خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

عربی صفر بیا که برات راه حل دارم

این راه حل رو چند رو پیش دیدم که دوستم داشت این کار رو میکرد نگاه کردم دیدم واقعا درسته این موضوع اگر هم کسی پیشنهادی داره بهش اضافه کنه تا یا کامل بشه یا کسی از اشتباه دراد
      هر ساله 8 سوال ترجمه داره و 9 سوال تحلیل الصرفی و شکل که این 9 سوال از رو متن میاد البته یک سوال مفهوم هم هست که باید چند تا شعر که تو کتاب هست رو بلد باشی و بطور کلی تو لغت خبره باشی
      بحث اینه که این دو تا تو کنکور سر جمع میشه حدود 17 سوال یعنی 68 درصد که کم نیست بدون اینکه آنچنان ورودی تو قوائد داشته باشیم و فقط کافیه قواعد تحلیل الصرفی اسم و فعل رو کامل بفهمیم یا همون شناخت اسم و فعل که اکثر کتاب ها به این اسم میشناسن
      کاری که دوستم کرده بود این بود که برنامه رو یه هفته کامل روزی دو ساعت برای عربی گذاشته بود فقط برای تحلیل الصرفی...... و همون یک هفته رو چون ترجمه خلاصه نویسی و نکات رو تو چند برگ حدود دو سه تا داشت و شبی حدودا20 تا ترجمه کار میکنه و هر شب چند صفحه از رو لغت عربی مهر و ماه حفظ میکنه و چیزی که من دیدم حدود یکی دو روز دیگه این برنامش تموم میشه و تو برنامش کنکور های 36 دوره عمومی رو گذاشته بود که به محض تموم شدن برنامش روش کار کنه
      یعنی تو دو هفته عربی 68

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا ما که نفهمیدیم چی گفتی

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کجاش؟

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان نظر بدین
      چطوریه؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم کسانی که صفر هستن حالا اونجوری که من دیدم توی انجمن از اقای میثم فلاح تعریف کرده بودن با اون پیش برن خیلی خوب تموم میکنن
      کلا 22 تا پارت داره( فقط نمیدونم چرا درک مطلب نداره ایشون
      ولی خب در کل معلم خوبیه بهتر از اون واعظیه که میخواد از رو زمین بکنه

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همانا ما شما راه هدایت کردیم خواه عربی بخوانید خواه نه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مسلما این دوستتون مطالعه ی قبلی داشته بع روی متون.اگر صفر باشی دو هفته ای یه بند پشت عربی باشیم شاید به درصد68 برسیم.اما روزی دوساعت خیر...افراد خاصی میتونن انجام بدن...مثلا فردی مثل رستگار رحمانی...خودم تو بیمارستان امام خمینی دیدمشون و ازشون سوال پرسیدم.تو تخصص مغز وارد شدن...گفتن تند خوان بودن و سریع به خاطر میسپردن
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی
      ویرایش توسط fateme.tehran : 09 اردیبهشت 1397 در ساعت 10:08

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      مسلما این دوستتون مطالعه ی قبلی داشته بع روی متون.اگر صفر باشی دو هفته ای یه بند پشت عربی باشیم شاید به درصد68 برسیم.اما روزی دوساعت خیر...افراد خاصی میتونن انجام بدن...مثلا فردی مثل رستگار رحمانی...خودم تو بیمارستان امام خمینی دیدمشون و ازشون سوال پرسیدم.تو تخصص قلب وارد شدن...گفتن تند خوان بودن و سریع به خاطر میسپردن
      قلب یا مغز؟ چون تو اینترنت گفتن جراجی مغز و اعصاب میخونه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      قلب یا مغز؟ چون تو اینترنت گفتن جراجی مغز و اعصاب میخونه
      مغز ببخشید....
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط ترجمه خونده
      روزی 2 ساعت فقط برای عربی (تحلیل الصرفی اسم و فعل)و هر قسمتی هم میخونه پشتش 100 تا یا کمتر تست میزنه و این برنامه یه هفته ای شه یعنی 7 روز که کاملا منطقیه وعلاوه بر اون قبلا هم چون ترجمه کار کرده بودهیه خلاصه نویسی دو سه صفحه ای از ترجمه داشته و هر شب حدود ده تا یا بیشتر تست ترجمه میزنه و بعد از اینکه این برنامه ی 1 هفته ای تموم بشه که پیش نیاز اون 9 سوال تحلیل و الصرفی هستش میره سراغ اونا
      در ضمن لغت هم قبلا کار کرده الان داره شبی چند صفحه رو از رو لغت مهر و ماه مرور میکنه
      بعد از برنامه ی یک هفته ای یه ریخته میخواد 36 دوره کنکور عمومی درس عربی رو بزنه که هم شروع کنه روی اون تحلیل الصرفی ها بیشتر کار کنه و هم تو ترجمه قوی تر شه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عالی بود
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برنامت به درد عمه ی من میخوره به جا اینکارا عربی میثم فلاح رو ببینید عربیتون متحول شه واعظی هم پیشنهاد میشه فقط ترجمش یه شعرهایی میگه مثل ان من ما اینما اذام میاد بین ما تا عمر داری ادوات شرط یادت نمیره البته این یه نمونش بود

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا ترجمه رو میگید بدون قواعد چندان میشه حل کرد؟
      من ک ترجمه رو فقط بر اساس قواعد حل میکنم نه لغت
      و قواعد تستاشو اکثرا بر اساس ترجمه حل میکنم بخصوص تمییز و حال رو نه براساس خود قواعد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن