خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 241
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بحث در مورد لو رفتن سؤالات امتحانات نهایی

سلام دوستان.همینطور که میدونید سؤالات امتحانات نهایی هر سال لو میره و خیلی راحت هم لو میره مثل سؤالات ازمون ها.20 هزار نفر معدل 20 داریم.یه ادمی که هیچی حالیش نیست شب قبل از ازمون سؤالات بهش میرسه و معدلش 20 میشه و همون ادم هیچی نفهم!دوس داره تأثیر معدل قطعی بشه تا همه ضرر کنن و خودش سود کنه.اینجا واسه اینکه ببینید سؤالا چطور لو میره من واسه نمونه درس دینی 5 نمره از سؤالا رو قبل از امتحان نهایی میزارم اینجا بعد بیاید چک کنید ببینید اوضاع از چه قراره.من خیلی وقته نهایی دادم معدل خودم 15/65 شد نهایی ولی متأسفم واسه مملکتی که اینقد راحت به این همه داوطلب ظلم میشه بخاطر اینکه سؤالا لو میره و یه عده بدون هیچ زحمتی به معدل 20 میرسن یکی هم کلی تلاش میکنه ولی به اون چیزی که میخاد نمیرسه.به امید ریشه کن شدن ظلم در جامعه.امیدوارم سنجش این چیزا رو ببینه و اجازه نده تأثیر معدل قطعی بشه
      ویرایش توسط Dr.ALI. : 24 اردیبهشت 1397 در ساعت 00:56

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هر سال هست این چیزا تاسف آورره واقعا حالا اون به کنار من یه دوست داشتم چون مامانش معلم بود سر جلسه همه معلما بهش میرسوندن از رو پاسخ نامه ما

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

لو رفتن سؤالات آزمون ها

سلام دوستان.بنظرم اصلا پولتونو خرج این ازمون ها نکنید.سؤالات به راحتی لو میره و یه عده ی بی مغز تراز 7 هزار و....میارن و اینجا بدتر شما ضربشو میخورید.سؤالاتو از اینترنت دانلود کنین و توی خونه بررسی کنید.حداقل اگه ازمونی میدید و ترازتون خراب میشه بیخیالش باشید و نزارید روتون تأثیر منفی بزاره.اکثر این ترازها فیک هستمن واسه اینکه به بعضی ها ثابت شه چه راحت سؤالات لو میره کل سؤالات ازمون های مختلف به همراه کلید و پاسخشو ازمون بعدیو میزارم اینجا تا همه ببینید مملکت اوضاعش چه شکلیه و یه عده خنگ جای نخبه ها رو گرفتن!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahgolm نمایش پست ها
      هر سال هست این چیزا تاسف آورره واقعا حالا اون به کنار من یه دوست داشتم چون مامانش معلم بود سر جلسه همه معلما بهش میرسوندن از رو پاسخ نامه ما
      همکلاسی من پدرش مدیر بود . سر امتحان زیست نهایی پارسال بود . (‌سال سوم ) برگه زرنگا رو میدید بهش میگفت بنویسه

کلا امیدوارم تو این قانون تاثیر معدل تغییری به وجود نیاد . چون ضرره بیشتر تا نفع .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      میشه لطفاکل20نمره روبگذاریدهمه این کاررومیکنن هیچکس کاری باهاشون نداره یکبارهم مااینکارروبکنیم تاانتقاممون روازشون بگیریم ولی این تاثیرمثبت واسه پزشکی هاخودبه خودحذف میشه نمیدونم مشاهده کردیدیاخیرنوشته میزان تاثیرسوابق تحصیلی بدون تاثیرمثبت قراره تا98ادامه پیداکنه تاثیرمثبت فکرکنم
      کلا تاثیر مثبت مساوی است با عدم تاثیر و درستشم همینه وقتی نمیتونن عدالتو بر قرار کنن...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه لطفاکل20نمره روبگذاریدهمه این کاررومیکنن هیچکس کاری باهاشون نداره یکبارهم مااینکارروبکنیم تاانتقاممون روازشون بگیریم
      شما با این تفکر میخوای جراح مغز و اعصاب بشی ؟‌ خیلی درست نیستا

بازی های دوران کودکی نیست که بگید ول کن تا ول کنم . وقتی دم از عدالت میزنید باید برای همه بیان کنید . یعنی خودتون استفاده نکنید و در حد توان خودتون این اجازه رو به کسی هم ندید . چیزی که به وضوح خلافش درون جامعه ما دیده میشه : )

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها

همکلاسی من پدرش مدیر بود . سر امتحان زیست نهایی پارسال بود . (‌سال سوم ) برگه زرنگا رو میدید بهش میگفت بنویسه

کلا امیدوارم تو این قانون تاثیر معدل تغییری به وجود نیاد . چون ضرره بیشتر تا نفع .
      خداااااااا.... خداوکیلی خیلی بیچاره ایم هر جور که فکر میکنم میبینم از همه لحاظ سوختیم بدم سوختیم

من نیز امیدوارم ...و از همین جا عرض ارادت میکنم نسبت به آموزش و پرورش این کشور....یعنی (ری)دید تو نوجوونیون
      ویرایش توسط mahgolm : 24 اردیبهشت 1397 در ساعت 01:23

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میشه لطفاکل20نمره روبگذاریدهمه این کاررومیکنن هیچکس کاری باهاشون نداره یکبارهم مااینکارروبکنیم تاانتقاممون روازشون بگیریم ولی این تاثیرمثبت واسه پزشکی هاخودبه خودحذف میشه نمیدونم مشاهده کردیدیاخیرنوشته میزان تاثیرسوابق تحصیلی بدون تاثیرمثبت قراره تا98ادامه پیداکنه تاثیرمثبت فکرکنم توحوزه امتحانی پارسال خودمون مراقب هاازبچه هایی که برگه هاشون سیاه تربودمیپرسیدن وبه بقیه میرسوندن
      من هر چیزی که به دستم برسه میزارم اینجا تا به همه ثابت شه امتحانا چطور لو میره.یهو دیدی کل نهاییا رو گزاشتم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      ایا شما همونی نیستی که پارسال تو انجمن داشتی سوالای نهایی رو میفروختی یا نه من اشتباه گرفتم شمارو

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میشه لطفاکل20نمره روبگذاریدهمه این کاررومیکنن هیچکس کاری باهاشون نداره یکبارهم مااینکارروبکنیم تاانتقاممون روازشون بگیریم ولی این تاثیرمثبت واسه پزشکی هاخودبه خودحذف میشه نمیدونم مشاهده کردیدیاخیرنوشته میزان تاثیرسوابق تحصیلی بدون تاثیرمثبت قراره تا98ادامه پیداکنه تاثیرمثبت فکرکنم توحوزه امتحانی پارسال خودمون مراقب هاازبچه هایی که برگه هاشون سیاه تربودمیپرسیدن وبه بقیه میرسوندن
      من هر چیزی که به دستم برسه میزارم اینجا تا به همه ثابت شه امتحانا چطور لو میره.یهو دیدی کل نهاییا رو گزاشتم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی شما این سوالارو از کجا گیر میاری حتی اگه بتونی گیر هم بیاری نهایتن 1 ساعت قبل از امتحان هستش که فکر نمیکنم خیلی بدرد بخور باشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تونستی همشونو بزار

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آدم تابدنشه قدرخوبی هاشونمیدونن[/quote]
      خیلی جمله ی توپی بود لاااااااایک واقعن ..،.آقا من شمارو درک میکنم برای خودمم همچین شرایطی بود ...من نداشتم سوالارو ولی صادقانه میگم اگر کسی بود بهم بده میپذیرفتم معدلم 19:30شد:///// و کلا یه امتحانمم مثله آدم نخوندم از بس تحت فشار بودم:/

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      تونستی همشونو بزار
      فکر نمیکنم سوالاتو داشته باشه

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      راستی شما این سوالارو از کجا گیر میاری حتی اگه بتونی گیر هم بیاری نهایتن 1 ساعت قبل از امتحان هستش که فکر نمیکنم خیلی بدرد بخور باشه
      از کجا گیر اوردنش مهم نیست مهم لورفتنشه!شب قبل از امتحان هر ساعتی ممکنه لو بره

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)