خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تدریس خصوصی ریاضیات (نحوه شروع کار)

سلام و احترام
      دوستی دارم که از بیماری سرطان رنج می بره. تازگی قیمت دارو های مصرفی ش و هزینه های درمانی ش خیلی زیاد شده و نیاز داره که کار کنه تا بتونه بخشی از مشکلاتش رو حل کنه.
      یه سری سوال داره و امیدوارم شما راهنمایی ش کنید.

ایشون 28 سالشه، مدرکش فوق لیسانس عمران هست. سابقه کاری نداره ولی در نوشتن چند کتاب نقش داشته (مربوط به رشته خودش). دوست داره ریاضیات دبیرستان چه ریاضی و چه تجربی رو شروع کنه. توانایی تدریس دروسی مثل آمار و گسسته و تحلیلی رو نداره. ولی در حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال واقعا قویه. (نا گفته نماند که در انتگرال و حدگیری به من کمک زیادی کرده و واقعا انتگرال رو عالی درس داد.)
      اما سوالات ایشون :
      1) دوست داره فقط در محله خودشون در تهران تدریس کنه. آیا این کار منطقیه؟
      2) معمولا ساعات تدریس چقدر هست؟ چون ایشون تحت شیمی درمانیه فقط 45 دقیقه می تونه پشت سر هم کار کنه و بعد باید 15 دقیقه استراحت کنه و چیزی بخوره و دوباره نهایتا 30 دقیقه می تونه تدریس کنه.
      3) آیا لازمه حتما جزوه ای تهیه کنه؟
      4) با چه مقدار دستمزد به ازای هر جلسه شروع کنه که منصفانه باشه و هر جلسه 90 دقیقه که 15 دقیقه ش استراحت باشه ممکن هست؟ (غرب تهران زندگی می کنه)
      5) چجوری شاگرد پیدا کنه؟
      6) چه توصیه هایی برای ایشون دارید؟

ای کاش زودتر راهنمایی شون کنید. خیلی پول لازمه.

ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره خب تو محل خودشون هم میشه بالاخره دانش آموز پیدا کرد.
      حتی بچه های مقاطع تحصیلی پایین تر هم نیاز به کلاس دارند.
      پیشنهادم اینه که سری به مدارس بزنه و با مدیران مدارس صحبت کنه شاید شاگردی رو معرفی کنن..
      بروشور چاپ کنه و خیلی کوتاه توضیح بده محدودیت شرایطش رو و نحوه تدریس رو. در واقع نقاط ضعف و قوت.
      همون بیماری ممکنه باعث شه دیگران به خوندن بروشور علاقه پیدا کنن.(قصدم سو استفاده از احساسات نیست, از نقاط ضعف میشه نقاط قوت ساخت)

و یه پیشنهاده دیگه اینه که حالا به جاهای دیگه جدا از محل زندگی مثلا فضای مجازی هم توجه کنه...
      مثلا میتونه به سایت آلا پیام بده و ببینه مثلا دبیر نمیخوان...
      موفق باشه ... با آرزوی سلامتی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      آره خب تو محل خودشون هم میشه بالاخره دانش آموز پیدا کرد.
      حتی بچه های مقاطع تحصیلی پایین تر هم نیاز به کلاس دارند.
      پیشنهادم اینه که سری به مدارس بزنه و با مدیران مدارس صحبت کنه شاید شاگردی رو معرفی کنن..
      بروشور چاپ کنه و خیلی کوتاه توضیح بده محدودیت شرایطش رو و نحوه تدریس رو. در واقع نقاط ضعف و قوت.
      همون بیماری ممکنه باعث شه دیگران به خوندن بروشور علاقه پیدا کنن.(قصدم سو استفاده از احساسات نیست, از نقاط ضعف میشه نقاط قوت ساخت)

و یه پیشنهاده دیگه اینه که حالا به جاهای دیگه جدا از محل زندگی مثلا فضای مجازی هم توجه کنه...
      مثلا میتونه به سایت آلا پیام بده و ببینه مثلا دبیر نمیخوان...
      موفق باشه ... با آرزوی سلامتی
      سلام و تشکر
      با توجه به شناختی که من از ایشون دارم محاله ممکن هست که در مورد بیماریش حرفی بزنه و یا از این راه بخواد کار پیدا کنه.
      در هر صورت ممنون. من هم بهش مشابه پیشنهاد شما رو داده بودم (در مورد مراجعه به مدرسه) ولی اصلا محل نذاشت. البته تجربه خیلی بدی هم از این موضوع داره. به مدرسه دوران تحصیل خودش رفته بود برای کار یا معرفی که بعد از اینکه فهمیدن بیماری شو مدیر مدرسه رفتار خیلی بدی باهاش داشت. در هر صورت بعید می دونم.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      سلام به نظرمن ارزان ترین کارواسشون تبلیغات توهمین سایت کنکوروفرستادن نمونه تدریس برای سایت دکترآی کیووآلا هست هرروزآمارخیلی بالایی ازافرادوارداین سایت هامیشوندواستقبال میکنندتاایشون شناخته بشوندکتاباشون روبه همراه نمونه تدریساشون اسم ببرن که مولف اندکلا مادانش آموزابه استادایی که مولف اندبه خصوص مولف کتب دانشگاهی اعتمادبیشتری داریم بعدم ازطریق فامیل هاودوستان ومدارس و.......میتونن آگهی چاپ کننددرموردمدت تدریسشون هم توشهرماکه استادتعیین میکنه چندساعت درس بده کی استراحت کنه و......اینطوری اصلالازم نیست مشکلشونوهم برای کسی بگویندان شااالله که خداوندمنان هرچه سریعترسلامتی ایشون روبهشون برگردونه
      سلام و تشکر

حتما در مورد سایت آی کیو و آلا باهاش صحبت می کنم.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو مهرمنش نمایش پست ها
      سلام و احترام
      دوستی دارم که از بیماری سرطان رنج می بره. تازگی قیمت دارو های مصرفی ش و هزینه های درمانی ش خیلی زیاد شده و نیاز داره که کار کنه تا بتونه بخشی از مشکلاتش رو حل کنه.
      یه سری سوال داره و امیدوارم شما راهنمایی ش کنید.

ایشون 28 سالشه، مدرکش فوق لیسانس عمران هست. سابقه کاری نداره ولی در نوشتن چند کتاب نقش داشته (مربوط به رشته خودش). دوست داره ریاضیات دبیرستان چه ریاضی و چه تجربی رو شروع کنه. توانایی تدریس دروسی مثل آمار و گسسته و تحلیلی رو نداره. ولی در حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال واقعا قویه. (نا گفته نماند که در انتگرال و حدگیری به من کمک زیادی کرده و واقعا انتگرال رو عالی درس داد.)
      اما سوالات ایشون :
      1) دوست داره فقط در محله خودشون در تهران تدریس کنه. آیا این کار منطقیه؟
      2) معمولا ساعات تدریس چقدر هست؟ چون ایشون تحت شیمی درمانیه فقط 45 دقیقه می تونه پشت سر هم کار کنه و بعد باید 15 دقیقه استراحت کنه و چیزی بخوره و دوباره نهایتا 30 دقیقه می تونه تدریس کنه.
      3) آیا لازمه حتما جزوه ای تهیه کنه؟
      4) با چه مقدار دستمزد به ازای هر جلسه شروع کنه که منصفانه باشه و هر جلسه 90 دقیقه که 15 دقیقه ش استراحت باشه ممکن هست؟ (غرب تهران زندگی می کنه)
      5) چجوری شاگرد پیدا کنه؟
      6) چه توصیه هایی برای ایشون دارید؟

ای کاش زودتر راهنمایی شون کنید. خیلی پول لازمه.

ممنون
      سلام مجدد

به دوستم نظرات شما رو گفتم. خیلی تشکر کرد مخصوصا از مهربانی هاتون.

نیاز به راهنمایی بیشتر داره. اگر میشه بیشتر بحث کنیم و راهنمایی بدید.

ممنونم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام من درخدمتم هرکمکی ازدستم بربیاددریغ نمیکنم سوالاتشون روبپرسیددرموردنحوه ارسال نمونه تدرسی به سایت آلا به این سایت مراجعه کنندبخش تماس باماهمکاریشون رواعلام کنندسایت محصل ایرانی هم ازجزواتشون اگه برای کنکورتالیف کننداستقبال میکنند(همکاری)سایت دکترآی کیوکه واردبشوندآپلودنمونه تدریس ونوشتن رزومه و......وتبلیغاتشون روتوی همین صفحه سایت کنکورمحل تبلیغ شما آپلودکنندوبرای همکاری باانتشارات خیلی سبزدرویراست وتالیف که دستمزدتقریباخوبی هم داره بااین شماره تماس بگیرن66492906البته021هم پیش شمارست اگه شهرستانن یاباموبایل تماس بگیرنداگه هم میخواهندباایمیل درارتباط باشنداین آدس ایمیله:talent@kheilisabs.comاگه سنشون بخوره میتونن آزمون استخدامی فرهنگیان هم بدهندتاجایی که من میدونم برای دکتری حداکثر45سال وبرای بقیه مدارک سنین پایین تریه هرامردیگه ای بودباکمال میل راهنمایی میکنم آهان الان خوندم سنشونو قطعاسنشون میخوره ولی رشتشون روبایدچک کنن نمیدونم دانشگاهشون چیه ولی رشتشون ایجاب میکنه قطعاایشون بسیارباهوش واستعدادهستندخواهش میکنم ازشون بخواهیدحتمابه پیج همکاری بامحصل ایرانی یه نگاهی بندازنددرکانال تلگرامی دکترمیشی هم عضوبشوندوباادمین تبلیغات (نه ادمین واحدمشاوره)درارتباط باشندوبگویندکه قدرت تدریس وتالیف کتب رودارندصفحه تماس بامادرسایت آلا این مطالب هست.دفترمرکزی تهران خ آزادی خ حبیب اللهی خ شهیداحمدقاسمی نبش کوچه گلستان 59تلفن تماس فقط14تا18تلفن:021_66165191من پرسیدم گویافوق لیسانس حداکثرتا40سال پذیرش داره وعمران هم میپذیره لطفا اول تحقیقات بیشتری درموردصحت این موضوع بفرماییدبعدش ایشون رودرجریان بگذاریدوحتمااقدام کنن فکرکنم امتحانشم 15تیرباشه وشامل دروس عمومی واختصاصی لیسانس وفوق لیسانسه البته بیشترتحقیق کنیدچون من خودم دانش آموزم زیاددرجریان نیستم این مطابق آخرین شنیده هام هست ان شاالله قبول بشوند
      ویرایش توسط n3gin2000 : 24 اردیبهشت 1397 در ساعت 20:03

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر
      ایشون می تونن از طریق فضای مجازی شروع به فعالیت کنند.وکلاس مجازی برگزار کنند کاری که خیلی از دبیر ها انجام دادن.البته که باید جزوه هم اماده کنند.یک کانال راه اندازی کنند ونمونه تدریس وجزوات رو قرار بدن.اگه تدریسشون خوب باسه وخوب تبلیغ کنند می تونن شاگرد جذب کنند.یا میتونن جزوات خود اموز برای مباحث مختلف ریاضی اماده کنند وبه فروش برسونن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همچنین می تونن نمونه جزوه ورزومه خودشون رو به انتشارات وگروه های اموزشی مثل ماز ارسال کنند

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

متاسفانه امروز خبردار شدم حال دوستم خیلی بدتر از چیزیه که فکرشو می کردیم. سرطان ش خیلی پیشرفت کرده. همه بدن درگیر شده خصوصا غدد لنفاوی. یک پا رو هم قرار هست قطع کنند چون سیاه شده.
      اصلا نمی دونم چی باید بگم. در بدترین حال ممکن هستم. اصلا باورم نمیشه. 4 روز نمیشه دیدمش کلی امید داشت و حالا هیچی. داره تمام میشه.
      مرسی از همه فکر نمی کنم زندگی بهش فرصتی برای این کار ها بده. هر چقدر بتونم از نظر مالی بهش کمک می کنم و امیدوارم حداقل درد کمتری بکشه. فکر کنم همه چیز تمام شده هست.
      اینم از زندگی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن