خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

موضوع: ماه رمضان

1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من همیشه خیلی خیلی برام مهم بود که موقع درس خوندن تند تند قند به مغزم برسونم و وقتی هم که گشنه میشدم هیچی تو مغزم نمیرفت. طوری که از اول مهر به همه میگفتم یه فکری به حال ماه رمضون من بکنین

ولی خب آخرش دیدم باید اراده کرد و جلو رفت. این سه روز ساعت مطالعه ام بهتر از روزای قبله یا حداقل مساویه. دلیلشم اینه که هیچ حاشیه ای ندارم و بیدار میشم میشینم پای درس و از جام تکون نمیخورم. تمرکزم خیلی بیشتره. شبا دو ساعت میخوابم, بعد سحری هم فعلا نتونستم بیدار بمونم. ولی تلاشم اینه که بیدار بمونم و خوابو موکول کنم به ۳_۷.۵

و اینکه توی یه تاپیک دیگه هم گفتم:درباره "سویق" یه سرچ بکنین. من قبل ماه رمضون توی همون نگرانیهام توی نت دیدمش و الان استفاده میکنم و این سه روز که انرژیم خوب بوده.

اینم که پرسیدین کسایی که روزه نمیگیرن باید بعدش چند روز بگیرن؟ ببینین از دو حالت خارج نیست. یا اعتقاد نداری کلا و نمیگیری پس کفاره هم نمیدی. یا اعتقاد داری, پس اگه نگیری, طبق اون اعتقاد, کفاره هر روز نگرفتن, ۶۰ روزه.

موفق باشین

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      من همیشه خیلی خیلی برام مهم بود که موقع درس خوندن تند تند قند به مغزم برسونم و وقتی هم که گشنه میشدم هیچی تو مغزم نمیرفت. طوری که از اول مهر به همه میگفتم یه فکری به حال ماه رمضون من بکنین

ولی خب آخرش دیدم باید اراده کرد و جلو رفت. این سه روز ساعت مطالعه ام بهتر از روزای قبله یا حداقل مساویه. دلیلشم اینه که هیچ حاشیه ای ندارم و بیدار میشم میشینم پای درس و از جام تکون نمیخورم. تمرکزم خیلی بیشتره. شبا دو ساعت میخوابم, بعد سحری هم فعلا نتونستم بیدار بمونم. ولی تلاشم اینه که بیدار بمونم و خوابو موکول کنم به ۳_۷.۵

و اینکه توی یه تاپیک دیگه هم گفتم:درباره "سویق" یه سرچ بکنین. من قبل ماه رمضون توی همون نگرانیهام توی نت دیدمش و الان استفاده میکنم و این سه روز که انرژیم خوب بوده.

اینم که پرسیدین کسایی که روزه نمیگیرن باید بعدش چند روز بگیرن؟ ببینین از دو حالت خارج نیست. یا اعتقاد نداری کلا و نمیگیری پس کفاره هم نمیدی. یا اعتقاد داری, پس اگه نگیری, طبق اون اعتقاد, کفاره هر روز نگرفتن, ۶۰ روزه.

موفق باشین
      سویق چقدر تاثیر داره؟؟؟ و چه سویقی استفاده میکنید؟؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها

موفق باشین
      الان من 30 روز روزه نرم میشه 1800 روز کفاره+30 روز قضا این ها رو تا رمضان آینده چه جوری میشه ادا کرد؟
      (وضع مالی مون هم خوب نیست که از عهده سیر کردن 1800 نفر بر بیام)

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد سحر میگن بیدار باشی تا 11 صبح بخونی بهترین بازدهی رو داره و3 ساعت تا قبل از اذان به صورت پراکنده وبعد افطارم که بخونی
      اما من خودم از افطار تا سحر میخونم واز ظهر تانزدیکای اذانم میخونم امااولیرو من امتحان کردم یه روز واقعا عالی بود وسرعتم پیشتر بود تو خوندن اما خوب من نتونستم تا 11 بیدار باشم وبکوب بخونم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      سویق چقدر تاثیر داره؟؟؟ و چه سویقی استفاده میکنید؟؟
      من نمیدونم اگه سویق نمیخوردم چجوری میشد وضعیتم و تغییری میکرد یا نه, ولی میگم دیگه, این سه روز گذشته که تقریبا تا ۶.۵-۷ تونستم درس بخونم.
      البته گفته میشه که اگه به عنوان وعده اصلی سحری خورده شه خیلی تاثیر داره. ولی من چند قاشق بعد سحری میخورم و فعلا که راضی ام. سویق گندم.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      الان من 30 روز روزه نرم میشه 1800 روز کفاره+30 روز قضا این ها رو تا رمضان آینده چه جوری میشه ادا کرد؟
      مجبور نیستین تا سال آینده بگیرین کل ۱۸۰۰ روزشو. نمیدونم چند و چون دقیقشو. باید از کسی که توی این کاراس بپرسین.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      دوست عزیز مطمئنا اینطوری نیست
      شما یه سوال از دفتر مرجع تقلیدتون بکن حتما در این مورد
      با این شرابط که گفتی شما کمرشکنه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همه درگیر این یک ماهن
      اما من کل سال روزم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      همه درگیر این یک ماهن
      اما من کل سال روزم
      مارو هم دعا کن

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که شب رو تا سحر بیدار می مونم درس می خونم بعد گفتن اذان نماز می خونم می خوابم تا هشت ساعت کامل ساعت دوازده ظهر بیدار میشم می خونم تا سحر اینجوری بهتر درس تو ذهنم می مونه تا اینکه بخوام یه بار بخوابم دوباره سحر بیدار شم دوباره یکی دو ساعت بخوابم دوباره بیدار شم اونجوری نه استراحتم استراحت میشه و نه مطلبی رو می تونم یاد بگیرم چون خوابم تیکه تیکه میشه همش در حال چرت زدنم
      تابلوسازی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن