خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

زیست 25-30درصد

سلام بچه ها
      کسی میدونه واسه زیست 25-30 درصد چه فصلایی کافیه؟
      میدونم زیست اکثر سوالاش ترکیبیه ولی واقعا وقت نیست چون تا 9خرداد امتحانای مدرسه هستن.
      اگه کسی چندتا فصل جدا خونده لطفا درصدشو بگه.حالا یا زیر 20 زده یا بالای 20 درصد

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شارش باکتری آغازیان قارچ+ژنتیک جمعیت هم یکی دوتا سوال آسون داره+کلیه و دفع مواد
      کلا ترکیب توی زیست زیاده ولی این فصلا کمتر ترکیب میشن معمولا.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه96 نمایش پست ها
      شارش باکتری آغازیان قارچ+ژنتیک جمعیت هم یکی دوتا سوال آسون داره+کلیه و دفع مواد
      کلا ترکیب توی زیست زیاده ولی این فصلا کمتر ترکیب میشن معمولا.
      اصن ژنتیک جمعیت و شارش ترکیب نمیشن ک !!!

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شارش با همهههه فصل ها میتونه ترکیب بشه
      کلیه هم با فصل هورمون ترکیب میشه
      ۳ فصل اخر پیش و جانوری راحت ترن هرچند بازم میتونن ترکیب بشن اما سوال مستقل هم دارن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فضل۳_۴_۶_۷پیش سوالشون مستقله
      فصل۹_۱۰_۱۱_پیش سوال مستق دارن
      دوم و سومم هرکدوم از فصلای مهمشون هم مستقل دارن هم ترکیبی مثل گوارش..مثل حرکت مثل گردش مواد..فصل یک سوم..فصل دو..فصل۴ و فصل۱۱

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrya نمایش پست ها
      دوم و سومم هرکدوم از فصلای مهمشون هم مستقل دارن هم ترکیبی مثل گوارش..مثل حرکت مثل گردش مواد..فصل یک سوم..فصل دو..فصل۴ و فصل۱۱
      سلام دوستان ۳ فصل آخر پیش با چی ترکیب میشن؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrya نمایش پست ها

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      با گیاهی بیشتر. البته با بخش های دیگه ای هم میشه ترکیب کرد.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با ميتوز و ميوز
      با پيش١
      با باكتري ها و ويروس ها و ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      آره باگیاهی بیشترترکیب میشن ولی خوب بستگی به دیدطراح داره معمولا باهمدیگه مقایسه میشن مثلااوگلناوتاژکدارچرخان آمیب وجلبک قهوه ای و.....باهم مقایسه میشن شارش پتانسیل ترکیب بالایی داره ولی خوشبختانه معمولاطراح کمترتستهای ترکیبی میده سبک تستهای زیست مفهومی شده این نکته ای بودکه کنکورهای4سال اخیربه مافهموندآره ترکیبی هم داریم ولی یکبارتوتلویزیون یه استادزیست تقریبامعروفی گفت حدود10سوال از50سوال زیست ترکیبی اندولی شارش قسمت تنفس سلولی باجانوری وبدن انسان ترکیب میشه قسمت فتوسنتزهم با گیاهی درست نمیشه گفت مثلاطراح میتونه مهندسی ژنتیک وباکتریهاوویروسهاروباگیاه ی ترکیب کنه مثلاگال (سرطان گیاهی)خوب حتی بامیتوزومیوزهم ترکیب میشه مثلا عبوراز5نقطه وارسی روبرای گیاه مبتلابه گال داریم(ص غ)برخلاف همانندکاهوی دریایی وازاین قبیل تستها یامثلامهندسی ژنتیک وگیاهی وجانوری باهم درتهییه کاریوتیپ ازسلول گیاهی مبتلا به گال میتوان یانمیتوان استفاده کردهمانندیابرخلاف اسکلرانشیم که درفن کشت بافت وکالوس میتوان یانمیتوان استفاده کردحالاجانوریش درتهییه کاریوتیپ نمیتوان ازسلولهای سطح پوست انسان استفاده کرددرسته چون سطح پوست روسلولهای شاخی مرده پوشونده البته بگمااون سوال قبلی هاروجواب ندادم فقط مثال زدم برای اینکه متوجه بشیدمثلا چطوری ترکیب میشه ایناروخودم مثال زدم وتوکتابا ندیدم
      واقعا دارم اذیت میشم از کم کاریم تو زیست شما خودتو بزار جایه من اگر از زیست زیاد بلد نبودی چیزی چی کار میکردی تو فرصت باقی مونده بهترین نتیجه رد بگیری؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره باگیاهی بیشترترکیب میشن ولی خوب بستگی به دیدطراح داره معمولا باهمدیگه مقایسه میشن مثلااوگلناوتاژکدارچرخان آمیب وجلبک قهوه ای و.....باهم مقایسه میشن شارش پتانسیل ترکیب بالایی داره ولی خوشبختانه معمولاطراح کمترتستهای ترکیبی میده سبک تستهای زیست مفهومی شده این نکته ای بودکه کنکورهای4سال اخیربه مافهموندآره ترکیبی هم داریم ولی یکبارتوتلویزیون یه استادزیست تقریبامعروفی گفت حدود10سوال از50سوال زیست ترکیبی اندولی شارش قسمت تنفس سلولی باجانوری وبدن انسان ترکیب میشه قسمت فتوسنتزهم با گیاهی درست نمیشه گفت مثلاطراح میتونه مهندسی ژنتیک وباکتریهاوویروسهاروباگیاه ی ترکیب کنه مثلاگال (سرطان گیاهی)خوب حتی بامیتوزومیوزهم ترکیب میشه مثلا عبوراز5نقطه وارسی روبرای گیاه مبتلابه گال داریم(ص غ)برخلاف همانندکاهوی دریایی وازاین قبیل تستها یامثلامهندسی ژنتیک وگیاهی وجانوری باهم درتهییه کاریوتیپ ازسلول گیاهی مبتلا به گال میتوان یانمیتوان استفاده کردهمانندیابرخلاف اسکلرانشیم که درفن کشت بافت وکالوس میتوان یانمیتوان استفاده کردحالاجانوریش درتهییه کاریوتیپ نمیتوان ازسلولهای سطح پوست انسان استفاده کرددرسته چون سطح پوست روسلولهای شاخی مرده پوشونده البته بگمااون سوال قبلی هاروجواب ندادم فقط مثال زدم برای اینکه متوجه بشیدمثلا چطوری ترکیب میشه ایناروخودم مثال زدم وتوکتابا ندیدم
      واقعا دارم اذیت میشم از کم کاریم تو زیست شما خودتو بزار جایه من اگر از زیست زیاد بلد نبودی چیزی چی کار میکردی تو فرصت باقی مونده بهترین نتیجه رد بگیری؟
      درصد بالایی هم نمیخوام در حد ۲۰ ۲۵

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درصد بالایی هم نمیخوام در حد ۲۰ ۲۵
      فیلم آموزشی ببینم یا بشینم تست تحلیل کنم ؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      این چندساعتی که نبودم پدرعزیزم باهام تماس گرفتندوبهترین هدیه وانگیزه روبهم دادندگفتندشبکه مستندروببین پروفسورمجیدسمیعی الگوی علمیت اومده دارهدرiniصحبت میکنه حرفای پروفسورخیلی تامل برانگیزبودایشون گفتندسنین5تا18سالگی شخصیت انسان رورقم میزنه وایشون گفتندبه همه کسانی که میخواهندیک رشته راتحصیل بکنندتوصیه میکننداصلاازروی اینکه الان اجتماع به سمت اون رشته میرندتصمیم نگیرندووارداون رشته نشوند2فاکتورمهمه عشق وعلاقه وتمرکزافکارچون کسی که به چیزی عشق بورزدپیگیری میکنه وادامه میده وایشون گفتندکه علم ودانش بایدازنسلی به نسل جوان منتقل بشودایشون گفتندهرموقع خواستیدبرویدسراغ مقام وثروت یادی ازحرف من بکنید:دانش چیزی هست که تاآخرین لحظه عمرمیشودازش استفاده کردولی مقام وثروت ممکنه تبدیل بشودبه تنفرمن (جراح مغزآینده)به حرفای پروفسورعزیزم گوش میکنم وراهش روادامه میدهم چون همیشه دلیلم برای قبولی دررشته پزشکی عشق به مغزواعصاب وخدمت به مردم بوده وهست وفاکتورزمان روحذف میکنم.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این چندساعتی که نبودم پدرعزیزم باهام تماس گرفتندوبهترین هدیه وانگیزه روبهم دادندگفتندشبکه مستندروببین پروفسورمجیدسمیعی الگوی علمیت اومده دارهدرiniصحبت میکنه حرفای پروفسورخیلی تامل برانگیزبودایشون گفتندسنین5تا18سالگی شخصیت انسان رورقم میزنه وایشون گفتندبه همه کسانی که میخواهندیک رشته راتحصیل بکنندتوصیه میکننداصلاازروی اینکه الان اجتماع به سمت اون رشته میرندتصمیم نگیرندووارداون رشته نشوند2فاکتورمهمه عشق وعلاقه وتمرکزافکارچون کسی که به چیزی عشق بورزدپیگیری میکنه وادامه میده وایشون گفتندکه علم ودانش بایدازنسلی به نسل جوان منتقل بشودایشون گفتندهرموقع خواستیدبرویدسراغ مقام وثروت یادی ازحرف من بکنید:دانش چیزی هست که تاآخرین لحظه عمرمیشودازش استفاده کردولی مقام وثروت ممکنه تبدیل بشودبه تنفرمن (جراح مغزآینده)به حرفای پروفسورعزیزم گوش میکنم وراهش روادامه میدهم چون همیشه دلیلم برای قبولی دررشته پزشکی عشق به مغزواعصاب وخدمت به مردم بوده وهست وفاکتورزمان روحذف میکنم.
      واقعا پروفسور سمیعی حرف های جالب و به دود بخوری میزنه عمل کنی به حرفاش موفق میشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن