خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 101920
    نمایش نتایج: از 286 به 292 از 292
    1. Top | #286
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرم درست نبود تاپیک رو کشید بالا و نمک پاشید رو زخم کسی، ولی خب الحمدلله استارتر گفته به نتیجه دلخواه رسیده ،
      البته اینکه مغرضانه خواستید تاپیکایی رو بکشید بالا که بگید دیدی نشد ، بایذ بگم در موارد معدوددی بعضی از افرا دهستن که اینکارو عملی میکنن که از نزدیک خودم دیدم طرف میانگین ترازش ۵۸۰۰ بود بعد عید جدیترش کرد و ساعت مطالعشو برد بالا تر و رتبه کنکورس شد ۱۸۰۰ منطقه ۲ و پزشکی شهرمونو قبول شد.
      ولی اینا عده ی قلیلی هستند.

2. Top | #287
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Sinus;1741839]به نظرم درست نبود تاپیک رو کشید بالا و نمک پاشید رو زخم کسی، ولی خب الحمدلله استارتر گفته به نتیجه دلخواه رسیده ،
      البته اینکه مغرضانه خواستید تاپیکایی رو بکشید بالا که بگید دیدی نشد ، بایذ بگم در موارد معدوددی بعضی از افرا دهستن که اینکارو عملی میکنن که از نزدیک خودم دیدم طرف میانگین ترازش ۵۸۰۰ بود بعد عید جدیترش کرد و ساعت مطالعشو برد بالا تر و رتبه کنکورس شد ۱۸۰۰ منطقه ۲ و پزشکی شهرمونو قبول شد.
      ولی اینا عده ی

اتفاقن کار خوبی میکنن اینجوری به خیلیا تلنگر وارد میشه که اگه میخان قبول شن الان وقتشه نه ۲ ماه مونده به کنکور
      والا بخدا تو دانشمندم که باشی تو دوماه نمیگم قبول نمیشی ولی رتبه عالی نباید مدنظرت بود پشت کنکوریا می‌فهمن بابا یارو ۶ ساله پشت کنکوره بعد ۶ سال رتبش میشه ۵۰۰۰ بعد یه نفر دوماه میخاد به این رتبه یا بهتر از این رتبه دست بیاره بعدشم فک نکنم این کاربرا تو انجمن باشن که آقای جوزف بخاد نمک رو زخمیان بپاشه

3. Top | #288
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میخوساتم بدونم تونستی به هدفت برسی؟

4. Top | #289
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara karimi نمایش پست ها
      سلام میخوساتم بدونم تونستی به هدفت برسی؟
      آپ کردن این تاپیک و پرسیدن این سوال کار بسیار ناخوشایندی بود؛ دنبال چی هستید؟ انگیزه؟!
      باید به نوعی زندگی کنید که گویی برای دومین بار به دنیا آمده‌اید
      و اینک خطاهایی که در زندگی نخست انجام داده بودید را اصلاح می‌کنید...

5. Top | #290
      کاربر اخراجی

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Haniel نمایش پست ها
      آپ کردن این تاپیک و پرسیدن این سوال کار بسیار ناخوشایندی بود؛ دنبال چی هستید؟ انگیزه؟!
      شما چی
      شما دنبال چی هستی آقای فردوسی پور

6. Top | #291
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچها من فاطمه ام ۲۶سالمه ازدرس و کتاب دور بودم میخام این دوماه رو بخونم ک آزمایشگاه یا پزشکی آزاد دربیام ....امروز ۱۳اردیبهشته
      تازه ترمیم هم دارم

7. Top | #292
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم هستم من از اول سال خوندم ولی نامنظم و این ازمونم سه تا از درسام منفی شد ولی بعد کنکور میام و اعلام میکنم دو ماهه چیشدم

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 101920

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 28 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن