خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56

موضوع: مشکلات خواب

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ibarfin نمایش پست ها
      پشت کنکورم مدرسه که نمیتونم
      کتاب خونه رو نرفتم
      قبل از تعطیلات پرسیدم گفتن تعطیلیم
      الان فکر کنم هستن دیگه
      خودت تجربه کتابخونه داری؟میشه خوند؟گردنو کمرو اینا خورد نمیشن؟

والا من پارسال مشکل تورو داشتم کتابخونه هم نسبت بهمون خیلی دور بود ترجیح دادم همین خونه باشم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      والا من پارسال مشکل تورو داشتم کتابخونه هم نسبت بهمون خیلی دور بود ترجیح دادم همین خونه باشم
      کتابخونه رو بخاطر مشکلاتش نمی ارزه رفت
      من برمو بیام خودش حکم کوه کندنو داره برام
      اونجا چشمامم بره نمیشه ورزش کرد خوابید دوش گرفت یا هرچی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خیلی میخوابم کسی راه حلی داره که هم زود بخوابیم هم زود بیدار بشیم همم خواب آلود نباشیم؟
      این آخری خیلی برام مهم تره همش خواب آلودم
      ورزش کردم دوش گرفتم آب به صورت زدم حتی 45 دیقه خوابیدم قهوه چای نوشیدنی خنک همرو امتحان کردم اما نهایت یه ساعت اثر میزاره بعدش تازه خواب آلود تر میشم
      دیشب 2 خوابیدم صبحم 9/30 بیدار شدم بعد از ظهر چشمام میرفت 4/20 تا 5/50 خوابیدم باز ولم کنن مثل خرس میخوابم
      راه حل بدید لطفا کلافم
      من یه راه حلی دارم چون من رشته ورزشیم بوکسه یه مدته تمرین و مسابقه ندارم و باشگاه هم نمیرم باعث شده بدنم از اون آمادگی و فیتنس بودن در بیاد

تو این 2 ماه واسش دنبال راه حل بودم که چیکار کنم هم خوابم منظم تر بشه هم بیشتر تناسب انداممو حفظ کنم

راه حل خودم: من یه تایمی از شب مثلا 10 و ربع اینها مخصوص خودم چیندم و چون علاقه خیلی شدیدی به رقص عربی دارم و 6 سال پیش از رقص عربی تونستم 20 کیلو کم کنم تو سه ماه

من یه لیست از اهنگ های عربی و اسپانیایی شاد بیس دار آماده دارم و کمربند مخصوص رقص عربی رو میبندم به کمرم و 1 ساعت و نیم میرقصم از ته قلبم و برای خستگی بیشتر

بعدش اینقدر خسته میشم که میفتم روی جام و میخوابم

حتی نای چشم باز کردن ندارم

حالا تو لازم نیست عربی برقصی ، تو یکساعت قبل خوابتو تعیین کن مثلا 10:30 تو زودتر درسهاتو تموم کن و مرور هاتو انجام بده و اون تایم رو برقص

هم برای سلامتیت و زیباییت عالیه و هم کمک میکنه خسته بشی

یه روتین فوق العادست

این بهترین راه حلیه که سراغ دارم

بنظرم بهتر از حرکات کششی و هوازی و غیرهوازی هست اینم یه راهیه که بیشتریا تلفیقش میدن با سبک رقص های دیگ

ولی من چون عربی خیلی دوست دارم تلفیقش خیلی کالری سوزه

و بعدا متوجه میشی که عضلاتت کشش بیشتر و شکل و شمایل زیبایی به خودش گرفته ^^

( کلا رقص باعث میشه روز بعدش احساس بهتری داشته باشی و تو 21 روز الی 30 روز نتیجه شو بهت میده زودتر از ورزش )

پ.ن : ورزش فوق العادست ولی سوخت و ساز و میزان ضرب حرکات رقص تندتر از ورزش هست و بازدهی بیشتری داره طبق تجربه خودم
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 11 فروردین 1401 در ساعت 20:33

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin_Zrk نمایش پست ها
      سلام
      اگه وقتی از خواب بیدار میشی انگار کوه کندی و وقتی می خوای بخوابی هم مغزت روشن هست و فکر و خیال میکنی و خواب باکیفیتی نداری به احتمال زیاد خیلی مضطرب هستید و پیشنهاد میکنم که به یک روانپزشک خوب مراجعه کنید چون واقعا کمک می کنه
      در مورد خواب بعد از ظهر هم یک قهوه بخوری و یکم به زور بیدار بمونی خواب از سرت میپره
      در کل اینکه خواب خیلی زیاد باشه اگه مشکل خاصی نداشته باشی معمولا برای اضطراب و افسردگی هست و با تغییر سبک زندگی و محیط اطراف و کمک روانپزشک می تونی به ایده آلی که مد نظرته برسی
      سلام
      وقتی بیدار میشم حدود
      ۳
      چهار ساعت خوبم بعدش باز نیاز به خواب دارم باقی کارایی که میکنم نهایت
      ۱
      ساعت کمک کنه خوابمو بپرونه
      آره استرسیم اما بقیه میگن بیخیالی که انقدر میخوابی
      روان پزشک و روان شناسم رفتم تاثیر خاصی نداشتن رومدیگه نمیدونم چیکار کنم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      وقتی بیدار میشم حدود
      ۳
      چهار ساعت خوبم بعدش باز نیاز به خواب دارم باقی کارایی که میکنم نهایت
      ۱
      ساعت کمک کنه خوابمو بپرونه
      آره استرسیم اما بقیه میگن بیخیالی که انقدر میخوابی
      روان پزشک و روان شناسم رفتم تاثیر خاصی نداشتن رومدیگه نمیدونم چیکار کنم
      عزیز من قبلا تو تایپک احساسات روزانه یه مطلبی رو نوشتم و نشر دادم :

شاید نمیدونستین ولی اگه یه روز ناراحتی شدیدی داشتید و حالتون بد بود با این شماره
      02154467000
      تماس بگیرید

میتونید به صورت ناشناس با یه روانشناس حرف بزنید، تماستون کاملا محرمانه میمونه و هیچ مشخصاتی هم ازتون نمیگیرن...

امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه و نیازی بهش نداشته باشین^^
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      من یه راه حلی دارم چون من رشته ورزشیم بوکسه یه مدته تمرین و مسابقه ندارم و باشگاه هم نمیرم باعث شده بدنم از اون آمادگی و فیتنس بودن در بیاد

تو این 2 ماه واسش دنبال راه حل بودم که چیکار کنم هم خوابم منظم تر بشه هم بیشتر تناسب انداممو حفظ کنم

راه حل خودم: من یه تایمی از شب مثلا 10 و ربع اینها مخصوص خودم چیندم و چون علاقه خیلی شدیدی به رقص عربی دارم و 6 سال پیش از رقص عربی تونستم 20 کیلو کم کنم تو سه ماه

من یه لیست از اهنگ های عربی و اسپانیایی شاد بیس دار آماده دارم و کمربند مخصوص رقص عربی رو میبندم به کمرم و 1 ساعت و نیم میرقصم از ته قلبم و برای خستگی بیشتر

حالا تو لازم نیست عربی برقصی ، تو یکساعت قبل خوابتو تعیین کن مثلا 10:30 تو زودتر درسهاتو تموم کن و مرور هاتو انجام بده و اون تایم رو برقص

یه روتین فوق العادست

بنظرم بهتر از حرکات کششی و هوازی و غیرهوازی هست اینم یه راهیه که بیشتریا تلفیقش میدن با سبک رقص های دیگ

( کلا رقص باعث میشه روز بعدش احساس بهتری داشته باشی و تو 21 روز الی 30 روز نتیجه شو بهت میده زودتر از ورزش )

پ.ن : ورزش فوق العادست ولی سوخت و ساز و میزان ضرب حرکات رقص تندتر از ورزش هست و بازدهی بیشتری داره طبق تجربه خودم
      مرسی از پیشنهادت ولی من که همیشه خستم نیازی به خسته شدن ندارم
      روی سرحالی و شادابی تاثیر داره رقص؟
      اگه خیلی خستم کنه که دیگه کل بیستوچهار ساعتو باید بخوابم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیز من قبلا تو تایپک احساسات روزانه یه مطلبی رو نوشتم و نشر دادم :

شاید نمیدونستین ولی اگه یه روز ناراحتی شدیدی داشتید و حالتون بد بود با این شماره
      02154467000
      تماس بگیرید

میتونید به صورت ناشناس با یه روانشناس حرف بزنید، تماستون کاملا محرمانه میمونه و هیچ مشخصاتی هم ازتون نمیگیرن...

امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه و نیازی بهش نداشته باشین^^
      خیلی ممنون
      راستش اصلا نمیدونم چمهفقط خوابم میاد و لذت بخشه خوابیدن برام
      اما بعدش استرس میگیرم میگم چرا انقدر میخوابی

8. Top | #23
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من خیلی میخوابم کسی راه حلی داره که هم زود بخوابیم هم زود بیدار بشیم همم خواب آلود نباشیم؟
      ورزش کردم دوش گرفتم آب به صورت زدم حتی 45 دیقه خوابیدم قهوه چای نوشیدنی خنک همرو امتحان کردم اما نهایت یه ساعت اثر میزاره بعدش تازه خواب آلود تر میشم
      دیشب 2 خوابیدم صبحم 9/30 بیدار شدم بعد از ظهر چشمام میرفت 4/20 تا 5/50 خوابیدم باز ولم کنن مثل خرس میخوابم
      راه حل بدید لطفا کلافم
      سلام.
      اگه واقعا اذیت می کنه بد نیست پیش دکتر هم بری. مثلا کم کاری پرکاری تیروئید اثر میذاره رو خواب. هر چی زودتر بفهمی دلیلش چیه و رفعش کنی به نفعته و ذهنت آزاد میشه.
      ----* خبری نیس *----

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یه روتین فوق العادست

اره واقعا من بعد از ورزش و فلان نای کار کردن دارم ولی بعد از رقصیدن فقط دلم میخواد بخوابم
      اونم رقصایی مثل زومبا و عربی که ادمو از پا میندازه از خستگی
      تازه واقعا روح و روانت هم شاد میشه امتحان کن
      پ .ن : قیافه ی پسرایی که دارن این راه حل هارو میخونن:
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی از پیشنهادت ولی من که همیشه خستم نیازی به خسته شدن ندارم
      روی سرحالی و شادابی تاثیر داره رقص؟
      اگه خیلی خستم کنه که دیگه کل بیستوچهار ساعتو باید بخوابم
      اره روی شادابیت تاثیر داره . حال و هوات عوض میشه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      و البته اینو هم در نظر بگیر که این توصیه های ما با فرض این هستش که مشکل کم خونی و کمبود ویتامین و اهن و یا مشکلات روانی یا جسمانی نداری و قرص و داروی خاصی هم مصرف نمیکنی
      یعنی به پزشک مراجعه کردی و چکاپ هم گرفتی از خودت
      در این صورته که ما پیشنهاد های فانتزی مثل قهوه و رقص و این حرفا رو برات داریم
      خود من با 2 روش خوابم میپره : گوش کردن اهنگ شاد و رقص اول صبح ..... دومی هم حل کردن تست محاسباتی مثل ریاضی و فیزیک و حلیات شیمی به محض بیدار شدن

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      راه حل بدید لطفا کلافم
      1 شب ساعت چند میخوابین معمولا؟

2 روزا ساعت چند بیدار میشین به طور میانگین؟ و این بیدار شدن و خوابیدن تو تایم خاص هست یا متغیر؟

3 رو میز درس میخونین یا خوابیده یا..؟

4 قبل خواب چقد با گوشی کار میکنید؟

5چه مدته این علائم رو دارین؟
      ویرایش توسط rezzanr : 11 فروردین 1401 در ساعت 22:59

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      اره روی شادابیت تاثیر داره . حال و هوات عوض میشه
      نمیدونم چرا به رقصیدنم فکر میکنم خندم میگیره
      از طرفی میگی خسته کنندست
      بعد از انجامش طی روز حس خواب آلودگی نداری؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      و البته اینو هم در نظر بگیر که این توصیه های ما با فرض این هستش که مشکل کم خونی و کمبود ویتامین و اهن و یا مشکلات روانی یا جسمانی نداری و قرص و داروی خاصی هم مصرف نمیکنی
      یعنی به پزشک مراجعه کردی و چکاپ هم گرفتی از خودت
      در این صورته که ما پیشنهاد های فانتزی مثل قهوه و رقص و این حرفا رو برات داریم
      خود من با 2 روش خوابم میپره : گوش کردن اهنگ شاد و رقص اول صبح ..... دومی هم حل کردن تست محاسباتی مثل ریاضی و فیزیک و حلیات شیمی به محض بیدار شدن
      تنها راهی که امتحان نکردم رو بدنم همین آزمایشه دکتر رفتم نوشت هنوز آزمایشو ندادم احتمالا مشکلم تو همین آزمایش باشه
      آهنگم امتحان نکردم
      موقع خوندنم باآهنگ میخونی؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یا خداا رقص چیه:/

بنظرم یکم تلقین تاثیر داره
      قرص اهنم اگه کمبود اهن داری روزی یکی بخور
      بعدشم تو 2 میخوابی نه و نیم پا میشی خب 12 بخواب 7 و نیم بلند شو
      7 ساعت و نیم بخوابی نیم ساعتم ظهر میشه 8 ساعت 16 ساعت برات میمونه 6 تاش برا خودت 10 تاشم درس بخون:/

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن