خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قلم چی ساختگی

سلام رفقا خسته نباشین.بچه ها من یه راهی به ذهنم رسیده واسه صرفه جویی توی هزینه های کنکور۹۸!من میخوام طبق برنامه قلمچی پیش برم و هر دو هفته یکبار برم سوالای آزمون رو از کافی نت چاپ کنم و بیارم خونه و شرایط آزمون رو برای خودم ایجاد کنم تا حد امکان و اون روز از خودم آزمون بگیرم و خلاصه مهارتهای سر جلسه رو تمرین کنم، بعد از آزمون هم شروع میکنم به تحلیل و درصد گیری.چطوره؟؟؟بنظر خودم خیلی عالیه چون هم آدم درگیر تراز و ناامیدی های بعدش نمیشه و هم اینکه کلی هزینه صرفه جویی میشه و هم هنر آزمون دادن رو کم کم یاد میگیرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHGA.DEMAH نمایش پست ها
      سلام رفقا خسته نباشین.بچه ها من یه راهی به ذهنم رسیده واسه صرفه جویی توی هزینه های کنکور۹۸!من میخوام طبق برنامه قلمچی پیش برم و هر دو هفته یکبار برم سوالای آزمون رو از کافی نت چاپ کنم و بیارم خونه و شرایط آزمون رو برای خودم ایجاد کنم تا حد امکان و اون روز از خودم آزمون بگیرم و خلاصه مهارتهای سر جلسه رو تمرین کنم، بعد از آزمون هم شروع میکنم به تحلیل و درصد گیری.چطوره؟؟؟بنظر خودم خیلی عالیه چون هم آدم درگیر تراز و ناامیدی های بعدش نمیشه و هم اینکه کلی هزینه صرفه جویی میشه و هم هنر آزمون دادن رو کم کم یاد میگیرم
      اینکارو بکن حتما ولی یه آزمون مثه سنجش هم شرکت کن
      سنجش ماهی یبار آزمون داره و میتونی هر موقع آمادگیشو پیدا کردی ثبت نام کنی.

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کار خوبیه در صورتی که اون رو کاملا اجرا کنی نه اینکه دو هفته بگذره بگی ولش کن هفته بعد و...... .بالاخره کم پولی نیست 1 میلیون تومن بی زبون همینجوری بره جیب....................
      از جنیبه شرعی هم بخوای نگاه کنی حروم هم نیست چون وقف عامه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه این کار رو سر وقت خود قلم چی انجام بدی و با همون تایم مشخص درس ها رو آزمون بدی و خوب تحلیل کنی خیلی هم خوبه ....ولی ببین ممکنه تو شرایطی قرار بگیری که نتونی صبحا جمعه آزمون بزنی و شرایط خونه خوب نباشه یا خودت مشکل داشته باشی تصمیم سختیه ولی اگه قاطعانه بخوای میتونی.....در ضمن حتما حتما تو ازمون های دوره ای بازم سوالات رو مرور کن موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم کار چندان جالبی نیست
      اولا بلد نیستید درصد گیری کنید
      دوما شرایط سر جلسه رو فقط سر ازمون های قلمچی و گزینه دو و سنجش و ... میتونید بفهمید وقتی که دو سه نفر کنارت هستن
      سوما اصلا بنظرم اون حال و هوای کنکور توی خونه وجود نداره
      بعدشم تازه اون کیکی که میدن خوشمزه تره سر جلسه
      من میگم حتما یکی از ازمون های ازمایشی رو شرکت کن

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرم کار درستی نیست!
      ممکنه تنبلی کنی و آزمونو انجام ندی،بعدم مدیریت آزمون سر جلسه خیلی فرق داره با آزمونی که تو خونه از خودت میگیری.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم شرکت کن! ممکنه یه جمعه صبح حال نداشته باشی از خودت آزمون بگیری و ول کنی! ولی اگه ثبت نام کنی حتی اگه نخونده باشی مجبوری بری سره جلسه بشینی و شرایط رو ببینی چه بلد باشی چه بلد نباشی

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما نمی تونیم راجع به درست و نادرستش تصمیم بگیریم
      تنها راهنمایی که میشه کرد اگه قبل از این ارادشو داشتی که خودت از این کارها بکنی که میتونی صرفه جویی خیلی خوبی باشه
      اگرم نمیدونی میتونی به خودت اعتماد کنی یا نه دو الی سه ازمون این کارو تو خونه انجام بده بعد مطابق با اینکه تونستی ازمونا رو درست اجرا کنی یا نه تصمیم بگیر
      یه پیشنهاد دیگه اینکه اگه زمان ازمونا رو ۱۰ دقیقه کمتر بگیری مدیریت زمان رو بهتر میتونی یاد بگیری (چون توی خونه راحت تر از ازمون هستی و بهتر عمل می کنی)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ک پشیمونم برای پولی که پای قلمچی دادم

از اون مهم تر انگیزه و وقتمو تلف کردم
      ی ازمونش ی مبحث جا بندازی تمومه گول ایستگا جبرانی هم نمیشه خورد

دوتا جلسه که ب زور میگن بیا بری, اگه ترازت زیر 7 باشه میگن تو خنگی نهایتا بتونی بشی 69 باید 14 ساعت درس بخونی و ....

این حرفا
      تو خونه درس بخونی بهترع و ازمون دادن
      فرمول درصد گیری که همه بلدن اگه نه سایت های گاج و ... برنامه شو داره تعداد سوال و تعداد غلط میدی درصد میده یا تو همین انجمن خودمون یکی از بجه نرم افزار درست کرده براش..سرچ کن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه کیک میدن؟؟ به ما هیچگونه تغذیه ای نمیدن

به نظر منم دو سه آزمون رو اینطوری با ایده خودتون پیش برید توی تابستون. اگه جواب گرفتین که خوبه, جواب نگرفتین از مهر ثبت نام کنین

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم میخواستم اینطورپیش برم نتونستم اراده ی قوی میخوادهمین که سرجلسه بری یه انگیزه هست حتماثبت نام کن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من مجبووووورم اینکارو بکنم!یک میلیون ندارم بدم به قلم چی.به گزینه دو و سنجش هم اعتماد ندارم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها من مجبووووورم اینکارو بکنم!یک میلیون ندارم بدم به قلم چی.به گزینه دو و سنجش هم اعتماد ندارم
      اگه چاره ی دیگه نداری برنامت به یکی ازاعضای خونواده بده مدام کنترل کنن تاشل نگیری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم دو ماه این کارو کردم
      ولی در نهایت رفتم گزینه 2
      چون نه میتونی بفهمی چن زدی و نه اینکه اون فضای جلسه رو ایجاد کنی
      به نظرم یه ازمون دیگه شرکت کن مث سنجش بعد برای تست بیشتر و اینا سوالای قلمچی رو کار کن
      حالا اگرم میخای توی حل سوالای قلمچی تایم بندی کن که مث ازمون باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن