خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شما بودین چیکار میکردین؟؟؟

سلام
      یه موضوعی هست گفتم به اشتراک بزارم ببینم نظر دوستان چی هست لطفا نظرتونو بگین.
      من امسال فارغ التحصیل لیسانس میشم(یکی از رشته های پیرا پزشکی)طرح اجباری ندارم سربازی هم معافم. اینم مطمعنم که پزشکی دوست دارم نه بخاطر پول و پرستیژ که بخاطر دل خودم و اگر نرسم بهش تا آخر عمر حسرتشو میخورم.
      توی دوراهی گیر کردم. راه اول اینکه بشینم ۹۸ بخونم و در شرف ۲۵ سالگی وارد پزشکی بشم یا یکسال برم سرکار و مقداری پول پسنداز کنم سابقه کار پیدا کنم و نمور نمور درس بخونم و ۹۹ کنکور بدم و در شرف ۲۶ سالگی وارد پزشکی بشم. شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟؟
      پ.ن:کتابای نظام جدید رو میخوام کنکور بدم

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من بودم پول جمع میکردم میرفتم خارج
      یه کشوری مثل اتریش یا سوییس اونجا شیک و مجلسی به تمام کارهایی که باید و تو ایران نمیشه رسید میرسیدم نه اینکه در بهترین حالت 13 سال بشینم پزشکی بخونم و بشم یه آدم 39 ساله(تازه شروع کنم پول درارم)

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      یه کشوری مثل اتریش یا سوییس اونجا شیک و مجلسی به تمام کارهایی که باید و تو ایران نمیشه رسید میرسیدم نه اینکه در بهترین حالت 13 سال بشینم پزشکی بخونم و بشم یه آدم 39 ساله(تازه شروع کنم پول درارم)
      سوئیس رفتن مگه کار اسونیه ؟!
      برام عجیب بود گفتن سوئیس هیجا نه سوئیس
      ببین اقا معین خودت بهتر خودتو میشناسی من بودم هم سر کار می رفتم هم می خوندم
      فک کنم شما نمی تونید دیگه روزانه بخونید بنابراین شاید 98 ام قبول شید ولی راستش می ترسم انقدر که همه عمرشونو میزارن پای کنکور و پزشکی قبول شدن بعدها این ارزشوشو از دست بده
      من که هنوز کنکور ندادم استرس مسخره اش داره دیوونه ام می کنه همش می گم 17 سالگی ادم می سوزه بعد شما دوباره می خوای این کار رو انجام بدید؟
      ویرایش توسط Beau : 26 اردیبهشت 1397 در ساعت 23:41

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      برای عجیب بود گفتن سوئیس هیجا نه سوئیس
      فک کنم شما نمی تونید دیگه روزانه بخونید بنابراین شاید 98 ام قبول شید ولی راستش می ترسم انقدر که همه عمرشونو میزارن پای کنکور و پزشکی قبول شدن بعدها این ارزشوشو از دست بده
      من که هنوز کنکور ندادم استرس مسخره اش داره دیوونه ام می کنه همش می گم 17 سالگی ادم می سوزه بعد شما دوباره می خوای این کار رو انجام بدید؟
      خودتم که اشتباه نوشتی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      سلام
      من امسال فارغ التحصیل لیسانس میشم(یکی از رشته های پیرا پزشکی)طرح اجباری ندارم سربازی هم معافم. اینم مطمعنم که پزشکی دوست دارم نه بخاطر پول و پرستیژ که بخاطر دل خودم و اگر نرسم بهش تا آخر عمر حسرتشو میخورم.
      توی دوراهی گیر کردم. راه اول اینکه بشینم ۹۸ بخونم و در شرف ۲۵ سالگی وارد پزشکی بشم یا یکسال برم سرکار و مقداری پول پسنداز کنم سابقه کار پیدا کنم و نمور نمور درس بخونم و ۹۹ کنکور بدم و در شرف ۲۶ سالگی وارد پزشکی بشم. شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟؟
      کدوم رشته هستید که طرح نداره؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش من خودم صدبار به این مسئله فکر کردم ولی پول کجاست؟؟با این اوضاع ارز چطور میشه با خیال راحت رفت.اگه پول داشتم که همون چارسال پیش فرار میکردم.این مملکت مثل جنگل شده اصلا قانون نداره برای دو دقیقه بعدتم نمیتونی برنامه ریزی کنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      برای عجیب بود گفتن سوئیس هیجا نه سوئیس
      اگه به پزشکی علاقه داشته باشی هر رشته ای بری آخرش پشیمون میشی منم چار سال پیش گفتم میرم یه رشته دیگه بعدا علاقه مند میشم ولی نشد که نشد.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خودتم که اشتباه نوشتی
      ؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دنبال شغل و رشته ای برین
      ک هم پول
      هم علاقه
      هم جایگاه اجتماعی داشته باشین

من ک کنکور میدم
      کارمم تقریبا دارم
      اگر قبول شدم ک چ بهتر
      قبول نشدم میرم پی کار خودم و در کنارش‌ یک رشته تو دانشگاه آزاد میرم

اینطور اخرین شانس خودمم امتحان کردم و حتی اگ قبول نشم دیگ حسرتی برام باقی نمیمونه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام خدمت شما. سه تا سوال دارم از خدمتتون.
      1-شما چرا ازمون لیسانس به پزشکی شرکت نمیکنید و به فکر کنکور هستید
      2-اگه کسی از سربازی معاف باشه ایا میتونه طرح اجباری رو نره یا حتمن باید بره
      3-ایا میشه مثلن با تعداد واحد بیشتر برداشتن و ترم تابستونی پرستاری رو تو 3 سال تموم کرد یا نه
    11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      سلام خدمت شما. سه تا سوال دارم از خدمتتون.
      1-شما چرا ازمون لیسانس به پزشکی شرکت نمیکنید و به فکر کنکور هستید
      2-اگه کسی از سربازی معاف باشه ایا میتونه طرح اجباری رو نره یا حتمن باید بره
      3-ایا میشه مثلن با تعداد واحد بیشتر برداشتن و ترم تابستونی پرستاری رو تو 3 سال تموم کرد یا نه
      این آزمون بسیار شرایط سختی داره و ملزم به داشتن یکسری شرایط خاص هست به این راحتیا نیست
      طرح اجباری باید رفت حالا حتی اگر معاف بشید
      بستگی به دانشگاهی داره که هستین.معمولا دیگه خیلی زود بشه تموم کرد ۳.۵ هست چون تابستون معمولا عمومی ها برگزار میشه و واحدهای عملی و بیمارستان شرایطش فرق داره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این آزمون بسیار شرایط سختی داره و ملزم به داشتن یکسری شرایط خاص هست به این راحتیا نیست
      طرح اجباری باید رفت حالا حتی اگر معاف بشید
      بستگی به دانشگاهی داره که هستین.معمولا دیگه خیلی زود بشه تموم کرد ۳.۵ هست چون تابستون معمولا عمومی ها برگزار میشه و واحدهای عملی و بیمارستان شرایطش فرق داره
      خیلی ممنون. فقط اینکه اگه معاف هم باشیم باید خدمت بریم میشه بفرمایید شما چطور از طرح اجباری معاف هستید منظورم اینه که تحت چه شرایطی فرد از طرح اجباری معافه تشکر

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      خیلی ممنون. فقط اینکه اگه معاف هم باشیم باید خدمت بریم میشه بفرمایید شما چطور از طرح اجباری معاف هستید منظورم اینه که تحت چه شرایطی فرد از طرح اجباری معافه تشکر
      دوست عزیز طرح از هر رشته به رشته دیگه فرق داره بعضی رشته ها طرحش اختیاری هست و فرد میتونه بره میتونه نره.ولی اکثرا طرح رشته ها اجباری هست و راه فراری فکر میکنم نداره و باید رفت

14. Top | #14
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چسز خیلس مهم اینه که تقریبا هیچ کس نمیتونه «نمور نمور » درس بخوانه.حتی یک سال هم برای خواندن زیاده.البته منظورم یادگیری و تفهیم مطالب و قشنگ عمیق درس خواندن نیست.منظورم کنکوره.به نظرم هرچه زودتر کنکور بدی بهتره.و ضمنا یه چیز دیگه هم هست.بعضی ها خیلی بدجنس هستن.از هرکسی مشاوره نگیر.من چون خودم بیست و هفت سالمه میگم.خیلی ها بهم گفتن میخوای چیکار و سنت زیاده و نمیشه و این حرف ها.ولی الان فکر میکنم خوبم و اگه امسالم نشم،سال بعد میشم.منم واقعا به پزشکی علاقه دارم.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز طرح از هر رشته به رشته دیگه فرق داره بعضی رشته ها طرحش اختیاری هست و فرد میتونه بره میتونه نره.ولی اکثرا طرح رشته ها اجباری هست و راه فراری فکر میکنم نداره و باید رفت
      سلام. شمایی که مدرک پرستاری داری اگه ان شا ا... پزشکی قبول بشید اونوقت باید باز هم همون 7 سال پزشکی رو بخونید یا اینکه لیسانس پرستاری تون رو تطبیق میزنن اونوقت باید چن سال پزشکی بخونید تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)