خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کدومش بهتره به نظر شما ؟ کرج یا تهران شرق

سلام
      من موندم مکانیک تهران شرقو بزنم یا کرج
      خودمون غرب تهران ساکنیم
      تو دانشگاه ازادا به این ترتیب زدم
      علوم تحقیقات
      تهران مرکز
      تهران غرب
      تهران شمال
      تهران شرق یا کرج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام
      جای شمال رو با غرب عوض کنی بهتره.
      تهران شرق از کرج بهتره.
      (من خودم از دانشجوی دکترای آزاد تهران مرکز سوال کردم)
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تهران شرق کجا میشه از یه نفر که تهران مرکز میرفت پرسیدم و گفت اصلا مگه تهران شرقم داریم !
      راهشم فک کنم خیلی بد باشه با توجه به این که ما غرب تهرانیم...
      اوکی دوست عزیز / پس اول تهران شمالو میزنم بعد غرب
      چون خودمون غربیم گفتم شاید تهران غربو بزنم بهتر باشه ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تهران شرق قیامدشته ... کرج بهتره ولی واحد شهرری رو یادت نره ای کاش تو تاپیک خودش میزدید اینارو
      Long Live the walls we crashed through

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elena 1994 نمایش پست ها
      تهران شرق قیامدشته ... کرج بهتره ولی واحد شهرری رو یادت نره ای کاش تو تاپیک خودش میزدید اینارو
      واااااای / شهر ری دیگه کجاست ؟؟؟؟؟
      خانم النا من واقعا گیچ شدم
      ببینید من 15000 زیرگروه 1 شدن / تهران هم هستیم
      اینم لیست انتخاب های منه / فقط مونده بودم تهران شرقو ببرم بعد کرج یا نه
      حالا شما میگید شهر ری
      میشه - لطفا/خواهشا/التماسا ... نظرتونو دربارش بدین

ممنون911cfbf8-5ec3-4192-a669-c08799ffdd90.jpg

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما صد در صد همین انتخاب ها رو قبول خواهی شد اما شهر ری هم اولیت های آخرتون بزن شهرری نمینید کجاس؟ با مترو به سمت جنوب شهر...

تهران شرق و شرری رو هم بعد کرج بزن به نظر من اینکارو بکن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elena 1994 نمایش پست ها
      شما صد در صد همین انتخاب ها رو قبول خواهی شد اما شهر ری هم اولیت های آخرتون بزن شهرری نمینید کجاس؟ با مترو به سمت جنوب شهر...

تهران شرق و شرری رو هم بعد کرج بزن به نظر من اینکارو بکن
      این لیست بیست تایی هستش
      یعنی میگین به جای ازاد قزوین شهر ری رو بزنم
      چرا میدونم شهر ری کجاست :-d شاه عبد العظیم خودمون دیگه ... منظورم دانشگاهش بود
      از اشنایان
      ستند کسانی که قزوین میرن * حدود دو ساعت تا دم در دانشگاه ازاد قزوین راه هست از اینجا . سطح دانشگاهم در حد قابل قبولی هستش هم چنین امکانات بسیار زیادی داره ازاد قزوین * اما این که شهر ری چه جوری هستش رو نمیدونم :-S
      ...

ممنمون که جواب دادین
      ویرایش توسط aliara88 : 28 مرداد 1392 در ساعت 14:41

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز در هر صورت به نظر من مهم نیست کجا باشه ولی با رتبه شما احتمال زیاد همون علوم تحقیقات قبولی که به نظر منم همونجا برو خیلی خوبه ...
      اگه راه برات مهم نیست برو قزوین اما شهرری هم بعد از دانشگاه های تهران دانشگا خوبیه ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز در هر صورت به نظر من مهم نیست کجا باشه ولی با رتبه شما احتمال زیاد همون علوم تحقیقات قبولی که به نظر منم همونجا برو خیلی خوبه ...
      اگه راه برات مهم نیست برو قزوین اما شهرری هم بعد از دانشگاه های تهران دانشگا خوبیه ...
      vaghan fek mikonin ghabil sham oolum tahghighat ???!
      15000 zir15000 guruh yek shodama ... rotbe keshvarim 34000shode
      y nafar migoft hatta azad ghazvinam ghabul nmishi

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبول میشید کی همچین حرفی زده - من مطمئنم احتمال قبولیتون اونجا زیاده من دوستم مثل شما پارسال شد 15 هزار و با همون معلومات علمی تراز دانشگاه ازادش شد 6800 که رفت مهندسی پزشکی همون دانشگاه ..

شما همون ترتیبی که زدید رو اجرا کنید ، شهر ری و تهران شرق رو هم به رشته هاتون اضافه کنید شرری خوبه مسیرش مترو خوره کرج هم بزن مسیرشون مترو خوره اما قیامدشت دوره تو حاشیه شهره...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبول میشید کی همچین حرفی زده - من مطمئنم احتمال قبولیتون اونجا زیاده من دوستم مثل شما پارسال شد 15 هزار و با همون معلومات علمی تراز دانشگاه ازادش شد 6800 که رفت مهندسی پزشکی همون دانشگاه ..

شما همون ترتیبی که زدید رو اجرا کنید ، شهر ری و تهران شرق رو هم به رشته هاتون اضافه کنید شرری خوبه مسیرش مترو خوره کرج هم بزن مسیرشون مترو خوره اما قیامدشت دوره تو حاشیه شهره...
      خدا کنه...
      یه نفر از بچه های فروم گفت تهران شمال رو زودتر از غرب بزن ... درسته به نظر شما این ؟
      یه عنوان اخرین سوال
      به نظر شما با توجه به رتبم و انتخاب هایی ک کردم نیازی به شرکت در پاره وقت هستش یا نه
      بعد یه چیز دیگه / چیزی که منو به شک میندازه تو قبول شدن اینه که امسال همه انتخاب های اولشونو تهران میزنن چون دیگه چیری به نام ریسک وجود نداره
      پارسال با تراز 6800 خیلی ها بودن که یه رشته معمولی تو شهر خودشون قبول میشدن چون ریسک کمتری میکردند ولی امسال ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه نگران نباش رتبتون خیلی خوب شده برا آزاد به نظر من محدودیت انتخاب رشته ندارید - چرا اگه دروغ نگیم تنها رشته ای که تو دانشگاه ازاد خیلی پر طرفداره معماری دانشگاه تهران مرکزیه که یکی از بهترین دانشکده های کشوره و رتبش خیلی خیلی خیلی بالاست و قبلا ترازش بالای 7000 بود اما مکانیک و غیره درسته پرطرفداره خیلی اما شما نمره کافی رو دارید من مطمئنم علوم تحقیقات قبولید نگران نباشید...

بله تهران غرب از همه دانشگاه های تو تهران البته بعد از شهری ری در مقام پایین قرار داره: به ترتین اینطوری بنزدی به نظر من : علوم تحقیقات - مرکز یا شمال ( فرقی نداره )- جنوب - غرب- کرج - شهرری - شرق - رودهن و ....
      پاره وقت اگه هیمن رشته ها هست چرا که نه پاره وقت رو اخر لیستتون بزن کار از محکم کاری عیب نمیکنه ... ( شانس بد ما رشته مورد علاقه ما پاره وقت نداره )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن