خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

کسب رتبه500در زمان باقی مانده

سلام به اعضای انجمن کنکور
      خب یه راست میرم سر اصل مطلب من تا بعد عید به طور متوسط خوندم ولی از 20 فروردین تا الان حتی یه کلمه هم نخوندم رشتم ریاضیه و منطقه 3
      اگه از الان تا 20 خرداد «این کار درسته؟ » اونایی بخونم چیارو بخونم؟رتبه مد نظرمم 500هه
      ازشیمی کل دوم +فصل2 سوم و دو فصل اول پیش
      فیزیک گرما و ساکن و ترمو و مغنا و القا نصفش+پیش که واسه امتحانا دارم میخونم(از پیش خوندم ولی دوره نکردم)
      ریاضی؛ پایه غیر معادلات مثلثاتی+یکم حد و تحلیلی که دارم واسع امتحانا میخونم(عین فیزیک)
      عمومیام که بد نیستم به جز دینی که سومو نخوندم

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      به هیچ عنوان به نتیجه فکر نکنید
      و خوندنتو محدود و شرطی کنید
      شما موظفید این راند نهاییم مبارزه کنید
      و بخونید با تموم وجود
      حتما بسته به تلاشی که می کنید نتیجه می گیرید
      نگران نباشید
      ذهنتون باید تمیز باشه
      و به دور از تشویش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آوردن این رتبه توی منطقه 3 اصلا کار سختی نیس حتی اگه تا حالا نخونده باشی
      میانگین عمومیا 40 باشه اختصاصی ها هم 30 قبولی
      فیزیک 3 راحته و پیش 2 هم خیلی راخته ازشون غافل نشو دوفصل آخر فیزیک 2 هم سادس
      توی شیمی که شیمی دو کلا راحته و از سه فصل 2 واز پیش بغیر از اسید و بازش بقیه رو بخون
      توی ریاضی خیلی نمیتونم کمکت کنم چون من سال چهارم تغییر رشته دادم اومدم تجربی و از تحلیلی و گسسته و دیفرانسیل خبر ندارم
      بنظرم توی رشته ریاضی منطقه 3 اگه از الان شروع کنی حتی میتونی زیر 300 بیاری

4. Top | #4
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای تجربی منطقه یک میانگین باید چند باشه ؟ برای رتبه ی دو هزار.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حاجی اگ هر کی بیاد بپرسه من میشم یا نمیشم ؛ موفقو میگم
      ک ما هم بگیم اره میشی ک سنگ رو سنگ بند نمیشه!

همه ک نباید بتونن موفق شن
      همه ک نباید بترکونن

همه دوس دارن موفق شن اما ک اون تلاش ؟

بخون
      ینی تا جایی ک توان داری و حتی بیشتر وقت بزار

نتیجه ای ک قرار باش بیاری میاری

چ من بگم میشه چ بگم نمیشه !

البته بحث انگیزه هست
      ک من میگم تو میتونی کارایی بکنی که خودت از خودت بعد کنکور راضی باشی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      سلام به اعضای انجمن کنکور
      خب یه راست میرم سر اصل مطلب من تا بعد عید به طور متوسط خوندم ولی از 20 فروردین تا الان حتی یه کلمه هم نخوندم رشتم ریاضیه و منطقه 3
      اگه از الان تا 20 خرداد «این کار درسته؟ » اونایی بخونم چیارو بخونم؟رتبه مد نظرمم 500هه
      ازشیمی کل دوم +فصل2 سوم و دو فصل اول پیش
      فیزیک گرما و ساکن و ترمو و مغنا و القا نصفش+پیش که واسه امتحانا دارم میخونم(از پیش خوندم ولی دوره نکردم)
      ریاضی؛ پایه غیر معادلات مثلثاتی+یکم حد و تحلیلی که دارم واسع امتحانا میخونم(عین فیزیک)
      عمومیام که بد نیستم به جز دینی که سومو نخوندم

نه نمیاری .
      خب ؟

اره میاری
      خب ؟‌

کاری که شما بعد از هر شنیدن دو پاسخ انجام میدی یکسانه . میمونی انجمن و درس نمیخونی . پس چ کاریه اصن

تلاشتو کن انشالله که میشه . ( اینم همینطوری گفتم دلشادت کنم ولی بخون میشه )

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      از پاسخ دوستان ممنونم ولی من اصلا نپرسیدم که میارم یا نه ........یه مشورت کوچک ازتون خواستم

#ضد_حال_نزنیم
      ویرایش توسط frp9 : 20 اردیبهشت 1397 در ساعت 21:45

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من اصلا نپرسیدم که میارم یا نه

#زد_حال_نزنیم
      اسم تاپیکی که زدی ببین رفیق گفتی رتبه خوب میارم یا نه
      ضمن این که ضد حال

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها

اسم تاپیکی که زدی ببین رفیق گفتی رتبه خوب میارم یا نه
      ضمن این که ضد حال
      اونو نمینوشتم که همه میگفتن
      دیره
      پ. ن؛ ضمنا ببین چه زد حالی زدین که اونطوری نوشتم
      ویرایش توسط frp9 : 20 اردیبهشت 1397 در ساعت 22:10

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اونو نمینوشتم که همه میگفتن
      دیره
      پ. ن؛ ضمنا ببین چه زد حالی زدین که اونطوری نوشتم
      مشکله همه ی ما این نیست که میشه یا ن
      مشکلمون شروع کردنه
      این که میشه یا نه یه بهونس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولن خود این سوال مشکل داره ....چون هر جوابی بدن تاثیری تو سرنوشت شما نداره...مشکل ما اینه اول میخوایم مطمن شیم که میشه بعد حرکت کنیم...انگار دلمون نمیاد خودمون رو زحمت بندازیم میگیم اکه نشد چی...
      رتبه خوب میشه اورد ولی هرکسی نمیتونه...مثل اینه که بگی اورست رو میشه فتح کرد؟؟جوابش قطعن مثبت هست...ولی یه عده میتونن و یه عده خیلی کثیری نمیتونن..به خاطر این میگم مشکل داره سوالت چون هرکس با توجه به خودش میگه میشه یا نمیشه...
      نمیخوام زیاد صحبتو کش بدم ولی چندین عامل دست به دست میده تا تو این مدت یه رتبه خوب کسب کرد...منظورم 3 یا 4 هزار نیست...منظورم رتبه ایه که تورو به هدفت برسون مثلن زیر هزار...
      ولی مطمن باش این شرایط فضایی نیستن و تکرار ساده یه سری چیزان....ساعت مطالعه بالا..برنامه ریزی دقیق با مرور های کافی (چون فاصله زیادی نداریم اگه خوب مطلبو بخونی با چن تا مرور میتونی به تسلط برسی)بررسی دقیق و عالی کنکورهای 90 به بعد...و از همه مهم تر انگیزه و اراده که اگه اینو داشته باشی دنیا رو عوض میکنی...
      طبق تحقیقاتی که از تمامی افراد موفق در هر سطحی (_جهان کشور و ...) شده همشون 4 تا شرط رو رعات میکردن بدون استثنا...
      1-بهترین خودت باش...یعنی ساده بگم هرکسی واقعن خودش و وجدانش میدونه که بهترین کاری که میتونه در لحظه انجام بده چیه...ادم میدونه که الان بخوابه خوبه یا بیدار باشه...ولی بعضیا خودشون رو گول میزنن و به بهترین خودشون عمل نمیکنن..
      2-مقایسه ممنوع..اینکه من کجام اون کجاست چقد خوندم فلانی الان اینجاست رو بذار کنار...مقایسه موقعی میتونی انجام بدی که نتیجه ها اومد...الان به هیچ کسی رتبه ندادن...به هیچ کسی هم دانشگاه و رشته ندادن...فوتبالیا به خصوص پسرا شاید اینو خوب متوجه شن که تعویض طلایی تو فوتبال ینی چی...یه تیم 80 دقیقه بازی میکنه و فشار میاره ولی به گل نمیرسه ولی یه بازیکن میاد داخل بدون اینکه فکر کنه بگه وای من 80 دقیقه رو نیمکت بودم...من وقتی ندارم..من انگیزه ندارم...تنها کاری ک همیکنه اینه که تو این 20 دقیقه تمام تلاشش رو میکنه که بازی رو برگردونه و بازی رو درمیاره !ینی کاری میکنه که 11 نفر دیگه نتونستن تو 80 دقیقه انجام بدن
      3- از خداوند بخواه...فقط و فقط از خداوند بخواه و مطمن باش خداوند جلوتر از ما تو اینده است و طبق لیاقتی که ما نشون میدیم ایندمون رو میتونه به هر شکلی بسازه...خداوند برای هر بنده ای بهترین رو میخواد...پس بهرتین ایندهع رو ساخته و اگه تو نتونستی بهش برسی پس بدون خودت لیاقتش رو نداشتی...تو با تمام وجودت تلاش کن خداوند ذره ذره تلاشت رو میبینه...
      4-صبر داشته باش...صبر خیلی مهمه ..نه فقط تو کنکور تو هر زمینه ای...تو این تقریبن 50 روز باید صبر کنی ...باید کم کم بیای بالا به خودت بگو من روز قبل از ازمون به امادگی 100 درصد میرسم پس تا اون موقع باید کم کم برم بالا...نا امید نشو...مطمن باش خیلیا دارن میذارن سال بعد ..خیلیا ول کردن..خیلیا به چیزای کوچیک راضی شدن...
      اگه تونستی این 4 مورد رو لجوجانه و با دقت اجرا کنی تو هر زمینه ای موفقی...
      فقط یه چیز...قراره سختی بکشی .قراره درد تحمل کنی قراره خسته بشی ولی...بعدش قراره توی رویاهات زندگی کنی...ارزش نداره؟؟
      تا میتونی سختی رو تحمل کن و برو به هدفت برس هرچقدر هم مشکل باشه...میدونی چرا؟چون حسرت 100 برابر درد داره...
      ببخشید طولانی شد...اینارو نگفتم که حرف انگیزشی زده باشم...اینارو گفتم تا بدونی که به حرف های ملت گوش نده که میشه یا نمیشه...
      به حرف اون افراد ضعیفی که میگن ما واقع بین هستیم و میخوان ناامیدت کنن گوش نده...بذار تو واقعیت زندگیشون رو کنن...
      واقعیتی تو دنیا وجود نداره...چیزی که مهمه حقیقته..و حقیقت وجود تو اینه که اگه با تمام وجود تلاش کنی و بهونه رو بذاری کنار...به چیزایی میرسی که تو خیالت هم بهشون فکر نمیکردی...
      دوست خوبم...شاید الان حالت خوب شده باشه و امیدوار شده باشی..ولی دوس ندارم با این حال خوب بشینی و وقت تلف کنی...اینارو گفتم که مصمم تر از قبل به سمت هدفت بری...هدفی که تو یه قدمی ماست و کمی عرضه میخواد...به خدا 50 روزچیز وحشتناکی نیست...کمی به خودمون سختی بدیم دنیا اخر نمیشه...
      شب و روزگار خوش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)