خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      من سال دوممه و دقیقن شرایط شمارو دارم...تو خوابم فکر نمیکردم 50 روز مونده به کنکور اینجا باشم...ولی گذشته رو نمیشه دسکاری کرد..50 روز مثل برگه سفید a4 جلوی رومون داریم که میتونیم به بهترین شکل داستان زندگیم رو توش بنویسیم یا میتونم به بدترین شکل تمومش کنیم و تا اخر عمر حسرتش رو بخوریم...تو که سال دومته باید قدر این روزهارو بدونی...تو که میدونی کنکور سخت نیست...مهم اون اراده است..تو که میدونی سختی کنکور به درساش نیست...توکه میدونی این مدت هم میشه نتیجه گرفت.. پس چرا نمیری جلو و ازین وضعیت کوفتی خودت رو خلاص نمیکنی؟حالت از درودیوار اتاق به هم نمیخوره؟؟حالت ازینکه قید همه چی رو میزنی به هم نمیخوره؟؟حالت ازینکه به همه میگی دارم درس میخونم و نمیخونی به هم نمیخوره؟؟؟حالت ازین نرسیدن به هم نمیخوره؟؟
      اگه به هم میخوره پس بدون الان وقت تغیره...
      خدا برای ما بهترین رو میخواد ...اگه نتونستی بهترین های قلبت رو بسازی بدون لیاقتش رو نداشتی ...و اینم بدون هیچ شاهکاری توی دنیا اتفاق نمی افته مگر زمانی که ادم حالیش بشه درونش یه قدرتی داره که از شرایط بیرون خیلی قوی تره...
      بخدا همه حرفاتونو قبول دارم همشووو میدونم منم خسته شدم از توی خونه موندن خسته شدم از تظاهر خسته شدم از اینکه نمیتونم راحت بخوابم راحت باشم دلم تنگ شده برای زندگی عادی برای زندگی بی دغدغه بی استرس ..دوساله شبو روز من شده استرس هیچی نمیفهمم از زندگی ..همش کنکور مث یه کابوس بالا سرمه
      ولی حق با شماست باید برای اولین و اخرین بار تغییر کرد باید تمومش کنیم بااید این کنکور لعنتی تموم شه
      از فرودین کار من شده حسرت خوردن ولی بسه دیگه بسههه هی هرچی میگذره حسرت ده روز قبلشو میخورم
      من نمیدونم میشه یا نه واقعا نمیدونم ولی باید خودمون به جوابش برسیم
      تلاش کنیم یا میشه یا نمیشه ک اگه نشد مردنو ترجیح میدم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      بخدا همه حرفاتونو قبول دارم همشووو میدونم منم خسته شدم از توی خونه موندن خسته شدم از تظاهر خسته شدم از اینکه نمیتونم راحت بخوابم راحت باشم دلم تنگ شده برای زندگی عادی برای زندگی بی دغدغه بی استرس ..دوساله شبو روز من شده استرس هیچی نمیفهمم از زندگی ..همش کنکور مث یه کابوس بالا سرمه
      ولی حق با شماست باید برای اولین و اخرین بار تغییر کرد باید تمومش کنیم بااید این کنکور لعنتی تموم شه
      از فرودین کار من شده حسرت خوردن ولی بسه دیگه بسههه هی هرچی میگذره حسرت ده روز قبلشو میخورم
      من نمیدونم میشه یا نه واقعا نمیدونم ولی باید خودمون به جوابش برسیم
      تلاش کنیم یا میشه یا نمیشه ک اگه نشد مردنو ترجیح میدم
      لطفن پیامی که براتون فرستادم رو یه نگا بندازین

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      entekhab-optimized.jpg

انتخاب با خودته !
      کدوم میخای باشی؟ (موقع اعلام نتایج!)

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینکه شما میخواین موفق بشین هیچ اشکالی نداره
      و این خیلیم خوبه

ولی اینکه الان اینجایین وچن ساعت دارین میگین میتونم
      یا میخواین ثابت کنین ک چقد بدبختین کار درستی نیس و ثانیه ب ثانیه از هدفتون دورتر میشین
      اینو از من بشنوین ک راهی رو ک شما دارین میرین من نقشششو کشیدم چ رسد ب‌ اسفالتش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دریـا نمایش پست ها
      کنکور آزمایش الهی نیست،حتی واسه خیلیا اولین پیچ رالی زندگی نیست و حتی جز سخت ترین لحظات زندگی هم نیست....! کنکور آخر دنیا نیست ، بعدش هم زندگی جریان داره ، کنکور همه چیز نیست!....زیاد بزرگش نکنید....
      دیگه جوری کنکور رو دین قاطی کردی که ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وای لعنت‌ به کنکور
      لعنت به مملکته ما که‌ هیچ کشوری جووناش تو این سن انقدر مثه ما استرس ندارن و تحت فشار نیستن عه!!!!!!!!!

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z97 نمایش پست ها
      و خدایی که در این نزدیکی است.....
      سلام به همه ی دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه...
      تو این روزای آخر کنکور 97 خیلیا دلشون گرفته و نا امیدن،از اینکه تا حالا خوب نخوندن ،از قولایی که بارها و بارها به خودشون دادن و اما بهش عمل نکردن ،از آینده ای که به خاطر کم کاری یا مشکلاتی که بعضا دست خودشون نبوده اونو تباه شده میدونن
      شاید خیلیا هم مثل منن یه پشت کنکوری که اشتباهاتش رو چندین سال پیاپیه که داره تکرار میکنه و حالا حسرت سالایی از عمرش که بیخود از دست داد رو میخوره
      بچه ها نمیدونم الان تو چه وضعیتی هستین،نمیدونم هنوز به روزایی که موندن امید دارید یا نه ولی من میخوام از همینجا قول رسیدن به آرزوم رو بدم و شبانه روز تا خود کنکور تلاش کنم و بهش برسم. بعد از کنکور وقتی که نتایج اعلام شد میام و به همه میگم که تونستم چون خواستم و شد...
      دوستانی که میخوان این قول رو بدن و وقتی کارنامه ها اومد به همه ی اونایی که از ترس نشدن و کمبود زمان جا زدن نشون بدن و از همه مهم تر به خودشون ثابت کنن ...
      پس به امید رسیدن به تک تک اهداف قشنگمون
      یا حق
      برات آرزوی ۵۰ روز با انرژیه عجیب غریب میکنم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهم نیست الان تو چه وضعیتی هستی مثل من صفر صفری ولی مهم اینه از الان شروع کنیم
      به عقیده عاشق ها به عقیده اونهایی که با زمان باقی مانده دو دو تا چهارتا نمیکنن کنکور مثل انتالپی میمونه به مسیر بستگی نداره مهم اینه که به آخرش برسی البته اگر مسئولیت گذشته و ایندت و بپذیری....
      بپذیری گذشته هرچی بوده تموم شده الان مهمه ، مهمه ایمان بیاری که اگر حواست به همین لحظت باشه حواست به ایندت هم هست
      خودت تصمیم بگیر معمولی بودن یا خاص بودن و
      فقط بدون معمولی بودن رو همه بلدن خاص بودنه که ادمها و از هم تفکیک میکنه
      الان خودت تصمیم بگیر وقتی کنکور دادی و از سالن امتحان بیرون اومدی با لبخند بری تو آغوش مادرت یا باگریه.... خودت تصمیم بگیر وقتی جواب کنکور اومد اشک از روی شوق مادرت و ببینی یا از روی ناراحتی....
      خودت تصمیم بگیر سال دیگه اول شهریور روز پزشک و بهت تبریک بگن یا.....
      وقتی از کم خوابی و شب بیداری ها سردرد میگیرم و صدای ( ش،شی،شی ) جارو کشیدن رفتگر محله خوابو ازسرم میپرونه و میبینم به چراغ روشن اتاق خیره شده و حس میکنه تنها نیست،یکی دیگه هم داره انجام وظیفه میکنه، منتها وظیفه ای که خودش خواسته رو شونه هاش باشه...وقتی پشت میکنم به گذشته و میبینم مانع هایی که واسه من قدر یه صخره بزرگ شده بودن حتی سنگ ریزه هم نیستن انگار من زیادی بهشون بها داده بودم و البته زمان!
      وقتی تجربه ها و مثالای زیادی میگن نمیشه اما من ،به خطوط سر انگشتام خیره میشم و میگم حتی اثر انگشت من منحصر به فرده،پس بی شک راه موفقیت وقله ی منم منحصر به فرده و به گوشام دستور" در و دروازه بودن رو میدم"...
      وقتی چشمم به تقویم و روزای باقی مونده میخوره و حواسم پی شماردنشون، ناخودآگاه نگاهم دوخته میشه به جمله وقرار هر اول صبح:
      " واسه یه24ساعت عاشقی آماده ای? و با صدای بلند میگی:حتما"
      وقتی ذهنم باهام راه نمیاد و هی میخواد منو یاد زمانهای از دست رفته و اشتباهات گذشته بندازه و یه بغض خفه رو برام غده که نه سرباز میکنه و نه پایین میره، یه چای خوش عطر برای خودم میریزم وقتی همچینی هوای بهاری تو سرم پیچید یکبار برای همیشه براش میگم:
      " نترس اگه دل تو از خواب کهنه پاشه.....شاید خدا قصتو از نو نوشته باشه"
      وقتی یه صداهای مزاحمی توی گوشم میگه که الان سمت اون درس نرو و من میرم تو دل همونی که ازش میترسم ومی شکافم میرم جلو...
      وقتی میشنوم که بقیه ها میگن : تو تا همینجا کافیه برات و فلان رشته هم خیلی خوبه ، به خودم میگم :
      " هیچ کس به اندازه ی خودم از من انتظار نداره، "" من "" بهترین رو ازت میخوام چون فقط اونموقعست که سهم دلم آرامش میشه"

همه این " وقتی ها" به تو بستگی داره که پی إش چی بیاد! تویی که انتخاب میکنی که چه جوری نگاشون کنی! من این نگاهو دوست داشتم! همین وقتی ها میتونن اونقدر اشک تو چشمات بیارن که آرزو کنی از خودت فرار کنی! یا میتونن اونقدر حس زندگی برات بیارن که تو پوست خودت نگنجی" کدومشو انتخاب میکنی?
      حالا انتخاب کن که چجوری نگاه کنی :
      «دیره و نمیشه ?!
      یا ; هنوز بیش از40 روز فرصت عاشقی مونده ،خبر خوبیه مگه نه?»
      این عاشقی یعنی تایید گرفتن از خود خودت بابت هر 24 ساعت ،یعنی اگه عذاب وجدان حرف درگوشی باهات نداشته باشه، " حلّه...."

به نظرم سهراب مفهوم این انتخابو خیلی خوب درک کرده بود ،اونجایی که میگه:
      "تو به آیینه.....نه نه، آیینه به تو خیره شدست
      تو اگر خنده کنی.... او به تو خواهد خندید
      وگر بغض کنی.... آه از آیینه دنیا که چه ها خواهد کرد"
      و حرف آخر اینکه:
      « ألیس الله بکاف عبده» .... فکر کنم انقدر قدرت داشته باشه که هیچ مثال و عدد و رقمی نتونه امیدتو بدزده مگه نه??

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شب خوش
      هرگز بانگرش یگ گدا دعا نکنید.
      شما مخلوق خدا هستید. به عنوان مخلوق او شما حقی بر گنجینه اش در مخزن بینهایت دارید.
      با اطمینان مطلق که او دارد به شما گوش میدهد دعا کنید.
      او گوش میدهد اگر با عشق به او دعا کنید.
      با عشق از او بخواهید هرگز گدایی نکنید.
      منظور از خواستن این نیست که باید خواسته ی خود را بر او تحمیل کنید با وجود مخالفت او با بر اوردن ارزویتان.
      منظورم این است که با اعتقاد راسخ که او میخواهد هر آنچه نیاز دارید به شما دهد دعا کنید و او به شما خواهد داد .
      حضرت مسیح به این شکل گفته...دعا با ایمان...
      ایمان مطلق و عشق مهمترین عناصر در دعا هستند.
      باور کنید میتوانید و بعد به تمام کائنات انرژی بفرستید. خدا برآورده میکند...
      آرام و صبور باش تا موفقیتت سر و صدا کند

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا جون ایقد تاپیک تکراری نزنین ...بفرما و بشین و بتمرگ همش ی مفهوم دارن ولی مهم اینه شما با چ لفظی بگین..کرواسی رو که نشد بیارم ، که بلغارها هم که حال نداشتند بیان ، تریکو هم که اون دوستان رو محل نذاشت ، پس کسایی که موافق هستن یکی دو ماه بعد شاهد رژه ی یگان های ارتش ترکیه تو ایران باشیم ی صلوات جمیل ختم کنننگاه کنکوری بش داشته باشین

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      اینکه شما میخواین موفق بشین هیچ اشکالی نداره
      و این خیلیم خوبه

ولی اینکه الان اینجایین وچن ساعت دارین میگین میتونم
      یا میخواین ثابت کنین ک چقد بدبختین کار درستی نیس و ثانیه ب ثانیه از هدفتون دورتر میشین
      اینو از من بشنوین ک راهی رو ک شما دارین میرین من نقشششو کشیدم چ رسد ب‌ اسفالتش

جواد خان شما چرا همش آنلاینی؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      کار و زندگی نداریم که

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها

من محصل نیستم
      کارم جوری ک میبینی ی هفته هست
      چن روز نیس

ب هر حال شما ببخشید

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما دیگه چرا؟؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن