خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 9181920 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 285 از 292
    1. Top | #271
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      منظورم اينه چرا سعي نكردي درصدات متناسب تر باشه
      سعی نکردم؟ وقتی به اردیبهشت میرسه ادم انگار هر روز قرص خواب میدن لامصب حوصله هیچی رو نداره ادم چون خسته میشه بعد عید قبل عیدم عین چی خوندیم خوب توان و استعداد فرق داره به خدا ما حاضریم ۲ تا کنکور بدیم یکی تو دی یکی تو تیر اینطوری انگیزمونم قوی میشه اگه یکی خراب شد اون یکی جبران شه نه اینکه یه سال از عمر رو به باد بدیم

2. Top | #272
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      سعی نکردم؟ وقتی به اردیبهشت میرسه ادم انگار هر روز قرص خواب میدن لامصب حوصله هیچی رو نداره ادم چون خسته میشه بعد عید قبل عیدم عین چی خوندیم خوب توان و استعداد فرق داره به خدا ما حاضریم ۲ تا کنکور بدیم یکی تو دی یکی تو تیر اینطوری انگیزمونم قوی میشه اگه یکی خراب شد اون یکی جبران شه نه اینکه یه سال از عمر رو به باد بدیم
      من برعكس بودم
      قبل عيد خيلي كم خوندم (روزي ٤ ساعت مدرسه هم نداشتم)
      از عيد موتور هام روشن شد

3. Top | #273
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام چطورین بچه ها . من که عالیم اصلا کلی منتظر این روز بودم . حالا نتیجمو گرفتم . حالا اون طعم موفقیتو دارم میچشم. خیلی خوشمزه اس اصلا یه حال و هوای دیگه ای دارم. امیدوارم هرکسی هر نتیجه ای که گرفته رو کنار بزاره و با یه دید روشن بره سراغ درس خوندن دیگه کنکور 97 تموم شد !!!!! حالا 98 شروع شده با 9 ماه فرصت !4.5 برابر فرصتی که من داشتم . ببینم چیکار میکنید. در ضمن من رشته مورد نظرمو قبول شدم بماند که چیه

4. Top | #274
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_7777777 نمایش پست ها
      سلام چطورین بچه ها . من که عالیم اصلا کلی منتظر این روز بودم . حالا نتیجمو گرفتم . حالا اون طعم موفقیتو دارم میچشم. خیلی خوشمزه اس اصلا یه حال و هوای دیگه ای دارم. امیدوارم هرکسی هر نتیجه ای که گرفته رو کنار بزاره و با یه دید روشن بره سراغ درس خوندن دیگه کنکور 97 تموم شد !!!!! حالا 98 شروع شده با 9 ماه فرصت !4.5 برابر فرصتی که من داشتم . ببینم چیکار میکنید. در ضمن من رشته مورد نظرمو قبول شدم بماند که چیه
      پیام نور و آزاد؟

5. Top | #275
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مسخره نشو خب بگو چى قبول شدى كه همه بدونن كه تو دو ماه ميشه چى قبول شد !!!!!

6. Top | #276
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط high-flown نمایش پست ها
      Up

با عرض پوزش خیلی بیکاری هر چی تاپیک آب دوغ خیاری و تخیلی و چرته آپدیت کردی عه عه عه
      اووو بچه ی جنوب شهر رو باش که
      ایستاده رو سینه تو غروب هر دوپاش

7. Top | #277
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط high-flown نمایش پست ها
      اینوبه حساب لطفی که به من داریدمیذارم .
      خوب هرکسی یه جوری نظرلطفشونشون میده.
      عالی بود
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

8. Top | #278
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      عجب تاپیک هایی رو بالا میارید
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

9. Top | #279
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.TS نمایش پست ها
      عجب تاپیک هایی رو بالا میارید
      دست پرورده ی خودمن

10. Top | #280
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا میشه بهترین خودت بود منم سعی میکنم اگه وقت شد بیام بگم چقد خوندم

11. Top | #281
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام سلام سلام . بی مقدمه ! 2 ماه مونده به کنکور و من تقریبا و عملا صفرم !ولی خب مشکلی نیست ! این تاپیکو زدم که به همه نشون بدم که میتونم موفق بشم ! من بی دلیل پشت کنکور نموندم! من هدفم قبولی تو یه رشته خوب بوده که پشت کنکور موندم ! و تا الان نخوندم چون میدونم دو ماهه میشه موفق شد ! امشب هوا بارونیه!اصلا یه حال خاص دارم ! لطفا کسایی که مثل من حال خاص دارن بیان تو این تاپیک !آدم بی انگیزه جاش تو تاپیک های دیگه اس . هرکی هست که میخاد موفق بشه از وقتی این متنو میخونه شروع کنه به خوندن مهم نیست که ساعت چنده و کجاس ! ساعت فقط یه عقربه اس که داره میچرخه ! فرض کنین ما انسان ها از اول شب ها کار میکردیم و روز ها میخابیدیم ! چه فرقی میکرد! هیچی !..........
      سلامن علیکم و رحمه الله

ببخشید مزاحم اوقات شریف شدیم
      خواستم بپرسم انشالله چی شد نتیجه قبولی؟؟
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

12. Top | #282
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با احترام
      به نظرم هر نتیجه ای هم که حاصل شده باشه دست مریزاد داره . درسته طرف کلی ماه رو از دست داده و فقط دو ماه تلاش کرده ولی این تلاش هم باعث شده اگر میخواد پشت کنکور بمونه با رتبه ی ۲۰ هزار بمونه نه با رتبه ی ۱۰۰ هزار و این خودش باعث بالا رفتن انگیزه اش در سال بعد میشه و هم اینکه به خودش ثابت کرده اگر بخواد میتونه تلاش کنه و به نسبت اون تلاش نتیجه بگیره . من نمیدونم هدف از اپ کردن این تاپیک ها چیه شاید فقط میخواید بدونید با دو ماه تلاش چه نتیجه ای حاصل میشه . ولی به نظر من این کار باعث میشه اون آدم حس بدی پیدا کنه اگر رتبه ی خوبی نیاورده باشه . چون این بنده خدا کار بدی نکرده فقط ۲ ماه مونده به کنکور انگیزه پیدا کرده بخونه و این که شده یا نشده دیگه مسئله ی مهمی نیست (از نظر من ) مهم ثابت کردن خودش به خودش بوده

13. Top | #283
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینکه از گفتن نتیجه شاید خجالت بکشه رو باهاش موافقم
      ولی آپ شدن یه سری تاپیک هارو قبول دارم چون جنبش و انرژی دو ماه مونده به کنکور رو یادآوری میکنه. این خودش انگیزس دیگه لازم نیست بقیه دنبال تاپیک های انگیزشی باشن خود استارتر هم اگه نتیجه خوب گرفته باعث خوشحالیه اگه هم خوب نبوده به هر دلیلی شاید براش این یادآوری یه نقطه محرک برای شروع دوباره باشه

14. Top | #284
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلامن علیکم و رحمه الله

ببخشید مزاحم اوقات شریف شدیم
      خواستم بپرسم انشالله چی شد نتیجه قبولی؟؟
      حاجی اینو دو ماه مونده به کنکور 97 نوشته بوده بعد کنکور هم گفته رشته ای که میخواستم رو قبول شدم
      چی میخواسته رو خدا عالمه
      ولی اگه 1400 رو هم داده دیگه 2 ماه نبوده 3 سال وقت داشته
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

15. Top | #285
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اِناهاش
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 9181920 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن