خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انصراف ارشد برای پزشکی

سلام راستش من ترم 5 ارشدم و هنوز پایان نامه رو ننوشتم
      قصدم این بود که بعد از ارشد بیام کنکور تجربی برای پزشکی که همیشه موردعلاقم بوده
      حالا با توجه به قوانین
      نمیدونم باید انصراف بدم در واقع دلم نمیاد و
      یا اینکه اصلا به نظرتون امکان داره بعد از کنکور وقتی قبول شدم برم شکایت کنم؟

نکته ی مهم هم اینه که هزینه تحصیل به صورت آزاد رو هم ندارم
      و آیا کسی بوده با ارشد تونسته باشه روزانه تحصیل کنید؟ میشناسید کسی رو بهم بگید لطفا
      ممنون میشم راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با توجه به اطلاعات دفترچه کنکور 97 عزیزانی که ارشد و دکترا دارن اگر بخوان دوباره کنکور بدن حق تحصیل تو رشته های روزانه رو ندارن ؛ خوب درکتون میکنم من ترم 2 ارشد شهید بهشتی بودم که به خاطر یه سری مشکلات انصراف دادم الانکه نگاه میکنم میبینم چه کار خوبی کردم...
      به نظرم اگر با این مدرک ارشدی که میگیرین میتونین شغل مورد انتظارتونو داشته باشین به نظرم حیفه که انصراف بدین ولی اگه غیر از اینه تصمیم با خود شماس
      ولی اگر ارشدتونو بگیرین با توجه به دفترچه 97 نمیتونین روزانه بخونین ؛ شکایاتی هم دوستان نسبت به این موضوع به دیوان داشتن ولی هنوز جوابی نیومده...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehahmadi نمایش پست ها
      سلام راستش من ترم 5 ارشدم و هنوز پایان نامه رو ننوشتم
      قصدم این بود که بعد از ارشد بیام کنکور تجربی برای پزشکی که همیشه موردعلاقم بوده
      حالا با توجه به قوانین
      نمیدونم باید انصراف بدم در واقع دلم نمیاد و
      یا اینکه اصلا به نظرتون امکان داره بعد از کنکور وقتی قبول شدم برم شکایت کنم؟

نکته ی مهم هم اینه که هزینه تحصیل به صورت آزاد رو هم ندارم
      و آیا کسی بوده با ارشد تونسته باشه روزانه تحصیل کنید؟ میشناسید کسی رو بهم بگید لطفا
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      راجع به کسایی که فارق التحصیل ارشد از دانشگاه روزانه هستن امکان تحصیل رایگان تو دکتری حرفه ای نیست
      به نظرم عاقلانه ترین کاری که میتونین کنین این هست که اگه توان قبول شدن رو در خودتون میبینین شروع کنین ب خوندن برای کنکور و بهمن ماه انصراف بدین چون تا جایی که میدونم توی دوره کارشناسی میشه تا یک سال بعد انصراف ابراز پشینونی کرد و انصرافو پس گرفت اینطوری اگه خدایی نکرده قبول هم نشین این دو سالو نیمتون بر باد نمیره باز سوال کنین از اموزش دانشگاه تون راجع به ارشد اطلاعی ندارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن