خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد کسب درصد 25 در درس شیمی

سلام دوستان شیمی هیچی بلد نیستم چیکار کنم از امروز روزی چند ساعت بخونم متن کتابو بخونم کجاهارو بخونم چیکار کنم من نوکر همتونم جواب بدین ممنون یه راهنمایی میتونه سرنوشت یکیرو تغییر بده پس کمک کنید موفق شم اقایین همتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      سلام دوستان شیمی هیچی بلد نیستم چیکار کنم از امروز روزی چند ساعت بخونم متن کتابو بخونم کجاهارو بخونم چیکار کنم من نوکر همتونم جواب بدین ممنون یه راهنمایی میتونه سرنوشت یکیرو تغییر بده پس کمک کنید موفق شم اقایین همتون
      خط ویژه شیمی وبگیرهردوجلدشو روزی س چارساعت بخون دومشوحتمابخون فصل یک پیش وسومم بخون بعدتستای کنکوروبزن کتابم ی دوردو دوربخون
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط enok نمایش پست ها
      خط ویژه شیمی وبگیرهردوجلدشو روزی س چارساعت بخون دومشوحتمابخون فصل یک پیش وسومم بخون بعدتستای کنکوروبزن کتابم ی دوردو دوربخون
      موفق باشی
      ممنون برا پاسخ ولی تو. این زمان میشه این همه رو خوند اونم من که هیچی حالیم نیس میخوام یکم واقع بین باشم تو یه مسیر درست و نرمال برم نه معجزه میخوام نه چیزی با این توضیحاتم تو این زمان میشه خوند؟ خط ویزه مفاهیمشو فقط دارم توضیح بدین چه جوری بخونم و ایا تو این زمان میشه خوند

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

باشه حاجی
      نظرم دیگه کم حجم ترین درسنامه دار خط ویژست . کتاب ای کیو هم تستای کنکورو ردیف کرده میتونی بزنی . البته دور دنیا در ۴ ساعت هم هست . منتها درسنامه ای رو همون ای کیو خوب پیچیده .
      خواهش ٬ تمنا برگرد و با من باش
      امروز منو دوست داریو برعکسشی فرداش

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      خوب شیمی2که فقطتوکنکورتجربی43درصدسوالا ت کنکور96بودخیلی راحته که.....متن کتابوحتما{+تدریسای استادآقاجانی روبخونیدمیبینیدکه به جایی میرسیدکهبه50هم رضایت نمیدهیدالبه30درصدکنکوردرهم ه شیمی ها(دوم تاچهارم)متن کتاباست وضع بقیه درساتون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کنکوراول تونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      میشه توضیح بدی دقیقا چه طوری بخونم دوم شیمی رو بخونم متن به متن حفظ شم عین زیست؟ بعد برم دی وی دیه اقاجانی رو ببینم؟ بقیه درسام چرته داش فقط زیست خوندم مسخره تر از اینا اینه که دو سال پشت کنکورم شاید بگی عجب ادم خنگی ولی من قبل عید 15 ساعت میخوندم چون تست نزدم و مشاور نداشتم زود به زود افسرده داغون اصن یه احمقم من بی خیال

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون برا پاسخ ولی تو. این زمان میشه این همه رو خوند اونم من که هیچی حالیم نیس میخوام یکم واقع بین باشم تو یه مسیر درست و نرمال برم نه معجزه میخوام نه چیزی با این توضیحاتم تو این زمان میشه خوند؟ خط ویزه مفاهیمشو فقط دارم توضیح بدین چه جوری بخونم و ایا تو این زمان میشه خوند
      اقاخط ویژه روبگیربخون قشنگ جلددومشم سعی کن بگیری بعدم نگوهیچی حالیم نیست مگه فرقت بابقیه چیه
      اهابعدجدولای کتاب دوموهمروبانکات فول کن بیشتراز25میزنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقامیشه خیالت راحت خودتوباورداشته باش

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آقامیشه خیالت راحت خودتوباورداشته باش
      میشه یکم توضیح بدین الان من چیکار کنم از کجا شروع کنم دقیق بگین مشکل اینجاس فک میکنین من عین شما همه چی حالیمه یکم توضیح بدین از کجا شروع کنم دقیق بگین الان خط ویزه مفاهیم دارم من ریاضی فیزیکم صفره هیچی از محاسبات حالیم نیس مثلا شیمی 2 میانگین جرم اتمی رو اصلا بلد نیستم حل کنم حالا میفهمین چرا میگم 25 درصد. با این توضیحم چه نسخه ای میدین بهم

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      اولن اینکه دورازجونتون داداشی انسانهااشرف مخلوقاتن دومن اینکه مشاورنداشتن بهتره من سال دوم تااواخرفروردین شایدبالای100تامشاورعوض کردم دروغ نباشه6تاشون آدمای راستگووخوبی بودن بقیه آدمای رومخ وسی دی فروش های سفت وسختی بودندکنه آدم روپیدامیکردن ول نمیکردن خوب حالاچطوربخونی ببین اول یه دورکتاب درسی روبدون استرس بخون ببین چی میفهمی بعدبروتدریس استادآقاجانی روببین بعدحالا بادیداستادآقاجانی یاحتی وسیع ترازاون کتاب درسی روبخون بعدهم تست بزن وحالا مطمئن باش اگه6دانگ حواس باشی همه چی روعالی فهمیدی وشایدتستایی رونتونی بزنی که سمپادی هاهم شک دارن توی زدنشون تازه بگم من خودم ازاین آدمایی که امیدواهی میدهندبه شدت متنفرم وهرگزمثل اونهانیستم واقعیته حرفام دوباره سوال داشتی بپرس
      دمت گرم ولی اشرف مخلوقاتی که یه درس زیست رو بعد 4 روز مرور نکنه جزعیاتش یادش میره به نظرم اشرف نیس حتی معلمم نیاز به مرور داره من داش مشکلم اینه که وسواس دارم من به همه درسا عین زیست نگاه میکنم باور کن 4 ماه قرابت خوندم هامون سبطی اخرشم دیدم همشو شانسی میزنم من یه احمقم مایه ننگ بشریت واسه همین مشاور رو گفتم یکی میخوام بالا سرم باشه زنگ بزنه پیگیر شه امسال وارد سن 24 سالگی میشم هیچ چی بدست نیاوردم همه مسخرم میکنن مادر بیچارم افسرده شده به خاطر من هدفم داروسازیه ولی رتبم 20000 بشه باید خدا رو شکر کنم به خدا لایق من این نیس حیف که زود افسرده شدمو زمانو به باد دادم و الی زیر 1000 هم میشدم البته ته دلمم یه احمق هی میگه نمیتونی و همیشه حق با اونه امسال رو به باد دادم امیدوارم هر کسی خوند کامنتمو عبرت بگیره دم شما هم گرم پس متن کتاب + اقا جانی من محاسبات بلد نیستم میشه مسعله نخونم؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میشه یکم توضیح بدین الان من چیکار کنم از کجا شروع کنم دقیق بگین مشکل اینجاس فک میکنین من عین شما همه چی حالیمه یکم توضیح بدین از کجا شروع کنم دقیق بگین الان خط ویزه مفاهیم دارم من ریاضی فیزیکم صفره هیچی از محاسبات حالیم نیس مثلا شیمی 2 میانگین جرم اتمی رو اصلا بلد نیستم حل کنم حالا میفهمین چرا میگم 25 درصد. با این توضیحم چه نسخه ای میدین بهم
      اول خودتوباورکن توذهنت بعدکتاب شیمیوبخون بعدش خط ویژروبخونوتست بزن سوم وپیش ریاضی میخوان دوم ن زیادالبته چنتافرمول داره مثلاهمون جرم اتمی میانگین ک فرمولوحفظ میکنی وبعدم جاگذاری میخوادفقط

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اول خودتوباورکن توذهنت بعدکتاب شیمیوبخون بعدش خط ویژروبخونوتست بزن سوم وپیش ریاضی میخوان دوم ن زیادالبته چنتافرمول داره مثلاهمون جرم اتمی میانگین ک فرمولوحفظ میکنی وبعدم جاگذاری میخوادفقط
      جا گذاری میکنم ولی اعداد اعشاریه من بلد نیستم حل کنم یعنی داخل پرانتز رو به بیرون ضرب میکنم کاری ندارم حالا این که نیم ساعت وقت میزارم اخرشم به جواب نمیرسمو عین گاو میخوابم رو کتاب

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      جا گذاری میکنم ولی اعداد اعشاریه من بلد نیستم حل کنم یعنی داخل پرانتز رو به بیرون ضرب میکنم کاری ندارم حالا این که نیم ساعت وقت میزارم اخرشم به جواب نمیرسمو عین گاو میخوابم رو کتاب
      یه راهی وجود داره اصلا مساعل نباشه حداقل 10 درصدم نمیشه زد؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب اگه اعشاریو بلدنیستی تونت سرچ کن جمع وتفریق وضرب وتقسیم اعشاریویادبگیررامیفتی

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خب اگه اعشاریو بلدنیستی تونت سرچ کن جمع وتفریق وضرب وتقسیم اعشاریویادبگیررامیفتی
      بلدم جواب درست در نمیاد اصلا بیخیال 0 میزنم خسته شدم به خدا فردا خود کشی میکنم بای

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بلدم جواب درست در نمیاد اصلا بیخیال 0 میزنم خسته شدم به خدا فردا خود کشی میکنم بای
      خودکشی کنی که چی تف ب کنکورکه جووناروعذاب میده
      برادرمن بخون اگه نشدبعد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)