خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

برای 40 روز آینده چیکار کنم؟(تجربی)پست اول رو بخونید

سلام مشابه این تاپیک برای ریاضی بود و بچه های ریاضی براش سنگ تموم گذاشتن
      http://forum.konkur.in/thread60019.html
      گفتم تجربی ها هم میتون مثل ریاضی ها ماه باشند

@tabrizcity
      من میخوام 40-42 روز آینده رو درس بخونم و میخوام رتبه 7-9 هزار منطقه دو رو بیارم.اصلا میشه ؟
      اگه میشه چیارو بخونم ؟
      با چه درصدایی میتونم این رتبه رو بیارم؟
      تخمین رتبه | نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری - تخمین رتبه هیوا
      تخمین رتبه کنکور
      ممنون میشم راهنماییی کنید
      ویرایش توسط afshinf : 26 اردیبهشت 1397 در ساعت 14:10

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من الان این درصد ها رو زدم این رتبه رو داد تو منطقه 3 در صورتی که با همین درصد ها تو کنکور 95 شده 1795 منطقه 36534.jpguntitled.jpg

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      من الان این درصد ها رو زدم این رتبه رو داد تو منطقه 3 در صورتی که با همین درصد ها تو کنکور 95 شده 1795 منطقه 3
      منطقه دو هستم.خیلی مختصر بود چیزی نفهمیدم

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در کل بگم اشتباهه این کار که درصد ها رو بزنی رتبه رو بهت بگه تنها راه مطمئن اینه که کارنامه کنکور های مطابق رو مثلا 95 و 96 رو پیدا کنیم و اون درصد ها رو شخصی سازی کنیم مثلا اینکه من عمومیم قوی هستش و شیمی و زیست/ و ریاضی و فیزیک به نسبت ضعیف تر که رتبه 94 منطقه 3 کنکور 95 مثل من هستش و گواه بر این موضوع که من میتونیم استناد کنم به درصد های ایشون و به اون چیزی که میخوام برسم که بوده
      ادبیات 76
      عربی 84
      دینی 100
      خارجه 62
      زمین شناسی 0
      ریاضی 38
      زیست 83
      فیزیک 43
      شیمی 53

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      اگر واقعا مردونه کار بشه و سنگ تموم بذارید به نظرم عمومی ها رو حدودا"50"اختصاصی هارو هم "30"الی35" میشه زد که بازم بستگی به پایه و سطحتون داره فک نکنم کسی صفر صفر باشه به هر حال شاید تو یکی دو درس بهتر باشید که میتونید بالاتر هم بزنید اینایی که گفتم حداقل ها هستن که با صفر بودن هم میشه بهشون رسید.
      در ضمن سعی کنید درصداتون نوسان نداشته باشن و ترجیحا هیچ درسی رو زیر20نذارید ...واریانس بالا خیلی به ضررتون هستش.
      دیگه هر چقدر هم تو یه درس ضعیف باشید میشه به 20رسید که از میانگین بالا باشی.
      توکلت به خدا باشه ،مطمعن باش اگر زحمت بکشی حتما حتما حتما نتیجه ش رو میبینی .

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      سلام.
      اگر واقعا مردونه کار بشه و سنگ تموم بذارید به نظرم عمومی ها رو حدودا"50"اختصاصی هارو هم "30"الی35" میشه زد که بازم بستگی به پایه و سطحتون داره فک نکنم کسی صفر صفر باشه به هر حال شاید تو یکی دو درس بهتر باشید که میتونید بالاتر هم بزنید اینایی که گفتم حداقل ها هستن که با صفر بودن هم میشه بهشون رسید.
      در ضمن سعی کنید درصداتون نوسان نداشته باشن و ترجیحا هیچ درسی رو زیر20نذارید ...واریانس بالا خیلی به ضررتون هستش.
      دیگه هر چقدر هم تو یه درس ضعیف باشید میشه به 20رسید که از میانگین بالا باشی.
      توکلت به خدا باشه ،مطمعن باش اگر زحمت بکشی حتما حتما حتما نتیجه ش رو میبینی .

بر ای اختصاصی ها برنامه میخوام
      راهنمایی کنید رفقا

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshinf نمایش پست ها
      راهنمایی کنید رفقا
      برنامه داشتن کار سختی نیست. شما اگه یه دور مطالب رو خوندید دوباره بخونید. ولی اگه نخوندین فصل هایی که که راحته یا بلدین و ازش هم سوال میاد رو تست کار کنید. مثل فصل گرما و فشار تو فیزیک

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      راهنمایی کنید رفقا

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته واقعیت اینه که تو 40 روز نمیشه موفق شد. باید حداقل 4 ماه پیش شروع میکردین.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رسیدن به رتبه ای که مد نظرتونه کاملا دست یافتنیه و کاره سختی نیست انشالا با کمک دوستان موفق بشید
      فقط میشه بگین چرا دنبال رتبه ای بهتر نیستید که حداقل تو یه رشته خوب قبول شید؟
      ویرایش توسط Amin6 : 26 اردیبهشت 1397 در ساعت 13:31

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      البته واقعیت اینه که تو 40 روز نمیشه موفق شد. باید حداقل 4 ماه پیش شروع میکردین.
      من حاضریه شمارو زدم ، شمام هستی

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      رسیدن به رتبه ای که مد نظرتونه کاملا دست یافتنیه و کاره سختی نیست انشالا با کمک دوستان موفق بشید
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      اگه خودمون واسه رویامون نجنگیم کی بجنگه؟؟؟رویاهم چیزی نیست که آدم هادرخواب میبینن رویااون چیزیه که به خاطرش ازخوابشون میگذرند
      ممنونم بابت جواب ولی مشکل من انگیزه نیست مشکل من چطوری انجام دادن و چطوری برنامه ریزی کردن هست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshinf نمایش پست ها
      ممنونم بابت جواب ولی مشکل من انگیزه نیست مشکل من چطوری انجام دادن و چطوری برنامه ریزی کردن هست
      راستش هیچچچچ کسی نیست که بتونه درست راهنماییتون بکنه.چون برنامه ریزی فقط از عهده خودتون ساخته هست.نمونه برنامه هم که همه جا هست مثلا سایت گزینه دو و...
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      من حاضریه شمارو زدم ، شمام هستی

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      راستش هیچچچچ کسی نیست که بتونه درست راهنماییتون بکنه.چون برنامه ریزی فقط از عهده خودتون ساخته هست.نمونه برنامه هم که همه جا هست مثلا سایت گزینه دو و...
      برای این 40 روز برنامه ای هست تو اینترنت؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن