خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

چند سوال برای شروع کنکور از تابستان.... یازدهم تجربی

سلام بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب
      حقیقتا چنتا سوال واسم پیش اومده که اگر لطف کنید نظرتون رو بگین که به یه نتیجه ای برسم دیگه به امید خدا کم کم استارت کار رو بزنم...
      معدل نوبت اول پارسال(دهم): 18.42...........معدل کل دهم: 18.77
      امسال هم معدل نوبت اول 19.80................ معدل نوبت دوم هم که هنوز هیچی امتحانات 17ام خرداد تمومه!
      میخوام از همون 18ام هم که میفته جمعه شروع کنم با روزی 7 8 ساعت که ایشالا تا 12 ساعت ارتقاش میدم. آزمون گاج ثبت نام کردم (قلم چی و گزینه دو رو قبول ندارم) که اولین آزمونش 97/04/22 هست و کل اختصاصیای یازدهم+زبان یازدهم رو اوردن و از آزمون دومش هم از اول کتابا شروع میکنن و دهم رو هم دارن البته غیر از عمومی های دهم که متاسفانه یا خوشبختانه توی برنامه نیست و باید خودم بخونم(برنامش رو ضمیمه کردم اگر خواستید یه نگاه بندازید)
      البته تابستون پارسال ریاضی و فیزیک دهم رو در حد نسبتا خوبی کار کردم و ساعت مطالعه خوبی هم داشتم(در حد5 تا 9 ساعت)، شاید الان برم سروقتشون خیلی راحت باشم ولی مثلا شیمی پارسال رو فقط مباحثی که در ارتباط با شیمی امسال بودن رو یادمه و زیستم که چیزی یادم نمیاد! (عمومی ها هم یه چیزی تو همین مایه های شیمی و البته زبانم و کمی هم عربیم عالین ولی دینی و ادبیات نسبتا متوسط)
      راستش به امید خدا دیگه میخوام پیوسته کار کنم تا توی کنکور 98 یه نتیجه ی خوب رو کسب کنم.
      فقط چنتا سوال:
      1. این ساعت مطالعه ای که گفتم بنظرتون نسبت به شرایطم برای بستن کامل پایه با چاشنی تست زیاد کافیه؟؟!
      2. چه برنامه ای واسه عمومیای دهم بریزم؟ چقدر از روز رو وقت بهش اختصاص بدم؟؟
      3. بعد از تابستون باید چیکار کنم؟
      4. بنظرتون اگر تا روز کنکور با یه برنامه پیوسته کار کنم با توجه به زمانم میتونم یه رتبه در حد زیر 500 کسب کنم؟
      ببخشید طولانی شد
      ممنون میشم کمکم کنید.
      مرسی
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      ویرایش توسط mohammad4990 : 24 اردیبهشت 1397 در ساعت 01:00

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وای سوال منم هست اینا یکی جواب بده توروخدا

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad4990 نمایش پست ها
      سلام بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب
      حقیقتا چنتا سوال واسم پیش اومده که اگر لطف کنید نظرتون رو بگین که به یه نتیجه ای برسم دیگه به امید خدا کم کم استارت کار رو بزنم...
      معدل نوبت اول پارسال(دهم): 18.42...........معدل کل دهم: 18.77
      امسال هم معدل نوبت اول 19.80................ معدل نوبت دوم هم که هنوز هیچی امتحانات 17ام خرداد تمومه!
      میخوام از همون 18ام هم که میفته جمعه شروع کنم با روزی 7 8 ساعت که ایشالا تا 12 ساعت ارتقاش میدم. آزمون گاج ثبت نام کردم (قلم چی و گزینه دو رو قبول ندارم) که اولین آزمونش 97/04/22 هست و کل اختصاصیای یازدهم+زبان یازدهم رو اوردن و از آزمون دومش هم از اول کتابا شروع میکنن و دهم رو هم دارن البته غیر از عمومی های دهم که متاسفانه یا خوشبختانه توی برنامه نیست و باید خودم بخونم(برنامش رو ضمیمه کردم اگر خواستید یه نگاه بندازید)
      البته تابستون پارسال ریاضی و فیزیک دهم رو در حد نسبتا خوبی کار کردم و ساعت مطالعه خوبی هم داشتم(در حد5 تا 9 ساعت)، شاید الان برم سروقتشون خیلی راحت باشم ولی مثلا شیمی پارسال رو فقط مباحثی که در ارتباط با شیمی امسال بودن رو یادمه و زیستم که چیزی یادم نمیاد! (عمومی ها هم یه چیزی تو همین مایه های شیمی و البته زبانم و کمی هم عربیم عالین ولی دینی و ادبیات نسبتا متوسط)
      راستش به امید خدا دیگه میخوام پیوسته کار کنم تا توی کنکور 98 یه نتیجه ی خوب رو کسب کنم.
      فقط چنتا سوال:
      1. این ساعت مطالعه ای که گفتم بنظرتون نسبت به شرایطم برای بستن کامل پایه با چاشنی تست زیاد کافیه؟؟!
      2. چه برنامه ای واسه عمومیای دهم بریزم؟ چقدر از روز رو وقت بهش اختصاص بدم؟؟
      3. بعد از تابستون باید چیکار کنم؟
      4. بنظرتون اگر تا روز کنکور با یه برنامه پیوسته کار کنم با توجه به زمانم میتونم یه رتبه در حد زیر 500 کسب کنم؟
      ببخشید طولانی شد
      ممنون میشم کمکم کنید.
      مرسی
      موفق باشی دوست من...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقد سوالات زیاده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه سعی و تلاشت تداوم داشته باشه صد البته موفق میشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن