خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 56
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

⭕️ایرانسل:اگر فیلترشکن استفاده کنید با تعرفه آزاد محاسبه می کنیم❗️

ایرانسل اعلام کرد در صورت استفاده از فیلترشکن، با وجود خریداری #بسته_اینترنت، هزینه را براساس تعرفه آزاد محاسبه میکند!

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایرانسلو باید تحریم کرد
      خب همراه اول میگیریم
      مرسی که گفتی
      به خوبی ات چنگ بزن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برادر
      عزیز
      خود ایرانسل اعلام کرد چنین چیزی صحت نداره !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امان از حاشیه : ))
      یکی از دوستام توی توییتر از ایرانسل پرسیده بود که خود ایرانسل گفته بود این صحت نداره؛ فقط تخفیف هایی که روی اینترنت و شبکه های ملی لحاظ میشه روی فیلترشکن لحاظ نمیشه و از بسته به صورت عادی کم میشه.
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کاش با تعرفه آزاد حساب شه.از دست تلگرام راحت میشدیم.
      مدیرش گفته از فیلم 300 خوشم میاد بین تمام فیلم های عالم.
      حالا شما دست بردار نیستید از این نرم افزار داغون؟
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      اول سلام.
      دوم بهتره یکم شعور داشتی بشین و به انتخاب دیگران احترام بزارید. شما مجازید برید ای گپ و سروشو..... نصب کنید. ولی حق ندارید به دیگران تحمیل کنید.
      سوم شایعه الکی نسازید.
      4- همین نرم افزار داغون 100 مردش بهتر از سروشه.
      5- اصلا ایشون از فیلم 300 خوشش میاد خب الان یعنی چی؟ چی کار کنیم؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما خوشت نمياد استفاده نكن،تلگرام فايده هاي زيادي داره حالا بعضي ها بد استفاده ميكنن دليل نميشه كه براي بقيه هم يه نسخه بپيچونن
      رو صندلي داغ هستم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما می توانید به جای استفاده از این نرم افزار داغون که با نقشه صهیونیست ها و اروپایی ها و آمریکا که برای جلوگیری از پیشرفت جوانان موفق این کشور هم چون شما که همیشه به دنبال علم و پیشرفت کشورتون هستین تولید شده از پیام رسان های داخلی استفاده نمایید چرا که هم موجب پیشرفت شما خواهند گردید و هم موجب نزدیکی هرچه بیشتر شما به خداوند
      درضمن از اتاق فرمان اشاره می کنن که حالا بعد از مسدود کردن تلگرام و راحت شدن شما از دست اون تمام مشکلات مملکت از جمله اقتصاد داغون بیکاری بدبختی جوانان خودکشی وهزار تا کوفت و زهر مار دیگه حل شده والان در اوج خوش بختی و آسایش در این کشور زندگی می کنیم
      باشد که با حرکاتی این چنینی مشتی بزرگ بر دهان شیطان بزرگ و استعمار کبیر بزنیم و احترام به حقوق بشر رو به تمام جهانیان نشان دهیم
      (نمی خواستم چیزی بنویسم وقتی این پست تون رو دیدم اما بعدا دیدم تو اکثرتاپیکای انجمن دارین حرف بی خود می گین راجب تلگرام....)

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      برادر
      عزیز
      خود ایرانسل اعلام کرد چنین چیزی صحت نداره !
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      امان از حاشیه : ))
      یکی از دوستام توی توییتر از ایرانسل پرسیده بود که خود ایرانسل گفته بود این صحت نداره؛ فقط تخفیف هایی که روی اینترنت و شبکه های ملی لحاظ میشه روی فیلترشکن لحاظ نمیشه و از بسته به صورت عادی کم میشه.
      اخبار تایید کرد که در صورت استفاده از فیلترشکن، هزینه براساس تعرفه آزاد محاسبه میشه.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دست مریزاد به همه ی اونهایی که به هموطنیشون برای یه نرم افزار بی ارزش و خارجکی میتوپن..

دست مریزاد واقعا..

شما چی میدونین از فضای مجازی و آمارش دوستان؟چه میدونین؟
      چه میدونین همین تلگرام چه کارا علیه کشورمون کرده؟دوست دارین فیلمشو بیارم؟؟

فیلم سیصد شما هوادارای پروپا قرص تلگرام رو احمق و بربری و وحشی حساب کرده حالا میاین طرفداری میکنین؟

هه...واقعا عجیبه...

نسل ایرانیارو...

دوم اینکه تلگرام رو من باز هم با میله ی زبونم صافش میکنم ..
      مگه ترسی هست؟چون باور دارم...
      مگه تو نرم افزار های دیگه نمیشه بیکاری رو حل کرد که بهانه ی کار رو میارید؟

روحانی مارو احمق گیر اورده که بحث تلگرام رو اورد وسط شماهایی که اهلش هستید آمار دلار و طلا و ... از زیر دستتون در بره..

شما چه فکری میکنین اونها در چه فکری اند.هه

بخدا خندم میگیره...

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      شما خوشت نمياد استفاده نكن،تلگرام فايده هاي زيادي داره حالا بعضي ها بد استفاده ميكنن دليل نميشه كه براي بقيه هم يه نسخه بپيچونن
      آره عین ماهواره...چقدر به درد مملکت خورد که اینیکی دومش باشه...

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      https://hw18.asset.aparat.com/aparat...44p__60444.mp4

این فیلم رو در ایتدا ببینین

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دست مریزاد به همه ی اونهایی که به هموطنیشون برای یه نرم افزار بی ارزش و خارجکی میتوپن..

دست مریزاد واقعا..

شما چی میدونین از فضای مجازی و آمارش دوستان؟چه میدونین؟
      چه میدونین همین تلگرام چه کارا علیه کشورمون کرده؟دوست دارین فیلمشو بیارم؟؟

فیلم سیصد شما هوادارای پروپا قرص تلگرام رو احمق و بربری و وحشی حساب کرده حالا میاین طرفداری میکنین؟

هه...واقعا عجیبه...

نسل ایرانیارو...

دوم اینکه تلگرام رو من باز هم با میله ی زبونم صافش میکنم ..
      مگه ترسی هست؟چون باور دارم...
      مگه تو نرم افزار های دیگه نمیشه بیکاری رو حل کرد که بهانه ی کار رو میارید؟

روحانی مارو احمق گیر اورده که بحث تلگرام رو اورد وسط شماهایی که اهلش هستید آمار دلار و طلا و ... از زیر دستتون در بره..

شما چه فکری میکنین اونها در چه فکری اند.هه

بخدا خندم میگیره...
      1-هموطنی که همه چیزش رو برای اونایی که عامل بیشتر بدبختیایی کشورش هستن بفروشه نمی خوایم
      2-این کارایی که تلگرام با کشور کرده با فیلتر کردنش حل نمیشه باید برق کل کشور رو قطع کنن و بنزین و نفتم به مردم ندن تا مردم با موتور برق نتون به جایی وصل شن تا اون چیزایی که شما می گی حل بشه
      3-فیلم300مگه تلگرامه؟اون کسی که گفته نظر شخصی خودش رو گفته اونم به خاطرنشون دادن میهن پرستی تخیلی اسپارتها وگرنه که هرکی اون فیلم رو ببینه می فهمی تخیلی بیش نیس
      مگه اون گفته حتما باید نظرتون درمورد فیلم300مثل من باشه تا از تلگرام استفاده کنین؟
      4-چون نظام حاکم طرف شماس نه برای شما هیچ ترسی نیس!!!
      5-نرم افزاری های دیگه همه چیشون به کنار کلی باگ دارن لامصبا اونقدم دسترسی می خوان که بازم صد رحمت به بدافزار و رات
      6-اینا دیدن چون تلگرام رو اکثر مردم استفاده می کنن و تلگرام به اینا پا نمیده و باعث رسوایی شون شده با فیش های نجومی وفیلم ها و...بستنش
      7-مشکل اصلی تلگرام نیس مشکل اصلی حکومته که ازپستاتون معلومه به شدت طرفدارشین
      ودر آخر خودتون رو عقل کل و بقیه رو احمق فرض نکنین
      اگه ماشین سیاه بردم از تمام دوستان طلب حلالیت دارم
      ویرایش توسط JOEY_DEX : 17 اردیبهشت 1397 در ساعت 18:37

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لطفا بهانه های الکی نگیرید (هم وطنی اینجوری نمیخوایم یعنی چی)اما ما بدجور هموطنی عین شما رو نیاز داریم.که مشکلات مردم رو درک میکنین و از اونهایی که حق الناس رو میخورن بیزار..ما هم عین شماییم..من حرفم زیر سلطه ی کفر نرفتنه که تو قرآن نتیجش کفر گفتنه..من از زبان خودم هیچ چیز نمیگم.از افکار خودم هم هیچ چیز نمیگم..فقط این رو میگم انصاف یادتون نره..شما بفهمین دختر خالتون یا پسر خالتون بهتون توهین کرده یا خونش نمیرین یا عروسیش نمیرین.ایشون که دیگه به همه چی توهین کرده...
      به اینکه زنانشون رو به بردگی میگیریم.
      خدایی زنای اونها بردن یا زنای ما؟زنای اونها که 80 درصدشون مورد تعارض جنسی قرار میگیرن بردن یا ما ؟البته خوب و بد همه جا هست..اما انصاف رو رعایت کنین

.

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن