خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

افزایش درصد در درس زیست در مدت باقیمانده

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و به هر چی که دوست دارید برسید و تک تکتون رو تو روپوش قشنگ سفید و سبز ببینیم.

یه راهنمایی میخواستم ازتون من توی دروس عمومی و اختصاصی طرفای میانگین 60 هستم اما زیستم خیلی ضعیفه و با توجه به اینکه زمین رو در حد 40 میخونم برای زیست چه پیشنهادی دارید از منابع تا کتاب تا هر چیزی که تو فرصت باقی مونده زیستم در حد 25 درصد بشه دارو میخوام و برام کافیه با توجه به در صد اختصاصی هام ممنونم کمک کنید میخوام پیش 2 و زیست 4 فصل اول زیست 3 و 3 فصل از زیست پیش 1 بخونم خودتون چه پیشنهادی دارید که واقعا بشه در حد 25 درصد زد ممنونم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      سلام اگه هدفتون25درصده که پیش2خودش30درصدکنکوره امااگه روحساب اینکه زمین بتونه جبران کنه واستون اشتباه میکنیدمگه اینکه داروسازی بخواهیدمنبع هم که مهمترینش کتاب درسیه ولی اگه توان مالی داشته باشیدآرامفربهترینه اگه نه ازتدریسای دکترپازوکی وجعفری ورحیمی(خصوصا تولیدمثل گیاهان فصل9که2تاتست داره)استفاده کنیدکتاب تست هم فکرکنم اگه ازنقره ای گاج استفاده کنیدجالب باشه واستون بعدکه قوی ترشدیدبریدسراغ الگوبعدخیلی سبزبعدهم آی کیواگه دیدیدبه حدی رسیدیدکه آی کیوهم واستون آسونه بریدسراغ تک رقمی های کلک معلم ازاون قوی ترنمیشناسم البته آزمونهای مازدرحدآی کیوه اگه دیدیدتوفهم شکلاونکاتشون باتست زدن به مشکل برمیخوریدحتماپایه دوم روازفاگوزیست بخونیدسوم رونکات ریزومفهومی نگفته ولی مبحثی های پیش2خوبن وگیاهیش هم واسه صفرکلوین هاست.
      كنكور ٩٦ سوالاش خيلي اسونتر از اين حرفا بود
      به الگو هم كم و بيش ميرسيد چه برسه ب ايكيو و تك و رقمي
      من سر جلسه بودم بيشتر جمله ها كتاب بودن و من حسرت ميخوردم چرا خط كتابو دقيق نهوندم ( چيزاي سادشو) و رفتم سراغ نكته و تست

اين كتابا بيشتر ذهن ادمو دور ميكنن از ديد طراح هاي كنكور

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      سلام اگه هدفتون25درصده که پیش2خودش30درصدکنکوره امااگه روحساب اینکه زمین بتونه جبران کنه واستون اشتباه میکنیدمگه اینکه داروسازی بخواهیدمنبع هم که مهمترینش کتاب درسیه ولی اگه توان مالی داشته باشیدآرامفربهترینه اگه نه ازتدریسای دکترپازوکی وجعفری ورحیمی(خصوصا تولیدمثل گیاهان فصل9که2تاتست داره)استفاده کنیدکتاب تست هم فکرکنم اگه ازنقره ای گاج استفاده کنیدجالب باشه واستون بعدکه قوی ترشدیدبریدسراغ الگوبعدخیلی سبزبعدهم آی کیواگه دیدیدبه حدی رسیدیدکه آی کیوهم واستون آسونه بریدسراغ تک رقمی های کلک معلم ازاون قوی ترنمیشناسم البته آزمونهای مازدرحدآی کیوه اگه دیدیدتوفهم شکلاونکاتشون باتست زدن به مشکل برمیخوریدحتماپایه دوم روازفاگوزیست بخونیدسوم رونکات ریزومفهومی نگفته ولی مبحثی های پیش2خوبن وگیاهیش هم واسه صفرکلوین هاست.
      ممنونم از لطفتون پیش 2 ترکیبیش با فصول دیگه اذیت نمیکنه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم موضوع اینه که زیست رو نخوندم تا حالا بجز سال دوم و یه مقداری از پیش میخوام تو این مدت باقی مونده ۳۰ بزنم که بتونم دارو بیارم برایه همین زمین میخونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      پیشنهاد بنده زیست جانوری هستش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب این مطالبی که گفتی میخوای بخونی یه چیزی دوروبر 60 درصد میشه دیگه مشکل چیه؟
      پیش دو رو حتما بخون البته میتونی 6و7 رو نخونی چون خیلی تست نداره تو کنکور ولی تستایه بقیه رو کامل بزن از پایه هم دو فصل آخر زیست دوم و 4-5 شم آسونه و چهارفصل اول سومو یکی درمیون تستاشو بزن دو فصل اول پیش یکم خوب توی کنکور تست داره
      اگه تونستی ژنتیکم بخون چون سوالا تیپ خاصی دارن و خیلی سخت نیست و خود ژنتیک میشه نزدیکای 20 درصد
      اینجوری بالای 70 درصد آمادگی پیدا میکنی و ایشالله سی رو روی هوا میزنی ولی از پیش دو غافل نشو چون فقط همون 30 درصده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط و فقط متن کتاب رو بخون کافیه ... همه سوالا که سخت و مفهومی و ترکیبی که نیستن ... مثلا همین سوال اول زیست 96 ... خدایی فقط کافی بود متنشو تو فصل شش میخوندی و کلی تست دیگه از همون کنکور 96 ... فقط با کتاب خوندن زیر 40 نمی زنی به شرطی که خودت به این حرفم ایمان داشته باشی و درس رو درست بخونی ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عه ببین همشهریم کمک میخاد چرا زودتر تاپیکتو ندیدم
      کل دوم +4فصل اول سوم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      کل دوم +4فصل اول سوم
      ممنونم از لطفت اینکارو حتما میکنم نظرت راجب ۳ فصل آخر پیش چیه؟ به جایه دوم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      کل دوم +4فصل اول سوم
      ممنونم از لطفت اینکارو حتما میکنم نظرت راجب ۳ فصل آخر پیش چیه؟ به جایه دوم؟

13. Top | #13
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه برای دارو،سی درصد کافیه ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن