خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

علاقمندی به خواندن شیمی

سلام
      بچه ها من خیلی به شیمی علاقه داشتم و خیلی خوب می خوندم و بعد از یک مدت تست زدن و جواب های غلط ازشیمی زده شدم با اینکه شیمی می خونم و موقع تست زدن احساس می کنم هیچی یادم نیست و کتاب تست و کتاب درسی می ذارم کنار دیگه نمی خونم یعنی کل روز خوب بخونم 3ساعت شیمی وقت تلف می کنم به نظرتون چه کارکنم به شیمی علاقه پیدا کنم ‏

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از رو چه کتابی میخوونی که نمیتونی تست بزنی
      به خوبی ات چنگ بزن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما ویدیو های آقای آقاجانی رو ببینین، روح شیمی رو در شما میدمه و علاقه مندتون میکنه.
      ولی به‌دقت به همه چیزهایی که میگه گوش کنین و اگه هر موقع سوال مطرح کرد، قبل اینکه ایشون حل کنه، شما حل کنین، حتی غلط دراومد باز این خیلی خوبه چون بعدش میفهمین اشتباهتون کجا بوده.
      موفق باشین

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      شما ویدیو های آقای آقاجانی رو ببینین، روح شیمی رو در شما میدمه و علاقه مندتون میکنه.
      ولی به‌دقت به همه چیزهایی که میگه گوش کنین و اگه هر موقع سوال مطرح کرد، قبل اینکه ایشون حل کنه، شما حل کنین، حتی غلط دراومد باز این خیلی خوبه چون بعدش میفهمین اشتباهتون کجا بوده.
      موفق باشین
      چه تفسیر جالبی! انصافا این بزرگوار یجوری درس میده که ادم مخواد هر ثانیه شیمی بخونه!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 16 اردیبهشت 1397 در ساعت 09:34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن