خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

گزینه دو یا قلم چی

سلام. هرکس تابستون گزینه دو یا قلم چی رفته نظرش رو بگه. من خودم به برنامه های هر دو تا نگاه کردم. تنها فرقشون اینه که گزینه دو اول دهم رو میخونه بعد یازدهم رو شروع میکنه و قلم چی تو هر آزمون هم از دهم میده و هم از یازدهم. به نظر شما کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام.من خودم قلمچی بودم ولی رفیقم هر دوتاشون رو رفته به شدت پشیمونه که چرا امسال رفته گزینه دو.انتخاب با خودتونه البته قلمچی هم همچین عاری از عیب نیست ولی خوب بین بد و بدتر...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی پیشنهادی نداره؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام . ببین دوست عزیز شما قراره یه سال رو با یه موسسه باشی و خودت رو برای کنکور اماده کنی . در این یکسال هزاران فراز و فرود و مسیله برات پیش میاد . خوب بودن یا بد بودن یه ازمون فقط به برنامه ش نیست . خیلی چیز های دیگه هم مهمه مثل سوالات و از همه مهمتر جو اون موسسه . به عنوان یه کسی که تجربه کردم اینارو بهت میگم جو قلمچی به شدت ملتهب و الوده س . رقابت شدید ، فروش سوالات ، استرس هایی که پشتیبان بهت وارد میکنه و هزار تا چیز دیگه . تو قلمچی همیشه اسم نفرات برتر رو تو سایت و نمایندگی کانون میزنن این باعث میشه دانش اموزیای ضعیف کلا از خودشون نا امید بشن و اون کسی هم که تراز ش خوب بوده و اسمش رفته اون بالا اولا استرس زیادی رو متحمل بشه که اگه کم بشم و بیام پایین و این چیزا و هم اگر یه وقتی کم خوند یا مشکلی پیش اومد و ترازش اف کرد کلی نا امید بشه و استرس بگیره . از طرف دیگه قلم چی خیلی پاپیچ دانش اموزاش میشه . پشتیبان زبون نفهم( با عرض معذرت و احترام به تعداد معدود پشتیبان های زحمت کش) که اصلا رشته ش ربطی به مشاوره اموزشی نداره چپ و راست به شما زنگ میزنه و هی میگه چرا اینجوری شد چرا اونجوری شد . قلم چی چون اسم میزنه باعث میشه همه بشناسنت( خصوصا تو شهرای کوچیک) و این باعث میشه که هم خیلی تحت فشار قرار بگیری چون ازت انتطار دارن و هم اگر حتی یه بار افت کنی همه انگشت اتهام به سمتت بگیرن و بگن چی شد ال شد بل شد . سوالات قلم چی هم که وضعش معلومه من در این باره بهتره توضیحی ندم .شاید دوستانی که این مطلب رو میخونن بگن نه اینطور نیست و این رقابت باعث سعی بیشتر میشه و از اینجور چیزا اما دوست من حرف شما درست رقابت باعث تلاش میشه اما به شرطی که در یک مورد یک مقطع باشه نه چندین ازمون اون هم در این سطح گسترده . این رقابت باعث میشه که دانش اموزا رو ازمونا تمرکز کنن و هدف اصلی شون بشه ازمون و برای رسیدن به این هدف به راه هایی مثل خرید سوال و تقلب و این چیزا رو بیارن و از هدف اصلی شون که فهم نقاط ضعف و قوت و رفع اونها و در نهایت هدف مهم موفقیت در کنکور غافل بشن. اینارو گفتم که شما هم اشتباه من رو مرتکب نشی . اگه موافقید تو تاپیک های دیگه هم ارسال کنید که بقیه هم ببینن . موفق و سربلند باشید . یاحق
      ویرایش توسط alla001 : 27 اردیبهشت 1397 در ساعت 12:28

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قطعا و قطعا گزینه 2
      چه از نظر نظم چه از نظر کیفیت سوال و چه از نظر استاندارد بودن و چه از نظر هزینه چه از نظر پشتیبان نداشتن و هزینه اضافی نداشتن

تنها و تنها عیبش تعداد کم شرکت کنندش هستش اگه با این کنار میاید برین گزینه 2
      من به شخصه به هیچ وجه قلم چی رو توصیه نمی کنم بنا به دلایل خیلی خیلی زیاد ولی خوب بیشتر بچه ها میرن اونجا

موفق باشید و بازم تحقیق بکنید

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به هیچ وجه سمت قلمچی نرو...
      پشیمونی داره فقط... همین

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 .
      Tel
      Nabze_avaz@

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      قلمچی بهتره
      به چند شرط :
      1.شما نباید درگیر حاشیه باشید مثلا وای ترازم کم شد فلان شد پشتیبانم بهم زور میگه و ازاین جور حرفا
      باید تمام انرژی شما رو این باشه که روش خوندنتون دستتون بیاد و درصداتونو بالا ببرید
      2.برنامه راهبردی قلمچی !یکم تحلیلش کنید مزایاشو متوجه میشید
      .قلمچی گرونه!مبلغی که دریافت میکنند متناسب با خدماتش نیست
      .سوالاتش سخت و تاحدی دوراز محدوده سوالات کنکورهست
      گزینه دو برنامه ش خوب نیست ولی بقیه چیزاش معقوله

اگه قلمچی میخوای بری با مدیریت اونجا صحبت کن که پشتیبانی که میذارن گیر نده الکی چون سال کنکور به اندازه کافی تنش ایجاده میشه اون پشتیبانه هم الکی فشار وارد میکنه کلا خیلی وضعیت بدی پیش میاد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_prsk نمایش پست ها
      سلام
      قلمچی بهتره
      به چند شرط :
      1.شما نباید درگیر حاشیه باشید مثلا وای ترازم کم شد فلان شد پشتیبانم بهم زور میگه و ازاین جور حرفا
      باید تمام انرژی شما رو این باشه که روش خوندنتون دستتون بیاد و درصداتونو بالا ببرید
      2.برنامه راهبردی قلمچی !یکم تحلیلش کنید مزایاشو متوجه میشید
      .قلمچی گرونه!مبلغی که دریافت میکنند متناسب با خدماتش نیست
      .سوالاتش سخت و تاحدی دوراز محدوده سوالات کنکورهست
      گزینه دو برنامه ش خوب نیست ولی بقیه چیزاش معقوله

اگه قلمچی میخوای بری با مدیریت اونجا صحبت کن که پشتیبانی که میذارن گیر نده الکی چون سال کنکور به اندازه کافی تنش ایجاده میشه اون پشتیبانه هم الکی فشار وارد میکنه کلا خیلی وضعیت بدی پیش میاد
      نمیشه پشتیبان نداشت؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من قراره سال تحصیلی برم قلم چی. ولی توی تابستون به نظرتون گام اول گزینه 2 خوبه یا نه؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      تابستون گزینه 2 تو سال قلم چی بهتره)البته آزمون شرکت نکنی که دیگه خیلی بهتره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم چیجوریه بحث قلمچی میشه همه میگن اگه رفتی توش دیگه نابودی اما اکثریت قریب به یقین رتبه های برتر رفتن قلمچی
      البته الان یه سری ادم مغرور هم میان میگن اصلا مهم نیس رتبه های برتر چیکار میکنن،تو اون کاری رو بکن که باهاش حال میکنی(یعنی ته منطق هستن اینا!)

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      نمیشه پشتیبان نداشت؟
      نه متاسفانه زوره

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سید آرتین نمایش پست ها
      من نمیدونم چیجوریه بحث قلمچی میشه همه میگن اگه رفتی توش دیگه نابودی اما اکثریت قریب به یقین رتبه های برتر رفتن قلمچی
      البته الان یه سری ادم مغرور هم میان میگن اصلا مهم نیس رتبه های برتر چیکار میکنن،تو اون کاری رو بکن که باهاش حال میکنی(یعنی ته منطق هستن اینا!)
      دوست عزیز اکثر رتبه برتر ها نمیرن اونجا بلکه قلمچی با ترفند هایی مثل بورسیه و کمک هزینه تحصیلی (ماهی 60 تومن ) اونها رو میکشه تو قلم جی تا با اسمشون تبلیغ کنه و از سمت دیگه قلم چی انقدر جو درست کرده برا خودش و تبلیغ کرده یه جوری شده که ذهنبت همه دانش اموزا ناخوداگاه میره سمتش که انگار تنها گزینه موجوده و راه دیگه ای نیست . موفق باشید. یا حق

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا این حقیقت داره که قلم چی با ترفندهایی رتبه های برتر رو میکشونه سمت خودش؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن