خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 69
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من میانگین عمومی هام 90 هم بوده ، اگه آزمون هفته بعد هم همینطور تونستم بزنم توضیح میدم
      اجمالا بگم راز عمومی تکرار هست ، پله آخر عمومی هم فراموش نشه کتاب عالی هست به نظرم ، کلا پله اخر اختصاصیش هم فوق العادست

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      البته خب هر کسی یه استعدادی داره

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تکرار چی

راستی سوالات تشکیل رو چجوری میزنین
      من سر تشکیل و تحلیل صرفی زمانم میره

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نام خدا

هیچکدوم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بچه ها قرار نیس به ۱۰۰ زدن فکر کنیدا...یهو میزنه سخت تر از انتظارتون میشه بعد روحیتون سر جلسه داغون میشه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هميشه،از اول دبيرستان درس مورد علاقه و نقطه قوتم عربي بوده.سه تا آزمون آخري رو هم كه دادم(٧ فروردين قلم چي-٣١ فروردين سنجش-١٤ ارديبهشت قلم چي) هر سه تاش عربي رو ١٠٠ زدم و تا حالا كمترين درصدم فيكس ٨٠ بوده.تو امتحان نهايي هم كلا فقط عربي و ديني رو ٢٠گرفتم خخخ.روش كارم اين جوري بوده:
      اول دبيرستان تا تابستون بعد از امتحان نهايي شايد رو هم ١٠٠ تا تست عربي نزده بودم(تازه خيلي هم كمتر.اصلا اهل تست نبودم).ولي از همون اول تك تك جمله هاي كتاب و تك تك كلمات رو(به غير از اونايي كه مال انساني هاست) تعيين نقش كردم.البته اينو بگم كه من از اول دبيرستان تا الان كلاس خصوصي عربي ميرم و همه اين كارارو اون جا انجام دادم.همين كه هر چي تو كتاب بود رو تعيين نقش كردم به شدت به تسلطم كمك كرد.ولي خب براي اين كار بايد وقت كافي داشته باشي.اگه بخوام تو زمينه تست زدن و روش خوندنم رو از دوره كنكور بهتون بگم،سر كلاس كه معلم درس ميداد بعد كه ميرفتم خونه قواعد رو نهايت نهايت تو ٥ دقيقه ميخوندم و ميرفتم سراغ تست!!!يه اشتباهي كه خيلي خيلي بين بچه ها رايجه اينه كه گير ميدن به درس نامه خوندن.عربي يه درس كاملا تست محوره.بايد خيلي سريع قواعد رو خوند و بعد اون ديگه فقط بايد تست زد و نكته هارو تو تست ديد.اصلا گير ندين به درس نامه خوندن.براي تست قواعد از مهر و ماه و براي ترجمه از نشر الگو استفاده كردم و به نظرم بهترين مكمل براي عربي همين دو كتابه.مهر و ماه به خاطر موضوعي بودن و داشتن تعداد تست بالا از سراسري و مخصوصا سنجش.نشر الگو براي چينش فوق العادش توي درس به درس.راستي من يه كار ديگه اي كه كردم و به شدت كمكم كرد،توجه به كتاب درسي بود.با وسواس زياد به حركت گذاري كلمات و خوندن مطالب كتاب.باور كنيد خيلي موثره.ببينيد عربي مثل فيزيك يه درس مفهوميه.اگه از همون اول مفهومي كار كنيد و اهل تست باشيد،ديگه اواخر سال حتي نياز به مرور نداره.من الان اين سه آزموني كه ١٠٠ زدم بالاي دو ماه بود كه طرف عربي هم نرفته بودم.همين تسلط به متن كتاب و زياد تست ديدن باعث شد تو درك مطلب هم مهارتم خوب باشه و معمولا ٤ تاشو درست ميزنم.راستي نكته هاي خيلي خوبي از درك مطلب در اوردم.هر كي اگه دوست داشت و قابل دونست كه راهنماييش كنم مخصوصا راجع به انتخاب گزينه براي وقتايي كه گزينه ها به هم نزديكه حتما بهم بگه.ببخشيد اگه طولاني شد.اميدوارم كمكتون كنه.هر سوالي داشتيد در خدمتم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من موقع کنکور همیشه عربی و دینی رو 100 میزدم بستگی داره فقط به تست زیاد تو عربی و مروووووووووووووووووووووور
      عربی شیرین ترین درسیه که تا حالا خوندم................
      دینی هم فقط مرووووووور
      ارزوی موفیت واسه همه کنکوریااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من میانگین تراز عمومیم 7400 هست... دینی و زبان رو غالبا صد میزنم...عربی و ادبیات هم بین 60 تا 80 (البته عربیم خیلی عالیه)چون من تو طول سال شاید کلا 30 تست عربی زدم و همیشه تست نزده میرم سر جلسه و این درصد رو میزنم....راز موفیقت اگر بخوای بگی اینه که علاقه دارم...حافظه تصویریم هم خوبه و .....

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کتابی نیس من این 45 روز بخونم متنهای کتاب درسی تحلیلاش باشه
      من فقط متن رو برای ترجمه و مفهوم خوندم ک اخر مبتکرانه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اتفاقا من عمومی ها رو برای 100 زدن میرم
      ی جورایی هم انگیزه میده بهتر بخونمشون
      تمام و کمال

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وسعت دیدتون رو اگر تقویت کنید و تند خوانی رو تمرین،
      مطمئن باشید امکانش هست همه ی نکات از زیر دستتون در نره..ب
      اروش تند خوانی 1000 کلمه در دقیقه مرور کنین..این رو بدونین آهسته خوندن و بادقت خوندن چیزی بهتون اضافه نمیکنه..این سریع خوندنه که شما و ذهنتون رو فعال تر میکنه.اطلاعاتی که یک انسان در حرکت تند میگیره خیلی بالاست.
      تند خوانی تونی بازان رو مطالعه کنید
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      روش تند خوانی چجوریه
      مثلا ریاصی فیزیک

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من عربی
      خوندن متن های درس ها قبلا+ناصح زاده

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان و دینی
      عربی به پنجاه برسه خداروشکر میکنم 😐🤦🏽‍♀️

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن