خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها

ولی چرا باید ما مثلا در یه شهر فقط در یه شهر حدود 200 تا طلبه ی لژیونر از باکو بیاریم
      طلبه ی لژیونر ترکیب وصفی جالبی بود! اولین بارم بود که این کلمه رو میشنوم

بنظرم حقوق و مزایای طلبه ها و آخوند ها باید مثل دوره ی پهلوی فلان فلان شده باشه، اون زمان بخاطر اینکه کسی آخوندی رو انتخاب کرده بهش هیچی نمیدادن بنابراین کسایی میرفتند آخوند میشدند که واقعا و از صمیم قلب میخواستن بشن! نتیجه ش این شد که اغلب کسایی که آخوند شدند آدم های پاک، دلسوز و به معنای واقعی کلمه مؤمنی بودند و حاضر بودند جوانی و عمرشون رو توی این راه صرف کنند ولی الان چون از سربازی معاف میشن و خیلی مزایای دیگه داره باعث میشه که خیلی از آدم های ناخالص و ناپاک هم برم طلبگی بخونن و لباس مقدس آخوندی رو بپوشن و به اسلام و تشیع ضربه بزنن! کم نمونه هاشو ندیدیم به خدا، هر روز یدونه کلیپ از این آخوندنما ها میاد توی دنیای مجازی که به طرق مختلفی آبروی تشیع رو میبرند و حتی مردم رو نسبت به این قشر عزیز و ساده زیست بدبین میکنن. باعث میشن که خیلی از مردم ایران از کلمه ی اشتباه " همه ی این آخوندا ... " استفده کند درحالی که اصلا این حرف درست نیست! موضوع اون ناخالصی هایی هستند که گفتم بخاطر مزایا میرن طلبه میشن
      بگذریم .... این حرفا به درد کسی که برای رسیدن به پزشکی راهنمایی میخواد به درد نمیخوره!

رفع اسپم: توصیه ی من به آقا حامد اینه که به هیچ وجه چند منبعی نباش! خودم امسال از این چند منبعی بودن ضربه خوردم. باورکن اگه شده بشینی قشنگ حتی یک روزت رو کامل بذاری و کامنت های بچه های فروم رو بخونی و تاپیک بزنی ولی بعد 24ساعت یه منبعی که مناسب خودته رو پیدا کنی خیلی خیلی بهتر از اینه که یه منبع بگیری و بعد 1-2 ماه متوجه بشی که به دردت نمیخوره! چون مثلا پایه ت ضعیفه و این کتاب کامل آموزشِ کامل نداره!

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسته به درد پزشک شدن نمی خوره ولی به درد زندگی کردن و درک شرایط موجود جامعه ی همین دانشجو میخوره.
      چرا باید کسی که دانشجوی رشته ی مثل پزشکی یا هر رشته ی کارآمد دیگه ای هست نگران هزینه های تحصیلی اش باشد.؟

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      ببخشید منم نظر میدم ولی لازم دونستم یه چیزایی رو بگم

باورکن همین که پزشکی یا رشته ای که خیلی بهش علاقه داری رو قبول بشی به معنای واقعی کلمه دنیات تغییر میکنه! این که میگن پزشکی همه چیز نیست همش شعاره، نذار انگیزه ت رو ازت بگیرن. اگه واقعا احساس میکنی که میتونی و تصمیمت از سر هیجان و جوگیر شدن نیست پس بسم الله .... تا جوونی و انرژی داری آیندت رو تغییر بده

هیچ جای قرآن نیومده که مؤمن باید فقیر باشه! این تفکرات اشتباه هستن
      مومن باید تا میتونه فعال و کوشا باشه و کار کنه و ثروتمند باشه ولی در کنارش به دنیا هیچ وابستگی مادی نداشته باشه! مومنی که خودش آدم درستیه و ثروتمند هم هست و زیاد هم کار میکنه میتونه برای جامعه و اطرافیانش مفید باشه، میتونه برا جوان هایی که پول ندارند جهیزیه بگیره، مدرسه بسازه مسجد بسازه موسسه خیریه راه بندازه میتونه در جهت تبلیغ درست دینش هزینه کنه و موسسه فرهنگی راه بندازه و ... ولی مومنی که فقر اختیاری رو انتخاب میکنه و خودش دوست نداره پولدار باشه نه به درد خودش میخوره و نه خانواده و اطرافیان و جامعه! آدم یه پزشکِ مومن باشه مطمئناً بیشتر وسعش میرسه کار خیر انجام بده تا اینکه یه مومن فقیر باشه ( البته فقر اختیاری منظورمه! یعنی کسایی که میتونن پولدارتر باشن ولی خودشون نمیخوان! )
      روزی هرکس هم بسته به تلاشی که میکنه و تصمیم هایی که میگیره معینه! نه اینکه چه آدم توی خونه بگیره بخوابه چه روزی 13 ساعت کار کنه باز در هر صورت روزیش به یک اندازس، چه کارگر باشه چه پزشک چه سهامدار گوگل روزیش یکی باشه، این بنظرم غلطه و جبرگرایی محسوب میشه
      معلومه وقتی من برم آبیاری گیاهان دریایی بخونم روزیم کم میشه و شاید هم اصلا کار برام فراهم نشه!

نماز اول وقت خیلی مهمه! با خوندن اول وقت نمازهات یجورایی داری میگی که خدایا من با وجود اینکه 10تا کار مهم و غیر مهم دیگه هم دارم ولی مناجاتم با تو از همه اینا مهم تره ... مطمئنا بیشتر هواتو داره ولی اینکه بگیم هرکی نماز اول وقت نخونه یا هرکسی که کلا نماز نخونه کلا برنامه و زندگیش رو هواست هم بنظرم حرف درستی نیست و متعصبانه س

بجای اینکه آدم 30 میلیون بار استغفار بگه سعی کنه در عمل استغفار رو انجام بده بنظرم خیلی درست تره! اینکه سعی کنیم تکرار گناه نکنیم نه اینکه صبح و شب کارمون بشه فقط استغفار گفتن. از ما پرونده سیاهتر هاش هم یه لحظه و با یه عنایت حق تعالی توفیق توبه واقعی نصیبشون شده و کلا مسیر زندگیشون عوش شده! قبل از توبه هم هیچوقت 300هزارتا استغفار نگفتن!
      اگه گفتن هر " استغفر الله ربی و اتوب علیه " 2-3 ثانیه وقت بخواد اونوقت باید چیزی حدود 21 ساعت متمادی بدون 1 ثانیه استراحت فقط استغفار بگه تا تموم بشه!

شما برای شروع تغییر استارت کار رو بزن، خدا هم وقتی ببینه که شما داری تلاش میکنی انقدر مهربونه که مطمئناً کمک های خودش رو میرسونه. ماها مسئول ساختن آینده ی خودمون هستیم، همه چی بستگی به تصمیم های خودمون داره
      موفق باشی دوستِ خوب، یاحق

بسیار هم عالی..کاملا درست و منطقی...اما برادر عزیز بنده نگفتم 300000 بار...گفتم 30 هزار بار..اونم نگفتم در یک روز گفتم تا کنکور...و تایید اصلی صحبت های شمارم در استغفار در عمل واقعا لذت بردم و تحسین میکنم.خداوند وقتی به شخصی پولی میده دوست داره در زندگیش ظهور و بروز پیدا کنه.خداوند اصلا لذت میبره از اینکار...که به یکی نعمت بده و اون نعمت رو در زندگی انسان ببینه.اما به یکی میده به یکی نه.اونی که خدا بهش نداده چی؟دوست داره به اونی که نداده خداروشکر کنه و خودش رو با دیگران مقایسه نکنه و بعد تلاش کنه..کسی که تو نداری میزنه زیر بندگیش تو پولداری هم میزنه زیر بندگیش..من گفتم تغییر رو در ابتدا در رابطه با خدا تغییر بدن بعد شروع کنن..وقتی تغییر رابطه با خدا حاصل شد دیگه این بنده ی خدا هر شب نمیاد گله و شکایتش رو به درگاه خدا ببره..آدم نه تنها در پزشکی بلکه در دیگر رشته ها هم میتونه کمک حال دیگران باشه....
      آدم باید واقع بین باشه..
      اگر پزشکی همه ی دنیاعه نخبگانه دیگر رشته ها چه گناهی کردن که تخصص دارن؟
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی
      ویرایش توسط fateme.tehran : 10 اردیبهشت 1397 در ساعت 09:43

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی لینک کانال مشاوره دکتر افشارو داره؟بنظرتون بهترین کانال مشاوره اییه؟

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHGA.DEMAH نمایش پست ها
      دوستان کسی لینک کانال مشاوره دکتر افشارو داره؟بنظرتون بهترین کانال مشاوره اییه؟
      من دارم اره خوبه ویسای انگیزشیش عالیه خیلی واقع بینانه حرف میزنه واین به نظرم یه جور دلگرمیه خوبیه

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.s نمایش پست ها
      من دارم اره خوبه ویسای انگیزشیش عالیه خیلی واقع بینانه حرف میزنه واین به نظرم یه جور دلگرمیه خوبیه
      میشه لینکشو بزاری اینجا. ممنون

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Lightbulb ازصفربه پزشکی

باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما برادربزرگوار بنده به عنوان یه خواهرکوچیکترخدمتتون عرض میکنم اصلامهم نیست معدلتون چنده البته اگه بتونیدترمیم معدل شرکت کنیدحتمابهترمیشه سعی کنیدحتما وفقط کتابای درسی رو+سوالات امتحان نهایی سنوات قبل مطالعه کنیدمن ازنزدیک دیدم کسی روکه نمره13خردادریاضی روتوشهریورفقط1هفته قبل ازامتحان وفقط باهمین کاری که گفتم به19رسوندن اگه طوری بشه که بتونیدتابستون فقط ریاضی وفیزیک ودرک مطلب عربی وانگلیسی +زیست پیش2که نیازبه مهارت بیشتری دارندمطالعه بفرماییدالبته اگه توتابستون وقت درس خوندن نداشتیدکافیه 4ساعت وقت بگذاریدحتی ازتایم های مردتون استفاده کنیدمطمن باشیدمیرسیداین درسایی که گفتم رومطالعه بفرماییدقطعاتومسیرکنکورخی لی راحت ترپیش خواهیدرفت.برای برنامه ریزی ومشاوره هم مهندس سیدمحمدموسوی هستندکه ایشون رایگان بهتون کمک خواهندکردنگران نباشیدایشون کارشونوخوب بلدندوالان دارن دندانپزشکی میخونن کافیه درکانال تلگرام ایشون (آکادمی مشاوره وبرنامه ریزی موسوی)عضوبشیدشماره همراهشون اونجاهست حتمابهتون کمک میکنن.درموردآزمون هم اگه قلمچی بورسیتون نکرداشکالی نداره توهمین سایت کنکوربه پیج آزمونهای مازبریدوشرایط بورسیه مازروبخونیدوباشرایطی که فرمودیدفکرکنم بورسیه نوع 4حتماقبول میکنه که بورسیه بشید.آزمونای بسیارباکیفیتی هستن که تازگیها واسه همه درسهاهست.سعی کنیدتابستون درسای حفظی نخونیدبرای منابع هم تازگیهاحرف آخرزیست گیاهی رورایگان میده ومسعودی هم نمونه تدریس رایگان بهتون میده نگران نباشیدولی مطمن باشیدمهمترین منبع کتابای درسیه.سایت صنعتی شریف (آلا)هم تمام دروس به صورت فیلم رایگانه اساتیدبسیارعالی هم داره زیست روحتما زیادبخونیدحتی اگه دست ازکنکور97کشیدیدحتمادرسایی که گفتم درتابستان وزیست وشیمی پایه راتوی این2ماه مونده تاکنکور97مطالعه بفرماییدحتی اگه سرجلسهکنکور97نرفتیدباسوادی که ازاین مدت زیست وشیمی روخوندیدکنکور97روتحلیل کنیدتااعتمادبه نفستون بره بالاوبدونیدکه کنکورخیلی هم سخت نیست.امیدوارم صحبتهام به دردتون بخوره وبتونه کمکتون کنه میدونم خیلی کمه ولی این تمام چیزی بودکه میدونستم.من17سالمه دانش آموزچهارم تجربیم وامسال کنکوراولم هست ان شاالله امسال قبول بشم درخدمت شماوبقیه بچه هاخواهم بود.منم تواستان لرستان شهرالشترهستم والدینم فرهنگی هستن ولی همه میدونن لرستان وکرمانشاه وایلام و...ازنظرآموزشی .و...محرومن ولی سهمیه منطقه3خودش کمک بزرگی به قبولیتون خواهدکرد.توصیه میکنم حنما یه باربا استادبزرگواردکترابوالفضل مخدومی تماس داشته باشیدوشرایط تون روباایشون درمیون بگذاریداصلانگران نباشیدایشون بسیارمحترم وبزرگوارندوحتما بهتون کمک خواهندکردمن به عنوان یه خواهرکوچیکترمنتظرنتایج درخشانتون درکنکور98خواهم ماند.درموردمعدلتون هم بگم.من معدل9و10و13و11میشناسم که الان دانشجوی پزشکی بهترین دانشگاه های کشورن.نمونه بارزترازهمه رتبه1کنکور88جناب رستگاررحمانی تنهاکه الان جراح مغزاند.اگه ناامیدمیشیدطبیعیه ولی بهش دامن نزنیدفقط ادامه بدیددرگیرتبلیغات مختلف موسسات کنکورو...مثل سوالات احتمالی وبهترین تدریس و...نشیدکه فقط سراب است وآفت کنکوره و وسواستون روبیشترخواهدکرد. حتما تستهای کنکورهای قبلی روخیلی زیادبزنید.

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHGA.DEMAH نمایش پست ها
      میشه لینکشو بزاری اینجا. ممنون
      سروش لینک ÷یام رسان سروش
      https://t.me/Alirezaafsharofficial اینم تلگرام

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #56
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام شما همایش شرکت کردید ؟

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانم دکتر کوثر نمایش پست ها
      سلام شما همایش شرکت کردید ؟
      خیر

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن