خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: گرامر پایه

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

گرامر پایه

سلام شماها کتابی نمیشناسین که گرامر پایه زبان که پیش نیاز دونستن زبان هستن(مث گرامر اول و دوم دبیرستان و حتی راهنمایی) توضیح بده؟ مهم هم نیست که کتاب غیر درسی باشه. آخه گرامرم از بیخ و بن صفره صفره کمک کنین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سید آرتین نمایش پست ها
      سلام شماها کتابی نمیشناسین که گرامر پایه زبان که پیش نیاز دونستن زبان هستن(مث گرامر اول و دوم دبیرستان و حتی راهنمایی) توضیح بده؟ مهم هم نیست که کتاب غیر درسی باشه. آخه گرامرم از بیخ و بن صفره صفره کمک کنین
      http://forum.konkur.in/thread29602.html

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سید آرتین نمایش پست ها
      سلام کتاب گرامر لقمه مهروماه از راهنمایی تا کنکور موارد گرامری همراه با تست آورده و بسیار عالی
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      سلام کتاب گرامر لقمه مهروماه از راهنمایی تا کنکور موارد گرامری همراه با تست آورده و بسیار عالی
    5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جمع بندی گرامر زبان الا از اقای فراهانی رو ببینی کارتون راه میفته منم خوب نبود گرامرم اما دیدم تا حدودی دستم اومدگرامر سال سوم وچهارم هست بعدش مبتکران رو خوندم البته مبتکران گرامرای سومش رو خیلی خلاصه گفته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.s نمایش پست ها
      جمع بندی گرامر زبان الا از اقای فراهانی رو ببینی کارتون راه میفته منم خوب نبود گرامرم اما دیدم تا حدودی دستم اومدگرامر سال سوم وچهارم هست بعدش مبتکران رو خوندم البته مبتکران گرامرای سومش رو خیلی خلاصه گفته
      نگرفتی چی گفتم. برا کتاب سوم و چهارم مشکل ندارم گرامرم از پایه ترکیده. یه چی میخوام در حد مهدکودک.(حالا نیاین کتابای family and freinds پیشنهاد ندین)

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه برا کنکور میخوای، بعنوان کسی که تقریبا تمام تست های گرامر رو درست میزنه ( البته یکم توی معلوم و مجهول به قول داستان خسرو کُمیتم لنگ میزنه ) بهت میگم که هیچ نیزی به گرامر پایه نیست! همون گرامر پیش رو فول باشی کافیه! حتی گرامر سال سوم هم آنچنان اهمیتی نداره و یا ازش تست نمیاد یا نهایتا یدونه از 4 تا تست گرامر سهم سال سوم میشه

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن