خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

گزارش مطالعه-همراه درسی

سلام. من تازه شروع کردم به خوندن رشته ام تجربیه و پشت کنکورم.
      از دوستان کسی هست که شرایط مشابهی داشته باشه و بخواد با هم بخونیم و هر شب گزارش مطالعه بدیم؟ یه دوست که جدی درس بخونیم

البته من هر روز گزارش کار رو اینجا میدم حتی اگه کسی نباشه.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شنبه 8 ساعت 45 تست
      یکشتبه 12 ساعت 20 تست
      دوشنبه 12.5 ساعت 118 تست
      سه شنبه 10 ساعت 68 تست
      چهارشنبه حالم خوب نبود گزارش رو تکمیل نکردم ولی 3-4 ساعت تونستم بخونم بدون تست خراب کردم

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز با یه مشاوري جلسه مشاوره داشتم و برنامه ریزی انجام شد ،بهم گفتن که هر روز فقط یه درس بخونیم،این کار رو تا یه هفته ادامه میدیم .چون یه هفته و سه روز بعد وقت مشاوره داریم . امروز استراحت داشتم و از فردا مطابق برنامه پیش ميرم

خیلی خوب میشد اگه تو این تايپيک شرکت میکردید ،ولی من ادامه میدم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      موفق باشید
      به امید قبولیتون : )
      ناشنوا شو وقتی از محال بودن آرزوهایت میگویند : )

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhanam نمایش پست ها
      موفق باشید
      به امید قبولیتون : )
      ناشنوا شو وقتی از محال بودن آرزوهایت میگویند : )
      سلام خیلی ممنونم. همچنین شما هم موفق باشین
      یادم میمونه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 66598 نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنونم. همچنین شما هم موفق باشین
      یادم میمونه
      ممنون همچنین شما هم
      یه جمله هم هست هروقت ناامید میشم فک میکنم بهش :
      صدای خنده های خدا را می شنوی؟
      میخندد به آنچه تو آن را محال می‌پنداری.
      #فقط همین تقریبا ۲ ماه رو به شدن یا نشدن فک نکنی و بخونی مفید با ساعت مطالعه خوب کلی جلو میفتی
      تو انجمن هم دنبال انگیزه نباش من یه مدت بودم چیزی دستگیرم نشد اینجا حاشیه اش از مفید هاش بیشتره!
      کار خوب خودت رو بکن اسم ما الکی اشرف مخلوقات نشده
      فقط خدا از آینده خبر داره پس بی خیال حرف بقیه که میگن میشه یا نمیشه !☺
      توکل توکل + تلاش تلاش + نت به شدت کم بشه صفرکه بشه که دیگه عالیه
      منتظرم ان شالله امسال شما بشید یه مثال مال همه کسایی که دیر شروع کردن به خاطر مشکل یا هرچیز دیگه!
      جا نزنید واقعا این دو ماه نسبتا به حرفا و محیط که میگه میشه یا نه ناشنوا شو فقط بخون

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما همه تلاشم رو میکنم
      وقتی ادم یه هدفی داشته باشه و براش مهم باشه و براش بخواد تلاش کنه مهم نیست اون چی میگه اون یکی چی میگه. فقط تو فکر این هست که میخواد راه درسته رو بره. ادمی که هدف براش مهم باشه کر و لال میشه و فقط کارش رو انجام میده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انشاالله که موفق بشین منتظر نتیجه کنکور هستیم ارزوی موفقیت
      فقط یادت باشه نمازت هم به موقع بخون از یاد خدا غافل نشو ارامش عجیبی میده به ادم

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز جمعه تایم دقیق نگرفتم ولی حدود 12 ساعت ادبیات خوندم. ادبیات ارایه ها تموم شد و حدود 70 تا تست زدم با بررسی تک تک گزینه ها.
      زبان فارسی نصفش رو خوندم بدون تست. فردا هم ادبیات دارم. برنامم اینه زبان فارسی مطالعه ش رو تموم کنم و تاریخ ادبیات هم تموم کنم ولی فردا بیشتر رو زبان فارسی زوم کنم و تست هم بزنم. املا مشکلی ندارم ولی لغت اصل مشکلمه. لغات میخوام هر روز وقت بهش اختصاص بدم و همچنین ارایه ها و زبان فارسی و قرابت معنایی هر روز یه نیم ساعت تست بزنم تا کنکور اینطوری بهتره.

امروز خوب بود.....

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی هنوز انرژی هست یه غذایی بخورم برگردم زبان فارسی تموم کنم و تاریخ ادبیات شروع کنم. فکر کنم یه دو سه ساعتی بخونم. خدافظ

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با سلام.مطالعه یعنی براتون طاقت فرساست؟
      چرا به تنهایی نمیتونید از پسش بر بیاین؟
      میتونین؟اگر امیدتون به کس دیگر باشه تو بقیه مسائل زندگی هم به کس دیگست
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جناب @Math97 اگه که مایل بودید میتونید تو همین تایپیک گزارش مطالعه بدید و اشکالاتتون رو بگید رفع کنیم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینجا تنها گزارش مطالعه دهنده منم فقط؟

امروز شنبه 12 ساعت مطالعه ادبیات فقط مطالعه زبان فارسی-فیلم درسی. تونستم 30% مطالب زبان فارسی رو که خونده بودم رو دوره کنم.

از لحاظ روحی روز خوبی نبود. یه خورده تغییر احتیاجه

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      با سلام.مطالعه یعنی براتون طاقت فرساست؟
      چرا به تنهایی نمیتونید از پسش بر بیاین؟
      میتونین؟اگر امیدتون به کس دیگر باشه تو بقیه مسائل زندگی هم به کس دیگست
      دیروز که برای اولین بار پست شما رو دیدم با خودم گفتم حرف خوبی نبود.

ولی از دیروز به این پیام شما داشتم فکر میکردم... الان امروز بهش رسیدم.

به مشکل فکر کردم. دلیل این که من اومدم اینجا و توی اینترنت گزارش میدم و وقتم رو تلف میکنم به خاطر تنها بودن هست و همچنین نیاز به تشویق شدن و روحیه گرفتن. به قول یه مشاوری باید گلادیاتور بود. باید گوشی اینترنت اینا رو بندازم دور. تنها چیزی که عایدم شد این بود که من اونطور هم که میگفتم وضعم بد نیست. چرا دروغ ... بعضی درسا رو چند دور خوندم و تموم کردم. ولی به خاطر استرس شدیدی که تو روز ازمون سنجش داشتم و اون همه زحمتی که برای خودم کشیده بودم تو روز ازمون با کنترل نکردن استرسم از بین رفت. تو این چند سالی که برای کنکور میخوندم این اولین باره که من دارم به یه سایت پناه میبرم . نا امیدی داشتم قبله اومدن و الان هم یه چیزی شد که فهمیدم باید گلادیاتور بودن رو ادامه داد و باید تنها ادامه داد....

دو روز پیش از مشاورم برنامه تازه ای گرفتم و اسمش رو گذاشتم تازه شروع کردم به خوندن/ولی مال من تازه شروع کردن نبود خیلی وقته شروع کردم.

چرا ساعت مطالعه میگم: برای اینکه من عاشق رقابتم ولی رقیبی نیست و از محیط رقابت هم دورم... محیط رقابت جدید: کتابخونه.

چند چیز با دو خط حرف شما یاد گرفتم: من از محیط رقابت دورم و باید محیط عوض بشه.
      من باید گلادیاتور خودم بمونم و ادامه بدم بدون گوشی اینترنت و .. همونطور که از اول اینطور اومدم تا الان.
      و از همه مهمتر با یه چند تا اتفاق فهمیدم واقعا میتونم. مشکل من استرس و مدیریت ازمون هست. به مشاورم که نزدیک دو ساله باهاشم گفتم من تو خونه درصدام خیلی بالاست ولی تو سنجش کاملا برعکس. نشستیم تحلیل کردیم بررسی کردیم به این نتیحه رسیدیم به خاطر استرس بالا و عدم مدیریت ازمون من خراب میکنم. دو تا مشکل اصلی رو فهمیدم ولی چون نا امید شدم اومدم اینجا.

خواستم این رو بگم که اگه دیدید کسی مثل من اینطور پست داده زود هم نگید که تو اینطوری اونطوری. بعضی وقتا بخاطر یه مشکلی حالا هر مشکلی شاید برای یکی مشکلات شخصی پناه اورده به این سایت.

به هر حال ممنون. من راه خودم رو پیدا کردم. موفق باشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن