خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      متن کتاب درسی ابهام و ایرادی نداره که خیلی گیجم کنه مثلا؟
      بعد اینکه آیکیو باید تکمیلی کار بشه یا اینکه مثلا بعد از اینکه خیلی سبز دوم دبیرستان رو کامل خوندم برم سراغ آیکیو؟
      البته با توجه به اینکه هیچ ذهنیتی نسبت به زیست ندارم و تا حالا نخوندم
      نه با توجه به همون گفتم اول میکرو گاج بعد iqیا اول درسنامه خیلی سبز بعد iqیا نشرالگو تست بزنی که با اطلاعات بری سراغ تست چون تو کتاب درسی هر چقدرم بخونی باز ابهام و کم کاری هست....خیلی گنده کتاب درسی اگر درست بود این همه پدرمون در نمیومد که!!! ابهام زیاد داره البته بار اول میخونی شاید بیشتر بپذیریش و حفظ کنی تا دنبال ابهاماتش باشی....کلا گیر نده به ابهامتت وقتی میخونی فقط نکته یاد بگیر همین.... نکته برداری نکاتتم فراموش نشه واسه جمع بندی بعد خوندن کتاب درسی خیلی کمکت میکنه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم خرداد کارشناسیم رو میگیرم از الان دارم زیست میخونم کتابای نشر دریافت دکتر عمارلو و زیست جامع گاج به علاوه کتاب درسی رو دارم
      به نظر کتابای خوبی هستن یا حداقل برای شروع خوب هستن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

ممنون،
      مشکلی که من مثلا با دینی داشتم این بود که متن رو فقط باید از یک کتاب و با یک فونت میخوندم تا یادم میموند!
      و نمیدونم زیست هم اینجوریه یا نه، ینی اینکه میترسم اگه هم از روی کتاب بخونم هم درسنامه ی کتاب تست بدتر قاطی کنم و هیچی یادم نمونه
      کلا همینطوریه یا روش خوندن من ایراد داره ؟
      عزیزم خیلی باید تست بزنی اینجور چیزا عدم تسلط رو میرسونه..فقط تست زیاد حل کنی مسلط میشی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان بهترین کتاب برای زیست فقط میکرو گاج هست( برای نطام جدید) توسط 30 نفر از دبیران بررسی شده. نشرالگو که پرته(فصل تقسیم یاخته ای کلا مربوط به دوازدهمه نه یازدهم) توی تست ها هم درمورد ژنوتیپ و ژنتیک حرف زده که برای سال بعده. خیلی سبز هم پر از اشکال.
      کتاب جدید آزمون پلاس هم عالیه. سبک سوالات خاصی داره. جدید هست. امکانش هست سبک سوالات اینجوری بشه.
      آی کیو رو این بار آقای حمیدرضا زارع مینویسه که حتما بهترین خواهد بود چون میکرو تالیف ایشونه.
      نظر من برای زیست: کتاب های میکرو و آزمون پلاس و آی کیو(آی کیو در حال تالیفه)
      بعد اینا خیلی سبز
      نشرالگو از نظر من افتضاحه

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نشرالگو رو باهات موافقم نشرالگو دهم و یازدهم رو گرفتم دست نخرده انداختمش حالا از گاج مارگت دو جلد میکرو گرفتم...انصافا کل کتاب رو بخون اگه تونستی نصف سواا نشرالگو جواب بدی...اصلا سوالاش فقط با درسنامه خودش حل میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      الان بهترین کتاب برای زیست فقط میکرو گاج هست( برای نطام جدید) توسط 30 نفر از دبیران بررسی شده. نشرالگو که پرته(فصل تقسیم یاخته ای کلا مربوط به دوازدهمه نه یازدهم) توی تست ها هم درمورد ژنوتیپ و ژنتیک حرف زده که برای سال بعده. خیلی سبز هم پر از اشکال.
      کتاب جدید آزمون پلاس هم عالیه. سبک سوالات خاصی داره. جدید هست. امکانش هست سبک سوالات اینجوری بشه.
      آی کیو رو این بار آقای حمیدرضا زارع مینویسه که حتما بهترین خواهد بود چون میکرو تالیف ایشونه.
      بعد اینا خیلی سبز

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      بعد اینا خیلی سبز

سلام ، ممنون
      ولی من نظام جدید نیستم آخه !

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب درسی زیست و زمین از سال 94 تا حالا تغییرات زیادی داشته ؟
      من کتاب سال 94 رو دارم، لازمه که چاپ 96 بخرم؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فک نکنم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mehrdad. نمایش پست ها
      منم خرداد کارشناسیم رو میگیرم از الان دارم زیست میخونم کتابای نشر دریافت دکتر عمارلو و زیست جامع گاج به علاوه کتاب درسی رو دارم
      به نظر کتابای خوبی هستن یا حداقل برای شروع خوب هستن
      سلام برادر اگه سربازی رفتی که هیچ اگه سربازی داری بدون که شرکت کردنت هیچ فایده ای نداره چون اگه قبول هم بشیم ثبت نامت نمیکنن این اولین پستم بعد دو سال عضویت چون خودم کشیدم 95 دندان بهشتی قبول شدم ولی چون کارشناسی داشتم بهمی معافیت تحصیلی نداده رفتم خدمت...خواستم توام عمرت تلف نشه البته من سربازیم تازه تموم شده و امسال کنکور میدم
      موفق باشی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله بهتره کتاب جدید رو تهیه کنید

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم ها که هیچ ولی نظام جدیدا سریع تر بگیرن. همه ی انتشارات کتاب ها رو با عنوان پایه و دوازدهم میدن. پایه شامل دهم و یازدهم هست. یعنی دهم و یازدهم رو تو یه کتاب و دوازدهم رو تو یه کتاب. اگه زودتر نگیرن براساس تغییرات جدید که میشه برای کنکوری های 99 کتاب ها میاد که یکمی با کنکور 98 فرق داره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن