامه توضیح داده !
      در هر صورت این قضیه هم که شما با خوندن اون فاگوزیست چیکار کردین هم سواله ، چون ۱۰۰ درصد کسی که میاد به بقیه ایراد میگیره ، اول در خودش همچین ایرادی ندیده !
      اگه هم صرفا میخواین در مورد کسایی صحبت کنیم که با فاگو نتیجه نگرفتن نمونش matrooke تو همین تاپیک پست داد و نتیجشو گفت..

موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

خب این نشون میده شما همونطور که از بنده شناختی ندارین و همینطوری یه حرفی زدین ، پس در مورد بقیه چیزا هم نظرتونو بدون شناخت مینویسینی و اینتر میزنین !
      آدم یه چیزیو میبینه ، میفهمه ، بازم میبینه اشتباه میکنه ، تعجب میکنم شما چطور حدس زدید که من پشت کنکوریم !
      در مورد فاگوزیست قبلا هم خیلی بحثا شده ، و نتیجش این شده که اکثرا از خوندنش ناراضی بودن !
      حرفیم که زدم از سر تجربه بوده و با خوندن همون کتاب ،
      نمونش هم که خب تو همون فصل اول سال دوم کفایت میکنه که چطور فصل اول رو فقط توی ۷۰ صفحه درسنامه توضیح داده !
      در هر صورت این قضیه هم که شما با خوندن اون فاگوزیست چیکار کردین هم سواله ، چون ۱۰۰ درصد کسی که میاد به بقیه ایراد میگیره ، اول در خودش همچین ایرادی ندیده !
      اگه هم صرفا میخواین در مورد کسایی صحبت کنیم که با فاگو نتیجه نگرفتن نمونش matrooke تو همین تاپیک پست داد و نتیجشو گفت..

موفق باشید

سلام بر حسین آقا داداش گلم
      داداش تو پشت کنکوری بودی نمیدونستیم

مدرکو در بیار بزن ب سر و صورت هر کی بهت جسارت میکنه

تو بی شک برای من یکی الگویی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن