خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 57
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از صفر به پزشکی(کامل حرفامو بخونین مرسی)

سلام دوستای خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه.بچه ها من بچه ی پایین شهرم!پدرم کارگره و زندگی متوسط رو به پایینی داریم البته خداروشکر میکنم چون خیلیا همینشم ندارن.بچه ها چند تا سوال دارم ازتون ممنون میشم جواب بدین فک کنین منم برادر کوچیکتونم مرسی.دوستان من هدفم کنکور۹۸ و قبولی توی رشته پزشکیه.حالا شهر و ایناش مهم نیست ولی صد در صد باید روزانه قبول شم چون همونطور که گفتم پدرم کارگره و توانایی شهریه های میلیونی رو نداره.برنامه ام واسه کنکور از مهر۹۷شروع میشه(تابستونو باید کامل کار کنم که خرج کنکورمو در بیارم).از مهر که شروع میکنم میرم یه مشاور(که خودش دانشجوی پزشکی باشه)رو انتخاب میکنم و آزمون آزمایشی هم ثبت نام میکنم و با این روال و روزی ده دوازده ساعت درس خوندن تا کنکور ۹۸پیش میرم.بنظرتون اینجوری موفق میشم؟شاید خیلیاتون بگین خب اینجوری که خیلی راحت هر کسی با تلاش میتونه قبول شه ولی من یه نقطه ضعف دارم و اونم معدلمه!معدل نهاییم پونزده و نیمه.میدونم کمه و خب با این معدل پزشکی خواستن یخورده فضاییه ولی خب بچه ها باور کنین بحث تنبلی و درس نخوندن نبوده!بحث مشکلات خانوادگی بود که پارسال که سال سوم بودم درگیرش شدم و اصلا نمیتونستم رو درسهام تمرکز کنم وگرنه من سالای قبل معدلم همیشه بالای هیجده بود.حالا با این شرایط بنظرتون من به مراد دلم میرسم‌؟یه سوال دیگه هم که دارم اینه که اگه قبول شدم میتونم کنار پزشکی یه کاری رو هم انجام بدم که خرج کتابای دانشگاهم در بیاد؟شرمندم دوستان زیاده گویی کردم سرتونو درد آوردم امیدوارم هممون به آرزوهامون برسیم♥

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      واسه معدلتون میتونید ترمیم معدل بزنید که خیالتونم راحت باشه
      و اینکه قطعا با روزی ۱۲ ساعت درس خوندن مفید تا خود کنکور حتما میتونید موفق بشید
      تازه کنکوری خوندن با تشریحی خوندن خیلی متفاوته
      رتبه های قبولی واسه پزشکی سالای پیش تو شهر های مختلف رو ببینید
      در کنار پزشکی فک کنم بشه یه کار نیمه وقت انجام داد ولی یسری میگن باید هر روز دانشگاه بری و درسای سنگینی هم داره
      خودم بیخبرم ولی انگار بعد چن ترم حقوقم داره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برادر عزیزم...
      موفقیت مال امثال شماست....فقط پیوسته بخون...و دنبال راه حل های فضایی نباش...رو زیست عربی ادبیات خیلی تمرکز کن همینطور شیمی...
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام قدیمی؟ اگه آره یه پی ام بهم بده.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHGA.DEMAH نمایش پست ها
      سلام دوستای خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه.بچه ها من بچه ی پایین شهرم!پدرم کارگره و زندگی متوسط رو به پایینی داریم البته خداروشکر میکنم چون خیلیا همینشم ندارن.بچه ها چند تا سوال دارم ازتون ممنون میشم جواب بدین فک کنین منم برادر کوچیکتونم مرسی.دوستان من هدفم کنکور۹۸ و قبولی توی رشته پزشکیه.حالا شهر و ایناش مهم نیست ولی صد در صد باید روزانه قبول شم چون همونطور که گفتم پدرم کارگره و توانایی شهریه های میلیونی رو نداره.برنامه ام واسه کنکور از مهر۹۷شروع میشه(تابستونو باید کامل کار کنم که خرج کنکورمو در بیارم).از مهر که شروع میکنم میرم یه مشاور(که خودش دانشجوی پزشکی باشه)رو انتخاب میکنم و آزمون آزمایشی هم ثبت نام میکنم و با این روال و روزی ده دوازده ساعت درس خوندن تا کنکور ۹۸پیش میرم.بنظرتون اینجوری موفق میشم؟شاید خیلیاتون بگین خب اینجوری که خیلی راحت هر کسی با تلاش میتونه قبول شه ولی من یه نقطه ضعف دارم و اونم معدلمه!معدل نهاییم پونزده و نیمه.میدونم کمه و خب با این معدل پزشکی خواستن یخورده فضاییه ولی خب بچه ها باور کنین بحث تنبلی و درس نخوندن نبوده!بحث مشکلات خانوادگی بود که پارسال که سال سوم بودم درگیرش شدم و اصلا نمیتونستم رو درسهام تمرکز کنم وگرنه من سالای قبل معدلم همیشه بالای هیجده بود.حالا با این شرایط بنظرتون من به مراد دلم میرسم‌؟یه سوال دیگه هم که دارم اینه که اگه قبول شدم میتونم کنار پزشکی یه کاری رو هم انجام بدم که خرج کتابای دانشگاهم در بیاد؟شرمندم دوستان زیاده گویی کردم سرتونو درد آوردم امیدوارم هممون به آرزوهامون برسیم♥
      سلام
      تابستون بخوای کلا هم کار کنی نمیشه هیچی نخونی اگ واقعا میخای قبول بشی باید از تایم های مردت استفاده کنی ی چیزای حتی خیلی ساده مثل تاریخ ادبیات و لغت و زبان اینا کار کنی و تو تابستون به شناخت از خودت برسی
      پیشنهاد نمیکنم بری مشاوره و پول خرج کنی ولی اگ خیلی اصرار داری میتونی بری بازم اگ خودت بخونی بهتره
      کار کردنم ک شما قبول شی کار دانشجویی هست !
      اگ روزی 10-12 ساعت اصولی بخونی قبولی
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداشی بخون
      حتما موفق میشی....قول میدم........
      فقط کنکور حاشیه زیاد داره دنبالش نرو تو فقط بخون.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میدونم اینجا جاش نیست اما یه سوال خیلی مهم دارم
      من تازه شروع کردم
      زیست سال دوم رو دارم از خیلی سبز میخونم,تستاش زیاده و درجه بندی هم نداره
      میخوام هرچه زودتر تمومش کنم میشه کمکم کنید؟؟؟؟
      برای سوم و پیش زیست نشرالگو رو دارم تستاش درجه بندی داره و من میتونم فقط سختاشو بزنم+نکاتشون
      اگه میشه,لطفن,
      کمکم کنین
      در بیابـــــان گــر به شوق کــعبـه خـــواهی زد قـــدم
      سرزنــش ها گر کنــد خــار مغیــلان،"غــــم مخـــور"

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تاجاییییییییییییی ک میتونی از نت دور باش...از دوستای تنبل دور باش....از کتاب های چرت پرت زیاد خریدن دور باااااااااش...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه با برنامه درس بخونید و زود دلسرد نشید ان شاءالله موفق میشید.فقط واسه تابستون کامل درسو تعطیل نکنید یا لغتا زبان و عربیو و تاریخ ادبیات و اینا رو بخونید یا اینکه یکی دو تا درسا که مشکل دارید از تابستون شروع کنید به خوندن.امیدوارم موفق بشید.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش شرایط منم دقیقا مثل خودته منم قراره کار کنم تابستونو ولی دلم روشنه
      یه ضرب المثل ترکی هست میگه خدا دوتا مشتو رو یه سر نمیکوبه
      مطمئن باش برامون نقشه داره خودش
      اگه همونطور که گفتی بخونی قبولی شک نداشته باش❤

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز قبل از شروع سوالات کنکور خصوصا سال گذشته رو تحلیل کن بعد شروع کن به درس خوندن.تا بدونی چطور باید بخونی نگران هیچی نباش درگیر حواشیم نشو .فقط یادت باشه اصولی کار کن(مرور کن تست بزن ازمون بگیر رفع اشکال کن)به حرف هیچ کسم گوش نکن.موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      تاجاییییییییییییی ک میتونی از نت دور باش...از دوستای تنبل دور باش....از کتاب های چرت پرت زیاد خریدن دور باااااااااش...
      اگه کسی روی استفادش از نت کنترل داشته باشه به نظرم اینترنت یه جاهایی خیلی به درد کنکوری ها هم می خوره ،من خودم از این انجمن خیلی راهنمایی گرفتم مثلا برای منابع کمک درسی و پیدا کردن pdfو نمونه سوال و مخصوصا اشکال درسی و....

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      گلم ما که معدل 20ای بودیم به کجای دنیا رسیدیم که حالا فکر کردی عقبی؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ami4 نمایش پست ها
      داداش شرایط منم دقیقا مثل خودته منم قراره کار کنم تابستونو ولی دلم روشنه
      یه ضرب المثل ترکی هست میگه خدا دوتا مشتو رو یه سر نمیکوبه
      مطمئن باش برامون نقشه داره خودش
      اگه همونطور که گفتی بخونی قبولی شک نداشته باش❤
      انشاالله تو هم به آرزوهات برسی برادر

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان بعضیاتون گفتین که سراغ مشاور نرم!بنظرتون یه مشاوری که مطمئن باشه و دانشجوی پزشکی هم باشه بهم راه و چاه رو نشون بده خوب نیست؟ چون واقعا توی بحث کنکور خیلی سردرگمم مثلا نمیدونم فلان درسو چه منبعی استفاده کنم و چطوری بخونم و..

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن