خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      z97
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

از قول تا رسیدن

و خدایی که در این نزدیکی است.....
      سلام به همه ی دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه...
      تو این روزای آخر کنکور 97 خیلیا دلشون گرفته و نا امیدن،از اینکه تا حالا خوب نخوندن ،از قولایی که بارها و بارها به خودشون دادن و اما بهش عمل نکردن ،از آینده ای که به خاطر کم کاری یا مشکلاتی که بعضا دست خودشون نبوده اونو تباه شده میدونن
      شاید خیلیا هم مثل منن یه پشت کنکوری که اشتباهاتش رو چندین سال پیاپیه که داره تکرار میکنه و حالا حسرت سالایی از عمرش که بیخود از دست داد رو میخوره
      بچه ها نمیدونم الان تو چه وضعیتی هستین،نمیدونم هنوز به روزایی که موندن امید دارید یا نه ولی من میخوام از همینجا قول رسیدن به آرزوم رو بدم و شبانه روز تا خود کنکور تلاش کنم و بهش برسم. بعد از کنکور وقتی که نتایج اعلام شد میام و به همه میگم که تونستم چون خواستم و شد...
      دوستانی که میخوان این قول رو بدن و وقتی کارنامه ها اومد به همه ی اونایی که از ترس نشدن و کمبود زمان جا زدن نشون بدن و از همه مهم تر به خودشون ثابت کنن ...
      پس به امید رسیدن به تک تک اهداف قشنگمون
      یا حق

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من هم قول میدهم بهش میرسم حتی اگه صفربودم میرسیدم ولی حالاکه اینطورنیست روزهای سخت آزمایشها وامتحانات الهی است نبایدتوی امتحان خداشکست بخوریم کنکوراولین پیچ رالی زندگیه قراره توسخت ترین شرایط قراربگیریم اماجانزنیم این اولین پیچ رالی زندگیه هرکسی که طالب مجدوبزرگیه بایدسختی هاروتحمل کنه اگه آسون بوددیگه موفقیت معنی نداشت هیچ کس واسش نمیجنگیداگه بندگی خداآسون بودکه بهشت وجهنم معنی نداشت ازسختی های روزگارنالان نباش همیشه سخت ترین نقش ها ازآن بهترین بازیگرهاست شایدتوبهترین بازیگرخداباشی به امیدروزی که همه به مدیگه موفقیتمون روتبریک بگیم من ایمان دارم که به پزشکی میرسم شماهم بایدایمان بیاریدکه بهش میرسیداین اولین قدم برای اثبات تواناییتون به خودتون وهمه کساییه که بهتون میگفتن نمیشه امابعدازاعلام نتایج تاپیک میگذاریم ومیگیم شد چنین بادا.........یاحق تادرودی دیگربدرودمن این پست روهیچ وقت حذف نمیکنم تایادم بمونه کی و گجا قول دادم ادامه بدهم وبه هدفم برسم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 19 خرداد 1397 در ساعت 21:14

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط مث حسن روحانی قول ندین !

مث ترامپ حرف بزنین و عمل کنین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دم شما و همه اونایی که تلاش میکنن گرم...منم شاید تا الان کم کاری داشتم ..از خودمم چندان راضی نیستم ولی تغیر میتونه مارو از کرم به پروانه تبدیل کنه...منم قول میدم که به هدفم برسم..چون راه دیگه ای ندارم...
      در ضمن موفقیت مال کسانیه که یه ثانیه دیرتر نا امید میشن و یه لحظه دیرتر دست از کار میکشن...
      اگه خدا ببینه با دلت داری تلاش میکنی بدون شک جوابت رو به بهترین حالت میده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم قوووووول میدم از نوع دونالد

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z97 نمایش پست ها
      و خدایی که در این نزدیکی است.....
      سلام به همه ی دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه...
      تو این روزای آخر کنکور 97 خیلیا دلشون گرفته و نا امیدن،از اینکه تا حالا خوب نخوندن ،از قولایی که بارها و بارها به خودشون دادن و اما بهش عمل نکردن ،از آینده ای که به خاطر کم کاری یا مشکلاتی که بعضا دست خودشون نبوده اونو تباه شده میدونن
      شاید خیلیا هم مثل منن یه پشت کنکوری که اشتباهاتش رو چندین سال پیاپیه که داره تکرار میکنه و حالا حسرت سالایی از عمرش که بیخود از دست داد رو میخوره
      بچه ها نمیدونم الان تو چه وضعیتی هستین،نمیدونم هنوز به روزایی که موندن امید دارید یا نه ولی من میخوام از همینجا قول رسیدن به آرزوم رو بدم و شبانه روز تا خود کنکور تلاش کنم و بهش برسم. بعد از کنکور وقتی که نتایج اعلام شد میام و به همه میگم که تونستم چون خواستم و شد...
      دوستانی که میخوان این قول رو بدن و وقتی کارنامه ها اومد به همه ی اونایی که از ترس نشدن و کمبود زمان جا زدن نشون بدن و از همه مهم تر به خودشون ثابت کنن ...
      پس به امید رسیدن به تک تک اهداف قشنگمون
      یا حق
      هدفتون چه رشته ایه؟

7. Top | #7
      z97
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      هدفتون چه رشته ایه؟
      ان شاءالله پزشکی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      من هم قول میدهم بهش میرسم حتی اگه صفربودم میرسیدم ولی حالاکه اینطورنیست روزهای سخت آزمایشها وامتحانات الهی است نبایدتوی امتحان خداشکست بخوریم کنکوراولین پیچ رالی زندگیه قراره توسخت ترین شرایط قراربگیریم اماجانزنیم این اولین پیچ رالی زندگیه هرکسی که طالب مجدوبزرگیه بایدسختی هاروتحمل کنه اگه آسون بوددیگه موفقیت معنی نداشت هیچ کس واسش نمیجنگیداگه بندگی خداآسون بودکه بهشت وجهنم معنی نداشت ازسختی های روزگارنالان نباش همیشه سخت ترین نقش ها ازآن بهترین بازیگرهاست شایدتوبهترین بازیگرخداباشی به امیدروزی که همه به مدیگه موفقیتمون روتبریک بگیم من ایمان دارم که به پزشکی میرسم شماهم بایدایمان بیاریدکه بهش میرسیداین اولین قدم برای اثبات تواناییتون به خودتون وهمه کساییه که بهتون میگفتن نمیشه امابعدازاعلام نتایج تاپیک میگذاریم ومیگیم شد چنین بادا.........یاحق تادرودی دیگربدرودمن این پست روهیچ وقت حذف نمیکنم تایادم بمونه کی و گجا قول دادم ادامه بدهم وبه هدفم برسم
      کنکور آزمایش الهی نیست،حتی واسه خیلیا اولین پیچ رالی زندگی نیست و حتی جز سخت ترین لحظات زندگی هم نیست....! کنکور آخر دنیا نیست ، بعدش هم زندگی جریان داره ، کنکور همه چیز نیست!....زیاد بزرگش نکنید....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دریـا نمایش پست ها
      کنکور آزمایش الهی نیست،حتی واسه خیلیا اولین پیچ رالی زندگی نیست و حتی جز سخت ترین لحظات زندگی هم نیست....! کنکور آخر دنیا نیست ، بعدش هم زندگی جریان داره ، کنکور همه چیز نیست!....زیاد بزرگش نکنید....
      همون زندگی که میگی بعده کنکور جاریست همش به کنکور بستگی داره که چجوری بهت بگذره!!!!!!!!!!!!!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z97 نمایش پست ها
      ان شاءالله پزشکی
      کاش منم یکم انگیزه داشتم
      میدونم خیلیا تونستن اما ناامیدم خستم خودمو باور ندارم اینقد برنامه ریختم عمل نکردم از همه چی خسته شدم بریدم دیگه
      کی فکرشو میکرد 50 روز مونده به کنکور وضعیتش این باشه اونم سال دوم؟؟
      لعنت به من
      خیلیا میگن کنکور پایان زندگی نیست ولی برای من هست و همین امسال اخرین فرصتمه
      نمیدونم شاید الان خیلیا شرایطشون مثل من باشه ولی من خودمو بدبخت ترین ادم میبینم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیررسیدن بهترازهرگزنرسیدنه
      دیر رسیدن ینی سال بعد؟
      سال بعدی برای من وجود نداره

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه خدابخواهدکه ان شا الله همین امسال اگه نه98آخرین شانسه
      شما سال دومتونه؟
      اگه نه پس درک نمیکنید من چی میگم
      بیخیال هرچی خدا بخواد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      کاش منم یکم انگیزه داشتم
      میدونم خیلیا تونستن اما ناامیدم خستم خودمو باور ندارم اینقد برنامه ریختم عمل نکردم از همه چی خسته شدم بریدم دیگه
      کی فکرشو میکرد 50 روز مونده به کنکور وضعیتش این باشه اونم سال دوم؟؟
      لعنت به من
      خیلیا میگن کنکور پایان زندگی نیست ولی برای من هست و همین امسال اخرین فرصتمه
      نمیدونم شاید الان خیلیا شرایطشون مثل من باشه ولی من خودمو بدبخت ترین ادم میبینم
      شاید از خیلی جهات مثل هم باشیم...
      فقط یه چیز رو بدون...با زانوی غم بغل کردن چیزی درست نمیشه..به خدا نمیشه...فکر ادما دنیاشون رو میسازه...
      تو شروع کنم اونوقته که توانایی هات سروکله شون پیدا میشه...از کنکور غول نسازیم...اره سخته موفق شدن ...ولی غیر ممکن نیست..اول به خودت اثبات کن که لیاقتش رو داری بعد حرکت کن ..
      شاید باورت نشه ولی من قبل ازین به خودکشی هم فکر کردم چون خودمو بدبدخت ترین بی عرض ترین بی اراده ترین خلاصه هر چری ترین داری تصور کن فرض میکردم...
      ولی خیلی با خودم فکر کردم...ولی دیدم میشه دیدم میتونم شرایط رو به نفع خودم تغیر بدم...دیدم میتونم کلن ازین رو به اون رو بشم و اینده رو همونجوری که میخوام بسازم ...
      دیدم قراره پوستم کنده بشه ولی بعدش وسط ارزوهام هستم...
      به این فکر کردم امسال چی به پدرومادرم بگم؟؟امسال چه بهونه ای بیارم؟ نه مهمونی رفتم نه سفر نه هجای دیگه...نمیگن این همه وقت چیکار میکردی؟؟؟
      و در نهایت دیدم که اینده من بستگی به تلاش الانم داره ....و این حدود 50 رو رو میشه به بهترین 50 روز زندگیت تبدیل کرد...قول میدم...با یه برنامه درست و دقیق . تلاش زیاد و از همه مهم تر امید و انگیزه برو جلو همون چیزی رو به دست میاری که فکرشم نمیکردی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh_1998 نمایش پست ها
      شما سال دومتونه؟
      اگه نه پس درک نمیکنید من چی میگم
      بیخیال هرچی خدا بخواد
      من سال دوممه و دقیقن شرایط شمارو دارم...تو خوابم فکر نمیکردم 50 روز مونده به کنکور اینجا باشم...ولی گذشته رو نمیشه دسکاری کرد..50 روز مثل برگه سفید a4 جلوی رومون داریم که میتونیم به بهترین شکل داستان زندگیم رو توش بنویسیم یا میتونم به بدترین شکل تمومش کنیم و تا اخر عمر حسرتش رو بخوریم...تو که سال دومته باید قدر این روزهارو بدونی...تو که میدونی کنکور سخت نیست...مهم اون اراده است..تو که میدونی سختی کنکور به درساش نیست...توکه میدونی این مدت هم میشه نتیجه گرفت.. پس چرا نمیری جلو و ازین وضعیت کوفتی خودت رو خلاص نمیکنی؟حالت از درودیوار اتاق به هم نمیخوره؟؟حالت ازینکه قید همه چی رو میزنی به هم نمیخوره؟؟حالت ازینکه به همه میگی دارم درس میخونم و نمیخونی به هم نمیخوره؟؟؟حالت ازین نرسیدن به هم نمیخوره؟؟
      اگه به هم میخوره پس بدون الان وقت تغیره...
      خدا برای ما بهترین رو میخواد ...اگه نتونستی بهترین های قلبت رو بسازی بدون لیاقتش رو نداشتی ...و اینم بدون هیچ شاهکاری توی دنیا اتفاق نمی افته مگر زمانی که ادم حالیش بشه درونش یه قدرتی داره که از شرایط بیرون خیلی قوی تره...

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      شاید از خیلی جهات مثل هم باشیم...
      فقط یه چیز رو بدون...با زانوی غم بغل کردن چیزی درست نمیشه..به خدا نمیشه...فکر ادما دنیاشون رو میسازه...
      تو شروع کنم اونوقته که توانایی هات سروکله شون پیدا میشه...از کنکور غول نسازیم...اره سخته موفق شدن ...ولی غیر ممکن نیست..اول به خودت اثبات کن که لیاقتش رو داری بعد حرکت کن ..
      شاید باورت نشه ولی من قبل ازین به خودکشی هم فکر کردم چون خودمو بدبدخت ترین بی عرض ترین بی اراده ترین خلاصه هر چری ترین داری تصور کن فرض میکردم...
      ولی خیلی با خودم فکر کردم...ولی دیدم میشه دیدم میتونم شرایط رو به نفع خودم تغیر بدم...دیدم میتونم کلن ازین رو به اون رو بشم و اینده رو همونجوری که میخوام بسازم ...
      دیدم قراره پوستم کنده بشه ولی بعدش وسط ارزوهام هستم...
      به این فکر کردم امسال چی به پدرومادرم بگم؟؟امسال چه بهونه ای بیارم؟ نه مهمونی رفتم نه سفر نه هجای دیگه...نمیگن این همه وقت چیکار میکردی؟؟؟
      و در نهایت دیدم که اینده من بستگی به تلاش الانم داره ....و این حدود 50 رو رو میشه به بهترین 50 روز زندگیت تبدیل کرد...قول میدم...با یه برنامه درست و دقیق . تلاش زیاد و از همه مهم تر امید و انگیزه برو جلو همون چیزی رو به دست میاری که فکرشم نمیکردی
      باورم میشه چون خودمم امروز همش تو فکر همین بودم
      میدونید من پارسال حتی فکرشم نمیکردم یه روز به اینجا برسم
      فکرشم دیوونم میکرد..امسال اینقد فشار خانواده روی من زیاد بود که کم مونده بود قید کنکور و همه چیو بزنم
      همین یه سالم به هزار زور راضی شدن بمونم .. اما من چیکار کردم؟بازم مثل احمقا همون کارای قبل
      من دوساله تو خونم ..هیچ جا نرفتم..همش تو اتاقم..اونروز پدرم گفت گفت مشاور بگیر برای جمع بندی..من گفتم هنوز تموم نشده فعلا نمیخوام
      برگشت گفت پس بعد از دوسال هنوز تموم نشده؟؟..اون لحظه به عمق فاجعه پی بردم..اینکه امسال دیگه هیچ بهانه ای نیست هیچییییییی..پارسال گفتم سال اول بود نمیدونستم باید چیکار کنم فلان بود بهمان بود قول دادم امسال بشه قول دااادم اما الان کجام؟؟؟همون جای پارسال دقیقا همون وضعیت..
      کنکور و موفقیت سخت نیست ولی تلاش میخواد
      من بی عرضم بی ارادم حتی عرضه نداشتم یک سال روزی 5 ساعت مثل ادم بخونم .. نمیدونم اینقد دلم پره نمیدونم چی بگم
      دیگه به خودمم اعتماد ندارم..هروقت برنامه ریختم گفتم اینبار فرق داره اما هیچ فرقی نداشت من همون ادم تنبل و بی عرضه ی قبلم
      الان کجام؟؟50 روز مونده به کنکور با یه عالمه درس ک نمیدونم از کجاش شروع کنم..جدا از این چیزا من بی ارادم خیلییم بی ارادم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن