خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question گرفتن مدرک پیش دانشگاهی

سلام جناب خسته نباشید من رشته کار دانش میخوندم و در تاریخ ۹۶/۵/۱۳کنکوردادم و تو یکی از دانشکده های فنی روزانه قبول شدم تاریخ تولدم۷۹/۱/۱۰هستش و در تاریخ ۹۷/۱/۲۰از دانشگاه انصراف دادم درصورتی که هنوز معافیت تحصیل برام صادر نشده بود و تا رفتن برام معافیت تحصیلی صادر کنند من انصراف دادم حالا تو مدارس راه دور ثبت نام کردم تا پیش تجربی رو بگیرم و سال ۹۸ در کنکور تجربی شرکت کنم و از همین مدرسه راه دور نامه گرفتم بردم نظام وظیفه و معافیت تحصیلی گرفتم و مشکلی هم نداشت پلیس+۱۰نامه رو مهر امضا کرد و بهم داه ایا اگه تو کنکور قبول بشم به مشکلی نمیخورم سال ۹۸؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi9372 نمایش پست ها
      سلام جناب خسته نباشید من رشته کار دانش میخوندم و در تاریخ ۹۶/۵/۱۳کنکوردادم و تو یکی از دانشکده های فنی روزانه قبول شدم تاریخ تولدم۷۹/۱/۱۰هستش و در تاریخ ۹۷/۱/۲۰از دانشگاه انصراف دادم درصورتی که هنوز معافیت تحصیل برام صادر نشده بود و تا رفتن برام معافیت تحصیلی صادر کنند من انصراف دادم حالا تو مدارس راه دور ثبت نام کردم تا پیش تجربی رو بگیرم و سال ۹۸ در کنکور تجربی شرکت کنم و از همین مدرسه راه دور نامه گرفتم بردم نظام وظیفه و معافیت تحصیلی گرفتم و مشکلی هم نداشت پلیس+۱۰نامه رو مهر امضا کرد و بهم داه ایا اگه تو کنکور قبول بشم به مشکلی نمیخورم سال ۹۸؟
      نه ...
      درسته دیگه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئن هستید؟؟؟؟واین شرایط رو داشتید؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست ب سوال من حواب بده

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوبروازمدرسه بپرس ...کارت نهایی واست صادرشده یانه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کارت نهایی چی هست؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن