خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

منبع زیست برای دهم و یازدهم در تابستان

سلام راستش الان دیگه کم کم رسیدیم به اخرایه سال و احتمال میدم شما هم مثل من و یازدهمیایه دیگه زیستو یازدهم رو تموم یا حداقل به اخراش رسونده باشید راستش من خودم زیسته یازدهم رو با نشرالگو تموم کردم و یه جاهایی هم از خیلی سبز استفاده کردم حالا که رسیدم تابستون میخواستم ازتون یه مشورتی بگیرم ببینم باسه تاستون همین نشرالگو رو یدور دیگه بزنم یا زیست گاج رو بگیرم و از اقای زارع هم درخواست میکنم اگه این تاپیک رو میبنیه یه توضیحی در مورد کتاب جامعشون بدن همچنین از شما یازدهمیا هم میخوام نظرشونو درمورد کتابی که امسال استفاده کردن و برنامه ای که باسه تابستونشون دارن بگن
      ببخشید یکم زیاد شد خوشحال میشم همتون یه مشارکتی کنید تا به یه نتیجه ای هممون بررسیم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راضی بودی از زیست نشرالگو؟من دارم احساس میکنم درسنامه هاش رو زیادی کش میده و تست هاشم بعضی موقع چرت میشه....تست هاشم درسنامه محور هست یعنی تا درسنامه خود نشرالگو رو نخونی نمیتونی بیشتر تستاشم بزنی..فصل تولید مثل رو که اصلا نخوندم چون خیلی به حاشیه رفته...به احتمال زیاد هم دهم هم یازدهم نشرالگو بندازم دور و جامع خیلی سبز بگیرم که چند روز دیگه میاد مولفش هم گروه ماز هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      سلام راستش الان دیگه کم کم رسیدیم به اخرایه سال و احتمال میدم شما هم مثل من و یازدهمیایه دیگه زیستو یازدهم رو تموم یا حداقل به اخراش رسونده باشید راستش من خودم زیسته یازدهم رو با نشرالگو تموم کردم و یه جاهایی هم از خیلی سبز استفاده کردم حالا که رسیدم تابستون میخواستم ازتون یه مشورتی بگیرم ببینم باسه تاستون همین نشرالگو رو یدور دیگه بزنم یا زیست گاج رو بگیرم و از اقای زارع هم درخواست میکنم اگه این تاپیک رو میبنیه یه توضیحی در مورد کتاب جامعشون بدن همچنین از شما یازدهمیا هم میخوام نظرشونو درمورد کتابی که امسال استفاده کردن و برنامه ای که باسه تابستونشون دارن بگن
      ببخشید یکم زیاد شد خوشحال میشم همتون یه مشارکتی کنید تا به یه نتیجه ای هممون بررسیم

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی نشرالگو هم دارم دو پایه رو اونا هم باید بندازم دور به جاش جامع خیلی سبز بگیرم..... کلا خیلی ضرر کردم با 350تومن کتاب گرفتم حالا همشو باید بندازم دور به جاشون جامع بگیرم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      سلام
      کلا اگه میکرو دهم و یازدهم رو دارین که این کتاب‌ها به‌اندازه‌ی کافی کامل نیستن و نیازی به خرید کتاب جدید نیست‌؛ یادتون باشه برای موفقیت، به‌جای خوندن چندین کتاب مختلف بهتره که یک کتاب رو مسلط بشین. اما اگه این دو کتاب رو ندارین، بهتون توصیه می‌کنم حتماً میکرو پایه رو بخرین. میکرو پایه بانک تست، شامل ۲۶۴۰ تست و پاسخ تشریحی هست که خودتون با مقایسه‌ی تست‌ها با سؤالات کنکور، متوجه می‌شین که بیشترین شباهت به سؤالات کنکور، نسبت به سایر کتاب‌ها و آزمون‌ها، دارن. پاسخنامه‌ی تشریحی هم که مثل همیشه کامل‌تر از همه‌جا هست.

اما در مورد جلد آموزش، فرقی نمی‌کنه چه کتاب تستی دارین و در چه سطحی هستین؛ میکرو پایه جلد آموزش به‌عنوان درسنامه‌ای بسیار کامل و جامع، می‌تونه برای هر کنکوری لازم باشه. درسنامه‌های جلد آموزش، مناسب برای استفاده از سه کتاب گاج (و البته هر کتاب زیست دیگری در پایه‌ی دهم و یازدهم) است:
      ۱- بانک تست زیست‌شناسی پایه از سری میکرو
      ۲- بانک تست زیست‌شناسی پایه از سری iQ
      ۳- بانک تست زیست‌شناسی پایه از سری آزمون‌پلاس

این کتاب تنها کتابی هست که «کادرهای جمع‌بندی» داره. تمامی نکات ترکیبی یازدهم در فصل‌های کتاب دهم با عنوان «آن‌چه خواهیم خواند» مطرح شدن. تنها کتابی هست که در اون کادر نکات شکل، کادر فعالیت، کادر همه‌چیز درباره‌ی (نکات ترکیبی جانوران) قرار داره.

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای زارع جواب من رو ندادی.ای کیو کی میاد؟تستای ای کیو بیشتره یا میکرو پایه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      کلا اگه میکرو دهم و یازدهم رو دارین که این کتاب‌ها به‌اندازه‌ی کافی کامل نیستن و نیازی به خرید کتاب جدید نیست‌؛ یادتون باشه برای موفقیت، به‌جای خوندن چندین کتاب مختلف بهتره که یک کتاب رو مسلط بشین. اما اگه این دو کتاب رو ندارین، بهتون توصیه می‌کنم حتماً میکرو پایه رو بخرین. میکرو پایه بانک تست، شامل ۲۶۴۰ تست و پاسخ تشریحی هست که خودتون با مقایسه‌ی تست‌ها با سؤالات کنکور، متوجه می‌شین که بیشترین شباهت به سؤالات کنکور، نسبت به سایر کتاب‌ها و آزمون‌ها، دارن. پاسخنامه‌ی تشریحی هم که مثل همیشه کامل‌تر از همه‌جا هست.

اما در مورد جلد آموزش، فرقی نمی‌کنه چه کتاب تستی دارین و در چه سطحی هستین؛ میکرو پایه جلد آموزش به‌عنوان درسنامه‌ای بسیار کامل و جامع، می‌تونه برای هر کنکوری لازم باشه. درسنامه‌های جلد آموزش، مناسب برای استفاده از سه کتاب گاج (و البته هر کتاب زیست دیگری در پایه‌ی دهم و یازدهم) است:

این کتاب تنها کتابی هست که «کادرهای جمع‌بندی» داره. تمامی نکات ترکیبی یازدهم در فصل‌های کتاب دهم با عنوان «آن‌چه خواهیم خواند» مطرح شدن. تنها کتابی هست که در اون کادر نکات شکل، کادر فعالیت، کادر همه‌چیز درباره‌ی (نکات ترکیبی جانوران) قرار داره.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تستای میکرو پایه با میکرو های پایه دهم یا یازدهم یکسانن ؟یا تستای جدیدین؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام

اقای زارع یه سوالی داشتم بر این اساس که من وقت کافی دارم بنظرتون کتاب دهم و یازدهم که هرکدوم یه جلد جداس کامل تر هستن و بهتر نیست از اونا استفاده کنم یا جامعشو بگیرم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان یازدهمی به نظرتون این کتاب چجوریه ؟ فک کنم واسه هر مبحث مثلا قسمت سامانه بافت پوششی تو گفتار 2 فصل 6 یه ازمون داره .
      ولی احتمالا بر ای کنکور 98 باشه. نظرتونو در موردش بگین
      پی نوشت: از گاج مارکت چجوری نمونه فصل دان کنم؟!
      پی نوشت 2: نمونه کارش توی سایت پایتخت کتاب تو گاج مارکت که نیافتم ----> دانلود
      ویرایش توسط Mamad_6xlarge : 12 اردیبهشت 1397 در ساعت 23:10

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن