خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      همین کار رو هم میکنم
      قدم قدم گاماس گاماس
      موفق باشی...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      موفق باشی...
      میدونی رفیق به خیلی چیزا بستگی داره مثل علاقه درامد شرایط کاری حوصله ی موندن یا حتی زمانی که میبره تا تخصص پزشکی بگیری
      اگه برا عمومی پزشکی دل خوش کردی که بدرد هیچی نمیخوره نه که نخوره ولی ارزش این همه عمر هدر دادن نداره در ازای بازخوردی که برات داره
      به شخصه فیزیوتراپی رو به پزشکی البته تو بعضی جاها واسه کار ترجیح میدم چون خیلی تحقیق کردم و از پزشکای مختلف تو مناطق مختلف کشور پرس و جو کردم
      تو تمام این بحث ها اگه واقعا حال داری هدفت تخصص قلب و مغز باشه یا تخصص فک و دهان دندون .....دارو هم که اگه اون شرایط لازم باشه چیز خوبیه البته بد سخته
      اگه حالشو نداری که همین رشته رو بچسب که از دست ندی......

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      میدونی رفیق به خیلی چیزا بستگی داره مثل علاقه درامد شرایط کاری حوصله ی موندن یا حتی زمانی که میبره تا تخصص پزشکی بگیری
      اگه برا عمومی پزشکی دل خوش کردی که بدرد هیچی نمیخوره نه که نخوره ولی ارزش این همه عمر هدر دادن نداره در ازای بازخوردی که برات داره
      به شخصه فیزیوتراپی رو به پزشکی البته تو بعضی جاها واسه کار ترجیح میدم چون خیلی تحقیق کردم و از پزشکای مختلف تو مناطق مختلف کشور پرس و جو کردم
      تو تمام این بحث ها اگه واقعا حال داری هدفت تخصص قلب و مغز باشه یا تخصص فک و دهان دندون .....دارو هم که اگه اون شرایط لازم باشه چیز خوبیه البته بد سخته
      اگه حالشو نداری که همین رشته رو بچسب که از دست ندی......
      فک کنم اشتباه ریپلای کردی!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من برای ارشد تلاش کنین رتبه بیارید همون رشتتون
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      فک کنم اشتباه ریپلای کردی!
      راست میگی داداش شرمنده
      منظورم استارتر بود دیگه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این سوال رو باید خودتون جواب بدین!!!
      انتخاب با خودتونه کاملا به ذهنیت و اهداف شخصی شما ربط داره ، برای همه که نمیشه یه نسخه پیچید.
      وضعیت کاری رشته ها که مشخصه ، اگر قصد اپلای دارین که علوم پایه هم خوبه و مشکلی نیست اما اگر قصد رفتن ندارین با توجه به درامد ، پزشکی میتونه خوب باشه به شرطی که بعد انصراف کشش درس خوندن رو داشته باشید و یه طوری نشه که هم انصرف بدین و هم نخونید
      در مورد اینکه ممکنه نشه برای شیمی از خارج پذیرش گرفت هم درست میگین! شاید نشه اما اگر جدی درس بخونید چرا که نه! هیچ چیزی در زندگی قطعی نیست و با ریسک همراه هست تا ریسک نکنید به موفقیت نمیرسید حالا چه برای رشته الآنتون و چه کنکور مجدد....
      موفق باشین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن