خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tamanaviki نمایش پست ها
      همه رتبه برترا میان میگن ما هیج کلاسی نرفتیم کتاب اضاف نخوندیم اینکارو نکردیم اون کارو نکردیم بعد کاشف ب عمل میاد فقط عمه من بوده ک هرچی ازمون کلاس معلم خصوصی کتاب بدبختی ووووووو عاره دیگ اونا فقط کتاب خوندن ی ازمون رفتن
      همون رتبه برتر ها فیلمش هست که میگن توی ماز شرکت میکردیم. اصلا بحث درمورد کتاب کمک درسی و کلاس خصوصی نبود که

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته میکرو خوبه خودمم دارم ولی تو دیگه زیادی ازش تعریف میکنی تا کنکور98 نباید درباره هیچ کدوم از کتابای نظام جدید نظر داد چون معلوم نیست سوالای98 چه سبکی هستن انشالله بعد کنکور 98 منابع برتر مشخص میشن ولی یه چیز که معلومه از الان اینکه نشرالگو خوب نیست هرکی میگه خوبه کتاب نظام جدیدو نخونده.زیست الگو نظام قدیم خوب بود ولی نظام جدید نه
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      سلام. من امسال توی آزمون های ماز ثبت نام کردم. اول از اینکه به نظر من هیچ آزمونی سوالاتش در سطح کنکور نیست( قلم چی و گزینه دو و..............) ولی ماز چرا.
      سبک سوالات ماز جوری هست که میشه گفت نکته دار هست بیشتر و نمیشه فقط با مفهوم پاسخ داد. درست مثل کنکور. اگه کنکور نکته دار نباشه و فقط مفهومی باشه خب همه بالای 50 میزدند. همین که تو کنکور روی شکل ها خیلی حساس اند مصداق خوبی هست برای حرف من.
      سوالات مشابه ماز برای نظام قدیم ها فقط توی آی کیو پیدا میشه ولی برای نطام جدید ها کتاب های خوبی هستند مثل میکرو که تست هاش گزینش شده از آی کیو قدیم هست. کتاب آزمون پلاس که من خیلی قبولش دارم چون سبک جدید سوالات رو ارائه میده که ممکنه از کنکور98 همچین سبکی توی سوالات زیست به کار بره.
      یکی از معایب آزمون های ماز اشتباه های آزار دهنده هست. مثلا توی فصل حواس بخش چشم، اولین محل شکست پرتوهای نور رو اشک چشم گرفته بود که دیگه بیشتر شبیه تست هوش هست تا تست زیست چون کتاب قرنیه رو گرفته.
      از نظر قیمت به نظر من هم گرونه ولی قیمت پکیج تمامی آزمون ها به نظر من مناسبه به شرط اینکه واقعا پشتیبانی بدن که رتبه زیر 100 باشه(طبق گفته خودشون) و اینکه پیش آزمون رو تبدیل به جزوه کنند(این هم طبق گفته خوشون)
      من خودم موافق ماز هستم چون گروه ماز تست های سختشون رو تو کتابایی که تالیف کردند(برای نظام جدید) نذاشتند. مثل زیست پایه خیلی سبز
      الان آی کیو نظام جدید در حال تالیفه به دست آقای زارع که به نظر من از وقتی از ماز جدا شدند کیفیت کار خودشون بالا رفته ولی کیفیت ماز پایین اومده
      درضمن من توی آزمون های مای زیست که طراحش آقای زارع هستند هم ثبت نام کردم که سوالات خوبی داره( از ماز کمتر نیست)
      آقای زارع رو هم خیلی تعریف کردم. ارادتمندشون هستیم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      درسته میکرو خوبه خودمم دارم ولی تو دیگه زیادی ازش تعریف میکنی تا کنکور98 نباید درباره هیچ کدوم از کتابای نظام جدید نظر داد چون معلوم نیست سوالای98 چه سبکی هستن انشالله بعد کنکور 98 منابع برتر مشخص میشن ولی یه چیز که معلومه از الان اینکه نشرالگو خوب نیست هرکی میگه خوبه کتاب نظام جدیدو نخونده.زیست الگو نظام قدیم خوب بود ولی نظام جدید نه
      خودم آخر عرائض به زیاد تعریف کردنم اشاره کردم دوست عزیز

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      همون رتبه برتر ها فیلمش هست که میگن توی ماز شرکت میکردیم. اصلا بحث درمورد کتاب کمک درسی و کلاس خصوصی نبود که
      از شما دیگ بعید بود

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tamanaviki نمایش پست ها
      از شما دیگ بعید بود
      ببخشید

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه نظرتون رو درباره ی کتاب تست زیست پایه میکرو هم بگید؟! ارزش داره که بگیرمش؟!
      «سرِ آن ندارد امشب که برآید آفتابی؟ / تو خود، آفتابِ خود باش و طلسم کار بشکن»

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      اصلا ازمون خوبی نیست

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز نمیدونم چرا شما هرجا میرید زیست الگو رو تخریب میکنید
      من خودم تا نیمسال اول خیلی سبز داشتم اما بعدش الگو رو گرفتم و تازه فهمیدم زیست یعنی چی چون من دهمم نخونده بودم نمیدونستم زیست خوندن چطوریع که به نظر خودم این کتاب خیلی بهم کمک کرد
      و اینکه منبع ییک چیزه کاملا شخصیه و سعی نکنید برا همه ی نسخه بپیچید و اینکه با کمال احترام من حالم از سبکه زیسته میکرو گاج بهم خورد ی مدت از رفیقم گرفتم اصن نتونستم ارتباط برقرار کنم باهاش ولی این دلی نمیشه من بگم این کتاب برای همه بده و اینکه مگه میشه کسی که تالیفاته نظام قدیمش انقد خوب بوده یهویی اعتباره خودشو زیر سوال ببره؟ من با تجربیاتی که امسال از خرید منبع به دست آوردم تصمیم گرفتم دیگه سمته گاج نرم ولی این دلیلیه بر اینکه گاج انتشاراته بدیه؟ ابدا خیر
      پس سعی کنیم یک طرفه قضاوت نکنیم تا کسیو که از یک منبع استفاده میکنه نامید نکنیم

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه کسی تمایل داشت ثبتنام کنه میتونه با کد db10 تخفیف 10 درصدی بگیره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن