این تاپیک بسته شده ، اما خب نیاز دونستم که جواب این پستا رو بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
مشکل این نامه چیه؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta

مشکل این نامه ، این جمله هاس : حتما 20 کپی بفرستید / شما باید 20 کپی تهیه نموده و برای دوستان و همکارانتان بفرستید پس از چند روز شما یک سورپریز دریافت خواهید نمود. این یک حقیقت است حتی اگر شما یک شخص خرافاتی نباشید.

ما به درست بودن و یا نبودن یا خرافی بودن اینا کار نداریم ، اینکه این پیام پر بشه تو کل انجمن ، مسئله س ! خودم قبلن تو یه سایت دیگه تجربه شو داشتم که شده بود یه معضل و مدیر کل سایت ، خودش به من میگفت که روزی 2 ساعت وقت میذاره تا این پیاما رو پاک کنه!

----

درمورد پست اسپم هم بگم !

اول اینکه کاربرایی که اومدن و تو این تاپیک پست دادن و اعتراض کردن، این خودش خلافه و پستایی که دادن چون مربوط نمیشه به موضوع تاپیک اسپم محسوب میشه!

قبلن شونصد بار گفته شده که اسپم چیه !

اسپم در فروم ها به شکل های زیر میتونن باشند:

1_ چاق سلامتی در تاپیک ها ( سلام . چطوری و خوبم و ... )
2_ ارسال پست تشکر به جای استفاده از کلید های تشکر
3_ بی احترامی به دیگر کاربران و برهم زدن نظم تاپیک
4_ طرح موضوع خارج از موضوعی که ارسال کننده در تاپیک خود ایجاد کرده
5_ ارسال تنها شکلک در پست ها
6_ ارسال یک پست در چند تاپیک
7_ ارسال پست های بی هدف یا تکراری
8_ ارسال پست های زیاد بی محتوا صرفا جهت بالا بردن تعداد ارسال ها

اگه پستی دادی که شامل این موارد نبود و توسط مدیری حذف شد ، کاملا حق دارید که به ما گزارش کنید و مام اگه ببینینم که حق باشماست ، پست تون رو برمیگردونیم و به مدیر مربوطه هم تذکر میدیم!

والا من خودم که بعد از نزدیک ده ماه فعالیت تو این انجمن ، تا حالا ندیدم پستی بیهوده حذف بشه و اگر هم شده باشه ، برگردونده شده!

اگه هم شما پست اسپمی دیدید که حذف نشده ، بدونید که ما حواسمون نبوده و از زیر دستمون در رفته ، ممنون میشیم که اگه گزارش بدید تا حذفش کنیم!

عذر میخوام اما ما پدر کشتگی باهاتون نداریم که بخوایم الکی بشینیم و وقت صرف کنیم و پست تون رو حذف کنیم!