خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

هدف و برنامه ی شما برای شکوفایی در جامعه چیست؟

لطفا هدف خودتونو برای رسیدن به مرتبه بالای خوشبختی در جامعه و یا هرجایی که دوست دارینو و اینکه چطور به هدفتون میرسید رو توضیح بدین .... ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هدف داشتن چیز خوبیه ولی خیال پردازی ادمو عقب میندازه من چون خیال پرداز بودم میخواستم دکتر بشم ولی خودم هم میدونستم واسش درست حسابی تلاش نمیکنم وفقط خودمو گول زدم تازه سه سال هم از کار وزندگی افتادم.
      اینارو نگفتم که ناامیدتون کنم فقط خواستم بدونید تاوان بعضی اشتباها خیلی سنگینه.....
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      و اما رسیدیم به بحث شیرین هدف!!
      هدف من اینه که طی چند سال آینده مراحل تحصیلیم رو با موفقیت بگذرونم و اگه در امکانم باشه رشته تحصیلیم رو تا مقطع PhD ادامه بدم و بعد از اینکه شدم آقا مهندس! و یه کار توپ پیدا کردم (شاید هم خودم یه کاری رو شروع کردم) بشم یه حامی مالی یکی از این موسسه هایی که از کودکان بی سرپرست مراقبت میکنن، خیلی لذت بخشه نمیدونین که چه حس و حال توپی داره! من به این ویژگی ذاتی خودم پی بردم که وقتی به بقیه کمک میکنم و لبخند رو روی لبشون میبینم حال و هوام عوض میشه و خودم خیلی خوشحال میشم. به همین دلیل سعی میکنم هر وقت از زندگی ناامید میشم به خودم یادآوری کنم که من کیم و میخام چی کار کنم و اکثر مواقع این کار به من انرژی مضاعف میده. سعی میکنم هر روز حتی اگه شده یه قدم خیلی کوچیک تو راه رسیدن به اون نقطه ای که تو آینده 8 الی 10 سال دیگم میبینم، بردارم.
      و اما هدف دیگه ایی که سعی کردم تو زندگیم بهش دست بیابم و الان هم فک کنم که تو رسیدن بهش حداقل تا حالا موفق بودم اینه که با اخلاق و روی گشاده با خانوادم رفتار کردن رو هیچ وقت فراموش نکنم و دیگه اینکه سعی کنم حد اعتدلال رو تو روابطم با مردم رعایت کنم، همیشه و همه جا حتی اگه شرایط بدی برام بوجود بیاد.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad13 نمایش پست ها
      سلام
      و اما رسیدیم به بحث شیرین هدف!!
      هدف من اینه که طی چند سال آینده مراحل تحصیلیم رو با موفقیت بگذرونم و اگه در امکانم باشه رشته تحصیلیم رو تا مقطع PhD ادامه بدم و بعد از اینکه شدم آقا مهندس! و یه کار توپ پیدا کردم (شاید هم خودم یه کاری رو شروع کردم) بشم یه حامی مالی یکی از این موسسه هایی که از کودکان بی سرپرست مراقبت میکنن، خیلی لذت بخشه نمیدونین که چه حس و حال توپی داره! من به این ویژگی ذاتی خودم پی بردم که وقتی به بقیه کمک میکنم و لبخند رو روی لبشون میبینم حال و هوام عوض میشه و خودم خیلی خوشحال میشم. به همین دلیل سعی میکنم هر وقت از زندگی ناامید میشم به خودم یادآوری کنم که من کیم و میخام چی کار کنم و اکثر مواقع این کار به من انرژی مضاعف میده. سعی میکنم هر روز حتی اگه شده یه قدم خیلی کوچیک تو راه رسیدن به اون نقطه ای که تو آینده 8 الی 10 سال دیگم میبینم، بردارم.
      و اما هدف دیگه ایی که سعی کردم تو زندگیم بهش دست بیابم و الان هم فک کنم که تو رسیدن بهش حداقل تا حالا موفق بودم اینه که با اخلاق و روی گشاده با خانوادم رفتار کردن رو هیچ وقت فراموش نکنم و دیگه اینکه سعی کنم حد اعتدلال رو تو روابطم با مردم رعایت کنم، همیشه و همه جا حتی اگه شرایط بدی برام بوجود بیاد.
      سلام اقا میلاد جملاتت و هدفت خیلی قشنگه در ضمن به من امید مضاعف داد برای ادامه درس خوندن
      امیدوارم شما به هدفت برسی البته دعا کن منم به هدفم برسم
      ویرایش توسط darskhoon : 28 مرداد 1392 در ساعت 23:47

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darskhoon نمایش پست ها
      سلام اقا نیما جملاتت و هدفت خیلی قشنگه در ضمن به من امید مضاعف داد برای ادامه درس خوندن
      امیدوارم شما به هدفت برسی البته دعا کن منم به هدفم برسم
      سلام دوست گرامی
      جسارتا اسمم میلاده نه نیما!
      خیلی ممنون از شما و امیدوارم شما هم به هدفتون برسین ولی هدفتونو ذکر نکردین شما که!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هههههههههههههههه ببخشین اشتباه چاپی بود اقا میلاد هدفم هم رسیدن به رشته مهندسی برق تبریز هستش

البته اسمتونو ویرایش کردم بازم ببخشین همشهری
      ویرایش توسط darskhoon : 28 مرداد 1392 در ساعت 23:48

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      سلام

به نظرم هدف خیلی چیز مهمیه توی زندگی نه فقط واسه درس نه بلکه واسه کل زندگی !
      من واسه آیندم به شدت برنامه دارم حتی این برنامه هارو ازذهنم بیرون کشیدم واونو به رشته تحریر درآوردم وهرازچند گاهی یه نیگابهش میندازم
      درسته منم گاهی اوقات ازبرنامم غافل میشم(مث همین موندن پشت کنکور) ولی سعی میکنم هرجوری هست دوباره بیامو خودمو مچ کنم باقوانین وبرنامه هاوهدف های خودم ،البته به قول یه بزرگی آینده همش درس نیس ولی درس خوندن وتحصیلات یه فرد خیلی تاثیرمیذاره روی روند رشد رسیدن به اهداف.
      منم مث دوستمون که درپست فوق الذکراشاره کرد مدیریت وایجاد یه موسسه سرپرستی کودکانو خیلی دوس دارم امیدوارم خدااین توانایی رو بهم بده که به این مهم برسم ودرکل مدیریت رو دوس دارم منتهاتوی فضای واقعی !!
      دوست دارم تحصیلاتمو ادامه بدم هرچقدم طول کشید 4سال 7سال یاهزارسال !!
      من زندگی توی اروپاوسبک زندگی اروپایی هارو خیلی دوس دارم به همین علت یکی ازچشم اندازهای زندگیم رفتن به اروپاوکشور... هست
      خیلی هم دوس دارم واسه کشورخودم ایران عزیز یه کارمهمی انجام بدم نه درسمت وزیرو نماینده و... چون این سمت هاتوی ایران یه شرایطی میخواد که به گروه خونی من نمیخوره !ولی دوس دارم پرچم کشورم به شدت بالاباشه !
      یه چیزی رو فراموشش کردم اونم تشکیل خانوادس به نظرم تشکیل خانواده وازدواج یکی وشاید اولین ومهمترین تصمیم زندگی باشه برای پیشرفت به شدت نیازش حس میشه !
      این بود بخشی ازهدف هاوبرنامه هام ! همه رو نه من حوصله دارم بنویسم ونه شماحوصله خوندنشو دارین!!!
      امیدوارم بتونم به همه این اهدافم برسم !
      پیش به سوی اهداف

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هدف جامعه برای شکوفایی من چیه؟

یکی از هدفام اینه که بتونم یه مترجم خوب بشم و کتابای خوبی رو ترجمه کنم.
      سوفی آموندسن از مدرسه به خانه می‌رفت. تکه‌یِ اول راه را با یووانا آمده بود.
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.
      بعد از باغِ آن‌ها بنایِ دیگری نبود، خانه‌شان انتهای دنیا می‌نمود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)