خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      تو ۶۰ بزن با یوسفیان پور کارنامتو بزار اینجا البته با یوسفیان پورها فقط
      اگه یوسفیان پور ریگی به کفشش نبود الان ۱۰۰ بار تطابق کنکور ۹۷ با دی وی دیش رو گذاشته بود همه جا پزشو میداد ایشون حتی با رمز ایه حق هدف حکمتم نمیشد سوالو جواب داد بیش از ۱۰۰ بار پی ام دادم بزارن ولی هنوز توی تطابق ۹۶ موندن کافیه بری سوالات رو مَچ کنی میبینی اشغالی بیش نیس نه اینکه سوالای قلابی سال ۸۸ رو تو دی وی دی حل کنه ما هم خر کیف شیم چیزی بلدیم در صورتی که نوعی فریب و نیرنگه
      خب تا 94 هم حل کرده :/
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      خب تا 94 هم حل کرده :/
      عزیز حرفمو نگرفتی ۹۴ هم حل کرده فیلمای یوسفیان پور تا سال ۹۵ هم جواب میده ولی کنکور ۹۶ یکم سازگار بود کنکور۹۷ اصلا سازگار نیس حالا شما طرفدارشی باهاش حال می کنی حرفی ندارم خدا برات نگهش داره

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببین الان یوسفیان پورم خوب درس میده ولی در عمل بی فایدس یعنی اگه کنکور ۹۷ یوسفیان پور دیده بودی گند میزنی بهش شیروانی هم همینطوره
      خود دینی رو با یوسفیان پور کنکور امسال زدم 58 :/
      مونده چجوری ازش استفاده بشه

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها

شیمی رو چند زدی؟

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      چرا اینقدر پشت سر شیروانی بد میگند؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا خانوم کسی که 45 50میخوای شما برو بشین کتاب سال دوم خوب بخون یعنی 5فصل بعدش تستای دهه 90بزن و درکنارش از روی موج مرتب همه تستاشو بزن بعدش که تموم شد جمع بندی کن درکنارش از کتاب سسال سومم استو ترمو رو کار کن بازم همین روش قول میدم باهمین 7فصل حداقل بااین روش 35 بزنی خب عزیز من پیش یک رو هم مطالعه کن ...در ضمن 35درصد سال دومه دوفصل اول سومم 8تست ازهمینام میشه 40 50دراورد
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

گیرم که شما راس میگی وجدانن ۳ ساعت حیف نیس وقت بزاری برا دی وی دی در صورتی که خودت بخونی ۹۰ میزنی و مطلب بهتر جا میوفته تو ذهنت ولی با یه مش کلید فقط باید باید خدا خدا کنی امسال طوری بدن با یوسفیان پور تطابق داشته باشه چیزی که معلومه اینه طراح ها از شگرد های یوسفیان پور مطلع اند و هر سال طوری سوال میدن که کل ایه رو بلد باشی تا بتونی جواب بدی
      من حرفتو باور ندارم این همه تعصب الکی برا چیه اخه مساعل شیروانی اشغاله تنها دی وی دی که حرف اخر خوبه توش اونم عربی واعظیه فقط ترجمش

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گیرم که شما راس میگی وجدانن ۳ ساعت حیف نیس وقت بزاری برا دی وی دی در صورتی که خودت بخونی ۹۰ میزنی و مطلب بهتر جا میوفته تو ذهنت ولی با یه مش کلید فقط باید باید خدا خدا کنی امسال طوری بدن با یوسفیان پور تطابق داشته باشه چیزی که معلومه اینه طراح ها از شگرد های یوسفیان پور مطلع اند و هر سال طوری سوال میدن که کل ایه رو بلد باشی تا بتونی جواب بدی
      من حرفتو باور ندارم این همه تعصب الکی برا چیه اخه مساعل شیروانی اشغاله تنها دی وی دی که حرف اخر خوبه توش اونم عربی واعظیه فقط ترجمش
      دی وی دی یعنی اتلاف وقت.حالا یه جا گیر داری میتونه کمک کنه .دیگه خداییش دینی سی دی میخواد؟من یادمه کنکور خودم خط ویژه خوندم 70 زدم .میکرو میخوندم 100 هم میزدم
      ?

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AzerilA نمایش پست ها
      شیمی رو چند زدی؟
      متاسفانه شیمی وقت کم آوردم 43 زدم -__-
      و بماند که از سختی سوالات مفاهیم استرس گرفتم :/

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من برا کنکور دینی نخونده بودم وقت کمی داشتم خرداد پکیجو تهیه کردم و فقط دی وی دی نگا کردم و جواب داد بهم
      هیچ تعصبی نسبت به هیچ استادی ندارم
      این شمایید که یاد نگرفتین به نظرات بقیه احترام بذارید

شما که میگید همشون آشغالن پس این همه تاپیک الکی و چرت نزنید لطفاً
    11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

من برا کنکور دینی نخونده بودم وقت کمی داشتم خرداد پکیجو تهیه کردم و فقط دی وی دی نگا کردم و جواب داد بهم
      هیچ تعصبی نسبت به هیچ استادی ندارم
      این شمایید که یاد نگرفتین به نظرات بقیه احترام بذارید

شما که میگید همشون آشغالن پس این همه تاپیک الکی و چرت نزنید لطفاً
      عزیز این تاپیک رو من خیلی وقت پیش زدم و استفاده کردم وضررشو دیدم من بالا نیاوردمش اگه بری ببینی متوجه میشی درضمن شما از قبل دینی رو یکم خونده بودین و الا دوستای من همایشش هم رفته بودن ولی باز گند زدن در مقابل حرف کذب و دروغ سکوت نمی کنم حالا هر چی میخوای فک کن

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      دی وی دی یعنی اتلاف وقت.حالا یه جا گیر داری میتونه کمک کنه .دیگه خداییش دینی سی دی میخواد؟من یادمه کنکور خودم خط ویژه خوندم 70 زدم .میکرو میخوندم 100 هم میزدم
      متاسفانه منم قبلا دی وی دی باز بودم وضررشو دیدم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه و من بالا نیاوردمش

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      متاسفانه منم قبلا دی وی دی باز بودم وضررشو دیدم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه و من بالا نیاوردمش
      این دی وی دی ها چرته ولی موسسه هدف و تخته سیاه بعضی استادای خوب مثل بابایی و نادری نژاد واریان حیدری وذهبی رو کلاس انلاین گذاشتن که واقعا خوبه از این چرت و پرت های منظری و....خیلی بهتره

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من با تمام اشغالی جات حرف اخر مخالفم به جز دینیش کنکور 98 هم کارنامم رو میزارم زیر 40 بود من یه شارژ هزار تومنی واست میگیرم
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      انصافا جوری که یوسفیان پور معاد سال دوم وحدود 5 درس و برام جا انداخت هیچی جا ننداخته بود
      من فقط معادشو دیدم خیلیم حال کردم ...معادشو ببنید ضرر نمیکنید

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B3%DB%B0%DB%B3_%DB%B1%DB%B6%DB%B3%DB%B7%DB%B0%DB%B7.jpg

من خودم دارم از یوسفیان استفاده میکنم برا دینی منتها قرار نیست که معجزه کنه

با کدگزاری ایه ها خیلی راحت تر ایه ها رو میتونی حفظ کنی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن