خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ای حرفه ای های ادبیات، خط ویژه بگیرم یا کنکور ها رو کار کنم؟

سلام بچه ها. خدا قوت به همگی. من همه مباحث ادبیات رو از روی منابع پراکنده خوندم. در کل درک ادبیاتم خوبه و الان فقط احتیاج به سازمان بندی ذهنم دارم و شناسایی دام ها و...
      با توجه به اینکه حجم خط ویژه یه کم زیاده، الان به نظرتون بهترین کار برای درصد بالا اینه که خط ویژه بزنم یا روزی یه کنکور یا چی؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام بچه ها. خدا قوت به همگی. من همه مباحث ادبیات رو از روی منابع پراکنده خوندم. در کل درک ادبیاتم خوبه و الان فقط احتیاج به سازمان بندی ذهنم دارم و شناسایی دام ها و...
      با توجه به اینکه حجم خط ویژه یه کم زیاده، الان به نظرتون بهترین کار برای درصد بالا اینه که خط ویژه بزنم یا روزی یه کنکور یا چی؟
      ممنون
      سلام
      خط ویزه ها کتابای خیلی خوبی هستن.ولی برای الان شاید زیاد مناسبتون نباشند.به نظر من تستهای کنکور 90 به بعد هه رشته ها رو خوب کار کنید.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط خط ویژه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون
      سلام خط ویژه مناسب الان نیست حاشیه زیاد داره شما الان فقط تست بزنن ....اگه کتاب تست داری که هیچ اما اگه نداری کتاب تست سازمان سنجش رو بگیر که بدون حاشیه کنکورای سراسری و سنجشو داره

س

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      5+1 زیر ذره بین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط تست كنكور از سال ٨٦به بعد با برسي دقيق
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ممنون

سلام گرامی

خط ویژه و روزی یه کنکوری که فرمودید بررسی کنید جفتش از نظر ماهوی یکیه تقریبا ، فرقش صرفا در ظاهر و جنبه شکلی قضیه هستش
      ارجاع به پست 6# (بالایی)

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن