خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: انتخاب بهترین کتاب ادبیات (به صورت مبحثی وجامع)

رأی دهندگان
    34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • لغت واملا انتشارات مهروماه (لقمه)

3 8.82%
    • لغات سطربه سطر ادبیات انتشارات گاج

0 0%
    • لغت واملا انتشارات نشر الگو

10 29.41%
    • لغت واملا انتشارات خیلی سبز

2 5.88%
    • تاریخ ادبیات انتشارات مهروماه (لقمه)

7 20.59%
    • تاریخ ادبیات انتشارات نشر الگو

6 17.65%
    • تاریخ ادبیات انتشارات خیلی سبز

1 2.94%
    • قرابت معنایی انتشارات مهروماه (لقمه)

3 8.82%
    • قرابت معنایی انتشارات نشر الگو

12 35.29%
    • قرابت معنایی انتشارات خیلی سبز

3 8.82%
    • آرایه انتشارات مهروماه (لقمه)

2 5.88%
    • آرایه انتشارات خیلی سبز

4 11.76%
    • ادبیات جامع انتشارات مهروماه

1 2.94%
    • ادبیات موضوعی انتشارات گاج

16 47.06%
    • ادبیات جامع انتشارات خیلی سبز

8 23.53%
    • ادبیات جامع انتشارات نشر الگو

3 8.82%
    • سایر کتاب ها

3 8.82%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نی نامه 38 تسته
      تست فقط تالیفی و کنکوره چون سنجشو تو قرابت قبول نداره مولف
      اگه جامع الگو رو داری با توجه به وقت کمی که مونده بهتره همونایی که داریو کار کنی یا خط ویژه بگیری که کم حجم تره از موضوعی ولی شبیهشه
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.hosein918 نمایش پست ها
      میشه یکی کمکم کنه چطور باید ادبیات رو برنامه مطالعاتی جا داد؟ شما برنامه مطالعاتیتون برای ادبیات چطوریه؟
      کسی نبود؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نبود؟
      نظام قدیم یا جدید اگه نظام جدید هستید من نمی تونم کمکتون کنم ولی کانال تلگرام ادبیات الگو برنامه میزاره میتونید استفاده کنید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sleep نمایش پست ها
      نظام قدیم یا جدید اگه نظام جدید هستید من نمی تونم کمکتون کنم ولی کانال تلگرام ادبیات الگو برنامه میزاره میتونید استفاده کنید
      قدیمم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قدیمم
      خوب ببینید ادبیات همون طور که خودتونم میدونید 6موضوع داره بهتره که شما بیاید تو تابستون روی قرابت معنایی و زبان فارسی و آرایه بیشتر کار کنید چون این سه موضوع خودش 76درصد کنکوره و به نسبت بقیه مقداری سخت تر هستن وباید وقت بیشتری روشون گذاشته بشه درحالی که لغت و املا و تاریخ ادبیات رو میشه از مهر همراه آزمون ها خوند من خودم هرشب 45دقیقه تست در قرابت آرایه و زبان فارسی میزنم و در طول هفته 4باکس 75دقیقه ای بهشون اختصاص میدم فکر کنم این بهترین کاره از نظر من ولی اگه ساعت مطالعه خیلی بالایی دارید اون سه موضوع که اهمیت کمتری دارند رو هم میتونید بخونید در غیر این صورت فقط قزا

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب ببینید ادبیات همون طور که خودتونم میدونید 6موضوع داره بهتره که شما بیاید تو تابستون روی قرابت معنایی و زبان فارسی و آرایه بیشتر کار کنید چون این سه موضوع خودش 76درصد کنکوره و به نسبت بقیه مقداری سخت تر هستن وباید وقت بیشتری روشون گذاشته بشه درحالی که لغت و املا و تاریخ ادبیات رو میشه از مهر همراه آزمون ها خوند من خودم هرشب 45دقیقه تست در قرابت آرایه و زبان فارسی میزنم و در طول هفته 4باکس 75دقیقه ای بهشون اختصاص میدم فکر کنم این بهترین کاره از نظر من ولی اگه ساعت مطالعه خیلی بالایی دارید اون سه موضوع که اهمیت کمتری دارند رو هم میتونید بخونید در غیر این صورت فقط قزا
      البته میشه 68درصدا ولی من چون املا هم میخونم گفتم 76درصد

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته میشه 68درصدا ولی من چون املا هم میخونم گفتم 76درصد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لغت و املا : نشرالگو
      تاریخ ادبیات : استندآپ کمدی گاج /
      آرایه ادبی : مهروماه لقمه (درسنامه) نشرالگو (تست) { چون مهروماه تست زیاد نداره ولی درسنامش خیلی خوبه!اگه واسه تست آرایه منبع دیگه ای مثل گاج موضوعی داشته باشی دیگه الگو نیاز نیست }
      زبان فارسی : نشرالگو
      قرابت معنایی : نشرالگو
      جامع : بستگی داره چی بخوای ... بین درس به درس ها جامع خیلی سبز بهترینه! هم درسنامه داره هم تستهای تالیفی سراسری سنجش بصورت درس به درس / ولی موضوعی بخوای ادبیات موضوعی گاج که فقط درسنامه ست ، تستها بصورت موضوع به موضوع هست

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها عباس براری «مولف ادبیات خیلی سبز» یه کتاب برای کلاسای خصوصیش داره که اگه بخواین میتونین تهی‌ کنین. چون ساکن قزوینه من کلاساشو میرفتم و کتابشو داشتم. اسم کتابش روز آزمون. کتابش دو جلده و 200 آزمون 10 سوالی داره مطابق یه برنامه عالی تستاشو میزنین. اگه ببینین عاشقش میشین. واقعا توپهqya_img_20180806_183548.jpg

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud154 نمایش پست ها
      بچه ها عباس براری «مولف ادبیات خیلی سبز» یه کتاب برای کلاسای خصوصیش داره که اگه بخواین میتونین تهی‌ کنین. چون ساکن قزوینه من کلاساشو میرفتم و کتابشو داشتم. اسم کتابش روز آزمون. کتابش دو جلده و 200 آزمون 10 سوالی داره مطابق یه برنامه عالی تستاشو میزنین. اگه ببینین عاشقش میشین. واقعا توپهبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: qya_img_20180806_183548.jpg
مشاهده: 120
حجم: 94.9 کیلو بایت
      تازه دارم چند نفر قزوینی پیدا میکنم !!!!!پس این براری همشهری ماست !!!!کتابشو مدرسه داد اصلا نگاه نکردم امسال !!!!ایشالله سال بعد

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      fetl_15335648394894433984814628031097.jpg

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud154 نمایش پست ها
      بچه ها عباس براری «مولف ادبیات خیلی سبز» یه کتاب برای کلاسای خصوصیش داره که اگه بخواین میتونین تهی‌ کنین. چون ساکن قزوینه من کلاساشو میرفتم و کتابشو داشتم. اسم کتابش روز آزمون. کتابش دو جلده و 200 آزمون 10 سوالی داره مطابق یه برنامه عالی تستاشو میزنین. اگه ببینین عاشقش میشین. واقعا توپهبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: qya_img_20180806_183548.jpg
مشاهده: 120
حجم: 94.9 کیلو بایت
      سلام من این کتابو میخوام لطفا به این ای دی تو تلگرام پیام بده:
      alirad_1999

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم ب شخصه از ادبیات سیرتاپیاز برای درس های پایه استفاده کردم ک واقعا موثر بود واس کنکور هم بهترین کتاب جامع ادبیات موضوعی گاج هست بنظرم.
      NEVERGiveUp

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بهترین منبع برای ادبیات گاج موضوعی هستش.مهروماه هم جامعش خوبه ولی گاج یه چیزی دیگس چون خیلی خوب دسته بندی کرده موضوعاتو و باهاش میشه درصد 100 زد.دی وی دی هم حرف اخر عالیه ولی یه پسره با استادیکه تدریس میکنه هس که مثلا به جای ما دانش اموزا هس و سوال میپرسه و زیادی رو مخه تنها بدیش همینه.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      به شخصه میگم بهترین منابع برای ادبیات کتابهای مبحثی نشر دریافت هستند.برای این حرفم دلیل دارم و احساسی صحبت نمیکنم.
      من برای ادبیات کتابهای گاج جامع.جامع خیلی سبز.ارایه و قرابت و املا و لغتو تاریخ ادبیات هفت خوان.لغت و املا گاج.تاریخ ادبیات گاج.زبان فرسی لقمه.زبان فارسی گاج و چند تا دیگه که الان اسمشو یادم نیست.ولی در نهایت کتابهای نشر دریافت رو برا خوندن انتخاب کردم و به نظر من خیلی به کتابهای دیگه شرف داره.
      تو کتابهاش بخصوص ارایه و قرابتش به معنایی واقعی عالی اموزش داده و درک ادبی انسانو بالا میبره.من که از خوندن کتابهای ایشون لذت بردم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن