خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Question تا اتمام کنکور ۹۷ چیکار کنیم؟!(داوطلب کنکور ۹۸ و نظام قدیمی)

سلام بروبکس
      مستقیم میرم سر اصل مطلب...
      دوستانی که از همین الان تصمیم گرفتند پشت کنکور بمونند(حالا به هر دلیلی) تا اتمام کنکور ۹۷ برنامتون چیه؟؟چیکار میخواید بکنید؟؟
      البته فعلا که با امتحانات ترم باید سروکله بزنیم...
      بعدش چی؟؟
      از پیشنهاد دوستانی که باتجربه هستند هم بسی خوشحال میشم..

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

برای پیش دانشگاهی ها :

از 20 اردیبهشت تا پایان امتحانات (دهه سوم خرداد) پیش دانشگاهی رو یه دور بصورت
      تستی گذرا همین طوری که برای امتحانات میخونید جمع کنید

برای فارغ التحصیل ها :

از 20 اردیبهشت تا حدودا 20 شهریور کل پایه رو جمع کنید و از 20 شهریور به بعد هم استارت پیش دانشگاهی (75%) و پایه (25%)

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه ببینید حرف من چیز دیگه ست...
      من میگم ما که از تابستون طبق آزمون آزمایشی پیش میریم تا آخرش(اکثر بچه ها)...ینی واس ۹۸ مشکلی نداریم میدونیم چطور بخونیم...
      ولی الان رو تا موقعی که کنکور ۹۷ تموم شه چیکار کنیم؟؟نمیشه که بیکار نشست که و اینکه شما فرض کنید ما اصلا هیچی نخوندیم یا حداقل مدتی از درس دور بودیم و به هرحال نشده دیگه...همچین شخصی نمیتونه که تو یکماه پیش دانشگاهی رو تستی جمع کنه که..

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم برنامم اینه بعد از امتحانات از شنبه ۱۱ خرداد بشینم تا موقعی که برنامه آزمون آزمایشی شروع میشه مباحث سخت ریاضی و فیزیک و همچنین ژنتیک و این چیزای سخت رو بخونم..واقعا در طول سال نمیشه به اندازه ی کافی رو این مباحث وقت گذاشت,حداقل واسه ریاضی و فیزیک اینطوره..
      دوستان شما برنامتون چیه؟؟قطعا کسی نمیخواد بیکار بشینه که نه؟؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      نه ببینید حرف من چیز دیگه ست...
      من میگم ما که از تابستون طبق آزمون آزمایشی پیش میریم تا آخرش(اکثر بچه ها)...ینی واس ۹۸ مشکلی نداریم میدونیم چطور بخونیم...
      ولی الان رو تا موقعی که کنکور ۹۷ تموم شه چیکار کنیم؟؟نمیشه که بیکار نشست که و اینکه شما فرض کنید ما اصلا هیچی نخوندیم یا حداقل مدتی از درس دور بودیم و به هرحال نشده دیگه...همچین شخصی نمیتونه که تو یکماه پیش دانشگاهی رو تستی جمع کنه که..
      آخه شما نوشتین داوطلب کنکور 98 ! اگر در عنوان تاپیکتون دقت کنین

علی کل حال ببینید کسی که الان پیش دانشگاهیه و پایه متوسطی هم داره و میخواد برای کنکور 98 وایسته (دقت کنید کنکور 98) و ناچارا باید خودش رو برای امتحانات داخلی و نهایی که هر کدومش اگر اشتباه نکنم چهار تا هستش و مجموعا 8 تا میشه آماده کنه ، چون این نمرات در نتیجه کنکور تاثیری نداره عملا به نظرم به جای اینکه بیاد بیش از 1 ماه از تایمش رو بخواد تشریحی بخونه که فایده چندانی برای کنکورش نداره بهتره بیاد به صورت تستی گذرا (همونطوریکه بالا هم تاکید شد) بخونه ، تستی گذرا بدین معنا و مفهوم که شما درسنامه اون کتاب رو میخونید و برای هر فصل شما میای حداکثر 70 75 تا تست میزنید و زود رد میشید در حدی که برای امتحانات پایان ترمتون کفایت کنه و این رویه رو تا حدودا تیرماه (قبل کنکور و بعد از امتحاناتتون) ادامه میدید و سعی شما اینه که به این صورت پش دانشگاهی رو یه دور گذرا (تاکید میشه گذرا) جمع کنید و از تابستون هم که همونطوری که فرمودین مطابق برنامه آزمون پیش میرید و پایه رو جمع میکنید و ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام اگر قرار باشه در کنکور 98 دو نمونه سوال طرح بشه مایی که دیپلم رو در سال‌های 84 تا 96 گرفته ایم شامل کدام گروه میشویم . نظام قدیم یا نظام جدید ؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسهای نظام جدید رو بخونم به نفعمه یا نظام قدیم؟سال ۹۴ و ۹۵ کنکور تجربی دادم،دوباره میخوام کنکور بدم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.tnh نمایش پست ها
      با سلام اگر قرار باشه در کنکور 98 دو نمونه سوال طرح بشه مایی که دیپلم رو در سال‌های 84 تا 96 گرفته ایم شامل کدام گروه میشویم . نظام قدیم یا نظام جدید ؟
      سلام
      نظام قدیم محسوب میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط S.tnh نمایش پست ها
      درسهای نظام جدید رو بخونم به نفعمه یا نظام قدیم؟سال ۹۴ و ۹۵ کنکور تجربی دادم،دوباره میخوام کنکور بدم

!
      نظام قدیم
      چون هم کتب تغییری نکرده و هم فرم و بودجه بندی کنکور مشخصه ، نظام جدید چون اولین کنکورشون هستش
      تا حدودی غیر قابل پیش بینی هستش از هر بابتی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا شما خوبه تکلیفت معلومه کدوم کتابارو میخوای بخونی من نمیدونم چکنم که چند سال از کنکور دور بودم بعد دیدم ۹۸ نظام عوض شده رفتم تمام کتابا دهم یازدهمو خریدم نشستم خوندم حالا میگن نمیتونی این کتابارو بدی
      خلاصه بدجور گیج شدیم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم برنامم اینه بعد از امتحانات از شنبه ۱۱ خرداد بشینم تا موقعی که برنامه آزمون آزمایشی شروع میشه مباحث سخت ریاضی و فیزیک و همچنین ژنتیک و این چیزای سخت رو بخونم..واقعا در طول سال نمیشه به اندازه ی کافی رو این مباحث وقت گذاشت,حداقل واسه ریاضی و فیزیک اینطوره..
      دوستان شما برنامتون چیه؟؟قطعا کسی نمیخواد بیکار بشینه که نه؟؟
      آفرین . من خودمم همین کارو میخوام انجام بدم. مباحث سخت رو وقت خوبیه بهش حمله کرد. البته زیستمم خیلی ضعیفه. روی اونم کار میکنم.
      تابستون که برای ما برنامه آزمونی ندادن. شما کدوم آزمون میخوایین شرکت کنین؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،بچه ها بهترین منبع برا شیمی در حال حاضر چیه؟دوم و سوم و پیش
      و هنچنین ریاضی؟
      من فیزیکم صفره هیچی نمیدونم به حز فیزیک ۱،از کجا شروع کنم؟قبلا کتابهای گاج نقره ای روگرفته بودم باز چیزی نمیفهمیدم،لطفا راهنماییم کنید از پایه یاد بگیرم

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم محسوب میشید دیگه..
      رییس سازمان سنجش جناب دکتر خدایی گفتند که نظام قدیم میتونه سال ۹۸ رو هم کنکور بده ولی از اون به بعد دیگه اگه خواستن کنکور بدن باید با کتب نظام جدید بدن دیگه..

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درسته هیچ موسسه ای هنوز برنامه نذاشته..
      ولی قلمچی به احتمال ۹۹ درصد میذاره..اگه به سیاست های قلمچی واقف باشید متوجه میشید که حتما برنامه میذارند..راستش به نظر من غیرممکنه هیچ موسسه ای برنامه نذاره...این وسط قطعا یکی پیدا میشه که تو این شرایط سود کنه و از همین الان بچه ها رو تور کنن موسسه ی خودش..از مهر کار کردن ینی عقب افتادن از بقیه ی موسسات..
      خانوم غیاثیی هم که از اعضای گروه آزمون اختصاصی تجربی هستند,گفتن که تا اوایل تابستون برنامه ی شما رو قرار میدیم..دیگه ما هم به حرفشون امیدواریم دیگه..

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی به نظر من توی تابستون گزینه دو از هرنظر نسبت به قلمچی بهتر کار کرده..
      مثلا برنامه ها رو مقایسه کنید..قلمچی هر آزمون مطالبش کاملا جدیده و اصلا مطلبی از آزمون قبل رو نذاشته در نتیجه کسی که از آزمون عقب بیفته جبران واسش خیلی سخت میشه ولی گزینه دو برعکس,توی هرآزمون مطالب قبلی مرور میشن..
      یا اینکه کیفیت سوالات آزمون قلمچی در تابستون رو ببینید واقعا خوب نیست,ینی قلمچی توی تابستون سوال تالیف نمیکنه و به سوالات تکراری و همچنین سوالات کنکورهای سراسری بسنده میکنه..خب اینطوری واقعا ترازبندی درستی نمیده چون خیلی از بچه ها میرن از کتاب زردعمومی جواب رو حفظ میکنن فقط..ولی گزینه دو بهتره چون نمیشه پیش بینی کرد چطوره..
      از نظر قیمت هم که باید بدونید گزینه دو به صرفه تره..
      قلمچی حاشیه زیاد داره کللن...درگیر تراز میشی..از اون پشتیبانای رو اعصاب استرس میگیری..برنامش یکم سنگینه..کللن بعضیا باهاش حال نمیکنن
      ولی..از مهر من که با همون قلمچی پیش میریم چون هم کیفیتش سوالاتش بطور صعودی عالی میشه و هم برنامش خیلی درست و اصولی میشه..
      تابستون رو منتظریم که به پیشواز گزینه دو بریم ولی اگرم نشد که به همون قلمچی راضی هستیم..

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      ولی به نظر من توی تابستون گزینه دو از هرنظر نسبت به قلمچی بهتر کار کرده..
      مثلا برنامه ها رو مقایسه کنید..قلمچی هر آزمون مطالبش کاملا جدیده و اصلا مطلبی از آزمون قبل رو نذاشته در نتیجه کسی که از آزمون عقب بیفته جبران واسش خیلی سخت میشه ولی گزینه دو برعکس,توی هرآزمون مطالب قبلی مرور میشن..
      یا اینکه کیفیت سوالات آزمون قلمچی در تابستون رو ببینید واقعا خوب نیست,ینی قلمچی توی تابستون سوال تالیف نمیکنه و به سوالات تکراری و همچنین سوالات کنکورهای سراسری بسنده میکنه..خب اینطوری واقعا ترازبندی درستی نمیده چون خیلی از بچه ها میرن از کتاب زردعمومی جواب رو حفظ میکنن فقط..ولی گزینه دو بهتره چون نمیشه پیش بینی کرد چطوره..
      از نظر قیمت هم که باید بدونید گزینه دو به صرفه تره..
      قلمچی حاشیه زیاد داره کللن...درگیر تراز میشی..از اون پشتیبانای رو اعصاب استرس میگیری..برنامش یکم سنگینه..کللن بعضیا باهاش حال نمیکنن
      ولی..از مهر من که با همون قلمچی پیش میریم چون هم کیفیتش سوالاتش بطور صعودی عالی میشه و هم برنامش خیلی درست و اصولی میشه..
      تابستون رو منتظریم که به پیشواز گزینه دو بریم ولی اگرم نشد که به همون قلمچی راضی هستیم..
      دقیقا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن