خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

دفترچه اختصاصی رو از کدوم درس شروع کنیم بهتره؟

سلام دوستان.من توی اختصاصی ها وقت کم میارم.زیست خیلی وقتمو میگیره و کلا نمی دونم با چه ترتیبی به سوالا پاسخ بدم.بعضی ها میگن توی هر درسی مسلط هستید از همون شروع کنید.نظر شما چیه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم بهتره به ترتيب خود دفترچه جواب بدين ولي جاي شيمي و فيزيكو عوض كنين

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اکثرا میگن طبق دفترچه !چون کارشناسی شدست..خب این درست ولی یادمه تو تلگرام کانون صوت رتبه ها تک رقمی رو گذاشت یکی از رتبه برتر ها کاااملا چه عمومی و چه اختصاصی رو ترتیب رو بهم زد و چند تاشونم یکی دو درس رو جا به جا زدن بنظرم بستگی به شرایط خودت داره چون هرکسی با راه خودش به نتیجه میرسه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza T نمایش پست ها
      سلام دوستان.من توی اختصاصی ها وقت کم میارم.زیست خیلی وقتمو میگیره و کلا نمی دونم با چه ترتیبی به سوالا پاسخ بدم.بعضی ها میگن توی هر درسی مسلط هستید از همون شروع کنید.نظر شما چیه؟
      همه چی بستگی به خودتون داره ،
      تو عمومیا که بعضیا عملا همه چیو بهم میزنن !
      مثلا خودم اول دین و زندگی رو میزنم !

تو اختصاصی شاید بیشترین چیزی که بتونه کمکتون کنه تکنیک زمان‌های نقصانی !
      کار دیگه‌ای که میتونین کنین اینکه سوالای وقتگیر رو بزارین آخر ( سوالای وقتگیر شامل سوالای شمارشی + محاسباتی میشن + سوالایی که خودتون تشخیص میدین )
      یا مثلا واسه درس شیمی بهتره اول سوالای غیرمحاسباتی رو جواب بدین بعد برین سراغ مسئله !

اینا چیزایی هست چه بعد ۴ ۵ تا آزمون دادن باید بیاد دستتون ، مثلا اینکه من اول دین وزندگی میزنم واسه اینکه دیدم اگه اول دین و زندگی بزنم برام بهتره !
      تا قبل کنکور سعی کنین حداقل ۸ تا اخصاصی کار کنین که قشنگ دستتون بیاد چیکار کنین بهتره ، اگه میبینین فرضا تو هندسه یا ژنتیک ضعف دارین میتونین این سوالارو بزارین آخر که کمتر وقتتون تلف بشه ،

هیچکدوم از چیزایی که بالا گفتم رو نمیتونید متوجه بشید و بکار ببرین مگه اینکه قبل از کنکور تمرین کنین و قشنک دستتون بیاد با چه روشی عملکردتون بهتره.

موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.بستگی به شرایط خودت داره.اگه یک درسی خیلی مسلطی از اون شروع کن.ولی اینم در نظر بگیر اگه همون درس رو خراب کنی از لحاظ روحی خیلی ضربه میبینی.
      سعی کن مطابق دفترچه پیش بری

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza T نمایش پست ها
      همش بستگی به خودت داره
      ولی اگه نظر منو میخوای از درس هایی شروع کن که مهمتر هستن و توشون تسلط بیشتری داری! درس هایی که اهمیتشون کمتره و تسلطت کمتره هم آخرِ آخر
      مثلا فرض کن ریاضیت داغونه! حالا اگه به ترتیب جواب بدی و 47 دقیقه بلکه بیشتر برا ریاضی وقت بذاری اونوقت نرسی شیمی رو که خیلی مهمتر و آسونتر رو جواب بدی بنظرت کار درستیه؟
      اگه آدم کم تسلط ها رو بذاره آخر حداقل میدونه که اگر وقت هم کم بیاره خیلی اشکال نداره چون میدونه درصورتی که وقت هم میداشت بازم نمیتونست یه درصد توپ ازش بگیره، ولی اگه نرسی یه درسی که توش مسلطی و ارزشش هم زیاده رو کامل جواب بدی خیلی زور داره ...

پ.ن: من بر اساس نقاط ضعف و قدرت خودم و بر همچنین درنظر گرفتن اهمیتشون اینجوری جواب میدم:
      عمومی: ادبیات - معارف - زبان - عربی
      تخصصی: زیست - شیمی - ریاضی - فیزیک

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن