خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دهمی ها " یازدهمی ها" دوازدهمی ها "چرا زیست نشر الگو "نه" ؟؟؟ +بررسی و تحلیل شما

آیا زیست نشر الگو تست های مناسبی دارد؟

آیا از درسنامه ی کتاب راضی هستید؟

+تحلیلات شما درباره کتاب

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1-کتاب زیست شناسی نشر الگو با حجم عظیم تست هایی که داره فقط توسط یک نفر و نهایتا در سه ماه تالیف شده که نشون میده کیفیت کار بسیار پایینه
      2- در کتاب پایه یازدهم در فصل های یک الی منتها دیده میشه که تست هایی خارج از چارچوب کتاب دیده میشه
      3-تست های این کتاب اکثرا با تغییر ادبیات و بازی با کلمات طرح شده اند نه بر اساس مفهوم
      4- این کتاب در دست شما دارای بسیاری تست و جواب صرفا با دید شخص هاشمیه نه کتاب و کنکور
      5- طبق بروزرسانی کتاب یازدهم تالیف نشده بلکه بر اساس پیش نویس
      و ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن پاسخنامه این کتاب د ربسیاری از موارد تست های کنکور و قلم چی را با یک دید غیر مورد تایید طراح حل کرده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظرات درمورد سایر کتب بازار مجاز

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست نشرالگو برای من به عنوان یه دانش آموز تجربی یه کتاب عالی بوده که باهاش کاملا نتیجه گرفتم و به درصد های ۸۰ هم رسیدم...نمیگم نقص نداره! اتفاقا چند تا تست غلط داشته که این کاملا طبیعیه..من تو کتاب تستای دوستام که از انتشارات معروف هستند هم کلی غلط دیدم.
      هرکسی با یه کتابی میسازه...نمیشه گفت یه کتاب کاملا افتضاحه یا یه کتاب کاملا عالیه..برای من که نشرالگو خوب بود..دیگه بقیه رو نمیدونم!
      «سرِ آن ندارد امشب که برآید آفتابی؟ / تو خود، آفتابِ خود باش و طلسم کار بشکن»

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا هرچقدر مقایسه میکردم عین آبی قلمچی بود برامتستاش باعث تسلط رو کتاب درسی میشه زیاد مفهومی طوری نبود
      اکثر فصلا هم از نظام قدیم سوال داده بود انگار یه کتابه همینطوری بدون گزینش تستارو ریختن توش
      کتاب بدی نبود درکل

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه یه بار تست های میکرو و آزمون پلاس زیست رو ببینید خودتون متوجه میشید نشرالگو کجا اینا کجا

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیست گاج عالیه هردوجلد پایه و تست دارم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه نکته بگم شاید خیلی ها نمیدونند. با تغییر نظام آموزشی، تفاوت های زیادی توی انتشارات مختلف هم افتاده. گروه ماز دیگه برای گاج کار نمیکنه و تو خیلی سبزه. مولف های کتاب های زیست هم تغییر کرده. مثل کتاب میکرو و کتاب جدید آزمون پلاس. نشرالگو برای نظام قدیم ها خیلی خوب بود چون کتاب درست و درمونی نبود و آی کیو هم غلط زیادی داشت. ولی الان کتاب های میکرو و آزمون پلاس خیلی عالی هستند. تست های آزمون پلاس خیلی جالب و سبک جدیدی دارند. نشرالگو برای قلم چی جواب میده ولی برای کنکور نه. چون قلم چی در سطح کنکور نیست( منظورم سوالات زیستش هست) ولی به نظر من نباید یه دفعه رفت سراغ این کتابا. اول باید تست مفهومی زد که بهترین کتاب از نظر من برای تست مفهومی آبی قلم چی هست که نشرالگو هم در سطح این کتابه. بعدش رفت سراغ تست نکته دار که کتابایی که اول ذکر کردم مناسب هستند

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظرمن که میکرووخیلی سبزبهترن چون نشرالگودرسنامه ش چندان خوب نیس.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز هم چنگی به دل نمیزنه. غلط زیاد داره ولی بعد میکرو و آزمون پلاس و آی کیو خوبه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا iq زیست که هنوز نیومده آزمون پلاس هم دو هفتس اومده چجوری فهمیدین اینا اینقد خوبن
      خواهشن سطحی نظر ندین بنظر خودم میکرو عالیه اما این دلیل براین هم نمیشه که iq هم که مال همون نویسندس اگه اومد عالی باشه .. آزمون پلاس هم خوبه ولی ببیشتر به درد جمع بندی می خوره کسی که کلا کتابای دهم و یازدهم رو با یه منبع تست دیگه حل کزده باشه و الان دنبال منبع دوم هست البته طبق پیش نمایش که دیدم بیشتر فقط ادبیات سوالا به کنکور شبیه نه سبکشون
      نشر الگو بخش اعظم تستاش ویرایش نشدن و بر اساس کتابای نظام قدیمه و یه ویرایش اساسی می خواد اما بازم کتاب خوبیه نکاتی گفته که تو هیچ کتاب دیگه ای پیدا نمی کنین در کل تو نظام جدید بنظرم فعلا اول میکرو بعدش زیست خیلی سبز پایه عالین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi9090 نمایش پست ها
      بابا iq زیست که هنوز نیومده آزمون پلاس هم دو هفتس اومده چجوری فهمیدین اینا اینقد خوبن
      خواهشن سطحی نظر ندین بنظر خودم میکرو عالیه اما این دلیل براین هم نمیشه که iq هم که مال همون نویسندس اگه اومد عالی باشه .. آزمون پلاس هم خوبه ولی ببیشتر به درد جمع بندی می خوره کسی که کلا کتابای دهم و یازدهم رو با یه منبع تست دیگه حل کزده باشه و الان دنبال منبع دوم هست البته طبق پیش نمایش که دیدم بیشتر فقط ادبیات سوالا به کنکور شبیه نه سبکشون
      نشر الگو بخش اعظم تستاش ویرایش نشدن و بر اساس کتابای نظام قدیمه و یه ویرایش اساسی می خواد اما بازم کتاب خوبیه نکاتی گفته که تو هیچ کتاب دیگه ای پیدا نمی کنین در کل تو نظام جدید بنظرم فعلا اول میکرو بعدش زیست خیلی سبز پایه عالین
      اول اینکه آزمون پلاس خیلی وقته اومده(یه ماه میشه) دوم اینکه من خودم آزمون پلاس رو دارم. آی کیو هم نگفتم اومده هزار بار گفتم که در حال تالیفه. اما چرا میگم حتما خوب خواهد بود؟؟ چون که من توی آزمون های آقای زارع شرکت میکنم و کیفیت سوالایی که به تنهایی طراحی میکنه از ماز هم بهتره.
      خیلی سبز پایه هم معمولیه. برای اینکه تست های سختشون که توی آزمون ها میدن رو به کار نبردن. شما اصلا توی آزمون هاش شرکت کردین تا یه مقایسه ای بین آزمون های ماز و کتاب ماز بکنید؟؟
      الان کی سطحی نگره؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر تست غیراستاندارد امروز ممکن تست کنکور سال های بعد باش
      کتابی اگ میخرین ب نظر و ایده احترام بزارین و همه تستای تالیفیشو بزنین اون مولف‌ برای پر بار کردن کتابش اون سوالاتو میده و همچنین احتمال کنکوری بودنش مد نظرش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همین که میگید تستای نشرالگو در سطح آزمونای قلمچیه و نه در سطح کنکور! بگم که اینا همه اش حاشیه اس! اصلا نشرالگو در سطح کنکور نیست! باشه! (هرچند که هر مولف کتاب کنکوری یه چیزی میدونه که این تستو میزاره تو کتابش) اما هرچی باشه بازم اصل مطلب رو به آدم میفهمونه یا نه؟! الان مثلا من تستای فصل ۲ نشرالگو رو‌ زدم. یه سری نکته ی خاص داشت که تو همه ی تستا تکرار شده بود. من از کتابخونه ی مدرسه خیلی سبز هم گرفتم و تستای فصل ۲ اون رو هم زدم..باز همون نکته های مشخص رو تکرار کرده بود..فقط یه سری نکته ها تفاوت داشت! این یعنی با هر منبعی که داری چه سخت چه آسون، اگه دقیق بخونیش و درسو مفهومی یاد بگیری تو کنکور هر سوالی بدن میتونی جواب بدی! خلاص
      اصلا این تاپیک فقط حاشیه اس! بزارید هر کی با هر منبعی که خودش راحته درس بخونه!
      «سرِ آن ندارد امشب که برآید آفتابی؟ / تو خود، آفتابِ خود باش و طلسم کار بشکن»

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)