خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منبعی برای تصاویر زیست شناسی

سلام به همه دوستای گلم مخلص همگی.......عااغا غرض از مزاحمت میخوام بدونم منبعی کامل یا جزو یا کتاب دی وی دی هرچی که تصاویر زیست شناسی خوب آنالیز کرده باش سراغ دارید؟؟با تشکر از جواب هاتون پیشاپیش یاعلی........
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست حرف آخر
      خودش انیمشن زیاد داره
      ولی میرسه به تصاویر کتاب .....
      خوبو ترکیبی درس میدن.....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

منم زیست حرف آخر رو دیدم، واقعاً انیمیشن ها و شکل های جالبی داره ولی الان بعد از دیدن فیلم های حرف آخر به این نتیجه رسیدم که کتاب فاگوزیست بیشتر از هر فیلم آموزشی دیگه ای به درد من میخوره! ( قبل از دیدن فیلم های حرف آخر فیلم های آموزشی پوریا رحیمی آلاء رو هم دیده بودم )

اگه فقط برا شکل های کتاب منبع میخوای بعید میدونم از حرف آخر بهتر گیرت بیاد، ولی اگه میخوای همه مطالب رو به ساده ترین شکل ممکن بهت آموزش بده من جات باشم یه فصل رو از فاگوزیست میگیرم ( مثلا آغازیان یا شارش که بشخصه خیلی باهاشون حال کردم! ) و خودم به نتیجه میرسم که بدرد من میخوره یا نه!
      آخه من پارسال که میخواستم منبع آموزشی برا زیست بگیرم اکثرا میگفتن فاگوزیست بده فلانه بهمانه و ... بخاطر همین رفتم کپی فیلم های حرف آخر رو دیدم و یک میلیون تومن ناقابل هم مدیون موسسه حرف آخر شدم ولی الان به این نتیجه رسیدم که فاگوزیست دقیقا همونیه که من میخواستم!
      چون فیلمای حرف آخر رو بصورت کپی دیدم بخاطر همین در اولین فرصت که پول دستم بیاد باید اورجینال هاشو بخرم که دیگه حق الناسی به گردن من نباشه! به شدت ناراضی هستن که کپی استفاده کنی، اگه به همچین مسائلی حتی یه کوچولو اعتقاد داری اصلا سمت فیلم های کپی نرو، کتاب های خیلی خوبی توی بازار هستن که کم از فیلم های آموزشی ندارن ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      سلام به همه دوستای گلم مخلص همگی.......عااغا غرض از مزاحمت میخوام بدونم منبعی کامل یا جزو یا کتاب دی وی دی هرچی که تصاویر زیست شناسی خوب آنالیز کرده باش سراغ دارید؟؟با تشکر از جواب هاتون پیشاپیش یاعلی........
      تصويرنامه مهروماه

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فاگو دارم پیششو ولی واسه دوم و سوم الان دیره
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      تصویر نامه مهر و ماه... یه چیزی فراتر از کامل !

نکات شکل رو کامل گفته ، جوری که بعضی وقتا متنای کتاب درسیم آورده واسه اینکه توضیحاتش کامل بشه ( بخاطر همین کارش کتاب حدود ۴۰۰ صفحه شده ، چیز خاصی نیست کتاب انقدر خواسته کامل بگه هرچی بوده ونبوده آورده )
      کیفیت تصاویرش رو با کیفیت تصاویر زیست تصویری کانون هم مقایسه کردم، یه سر و گردن بالاتر بود !
      بعد هر فصل چندتا تست داره برای جمع بندی فصل !
      آخر کتاب هم چندتا آزمون جامع داره +

یه کار خوبی که کرده آخر کتابش یه قسمتی داره به اسم جاندارنامه ! اومده جانوران و گیاهان و آغازیان و قازچها ویروس‌ها اینارو تقسیم بندی کرده ، مثلا گفته جانوران : بی مهرگان و مهره‌داران ! ویژگی‌هایی که همه مهره‌داران دارن.
      بعدش تمام جانورای کتاب درسی رو آورده با ذکر ویژگی‌هاشون آورده ، مثلا گفته کشتی چسب : رقابت بر سر کنام بنیادی | موضوع تحقیقات کانل | نوعی سخت پوست آبزی | نوزاد : معلق ، بالغ : چسبیده به تخته سنگ ...

موفق باشین

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستان

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عمارلو

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      عمارلو
      کدوم کتابش؟؟؟؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن