خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخدا جای تو بودم از همین الان شروع میکردم چون مهر واقعا بدبختی جدیدی به نام مدرسه داری
      از همین الان با روزی 5-6 ساعت شروع کن بهت قول میدم تموم میکنی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​فک کنم نظام قدیمن البته فک کنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      بخدا جای تو بودم از همین الان شروع میکردم چون مهر واقعا بدبختی جدیدی به نام مدرسه داری
      از همین الان با روزی 5-6 ساعت شروع کن بهت قول میدم تموم میکنی
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      یک متن طولانی تایپ کردم ولی حالا که نظر دوستان رو خوندم تقریبا به همه نکات اشاره کردن

بهت پیشنهاد می کنم در این دوماه باقی مونده تا کنکور 97هم بیکار نمونی وبعضی مباحث رو کار کنی. مثل قرابت -شیمی دوم (بجز فصل 4) و...
      اینطوری هم برای 98یک قدم جلوتر میفتی هم با نحوه ی مطالعه دروس اشنا میشی.
      وهمچنین تا جایی که می تونی خودت رو در گیر حاشیه نکن بخصوص در مورد منابع.اگه به فیلم اموزشی هم احتیاج داشتی سایت الا کمک کننده خواهد بود

در مورد معدل به احتمال 95درصد تاثیر برای نظام قدیم ها مثبت خواهد بود با این حالا اگه غیر این باشه حتما اعلام میشه ومیتونی از ترمیم معدل استفاده کنی
      درمورد مشاور بهتره بیشتر فکر کنی اگه بگی انتظارت از مشاور چیه بهتر میتونم راهنمایی کنم در این مورد.
      ویرایش توسط reza2018 : 07 اردیبهشت 1397 در ساعت 19:19

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​فک کنم نظام قدیمن البته فک کنم
      بله نظام قدیمم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      یک متن طولانی تایپ کردم ولی حالا که نظر دوستان رو خوندم تقریبا به همه نکات اشاره کردن

بهت پیشنهاد می کنم در این دوماه باقی مونده تا کنکور 97هم بیکار نمونی وبعضی مباحث رو کار کنی. مثل قرابت -شیمی دوم (بجز فصل 4) و...
      وهمچنین تا جایی که می تونی خودت رو در گیر حاشیه نکن بخصوص در مورد منابع.اگه به فیلم اموزشی هم احتیاج داشتی سایت الا کمک کننده خواهد بود

در مورد معدل به احتمال 95درصد تاثیر برای نظام قدیم ها مثبت خواهد بود با این حالا اگه غیر این باشه حتما اعلام میشه ومیتونی از ترمیم معدل استفاده کنی
      درمورد مشاور بهتره بیشتر فکر کنی اگه بگی انتظارت از مشاور چیه بهتر میتونم راهنمایی کنم در این مورد.
      آره حتما این زمان باقی مونده تا کنکور رو یه سری چیزارو میخونم.انتظارمم از مشاور اینه که اولا حتما حتما دانشجوی پزشکی باشه خودش که از دیدنش انگیزه بگیرم و دوم اینکه بگه چیکار کنم چطور پیش برم و کلا به قول معروف روشنم کنه بنظر خودمم مشاورای تیک این ویژگیو دارن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHGA.DEMAH نمایش پست ها
      سلام دوستای خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه.بچه ها من بچه ی پایین شهرم!پدرم کارگره و زندگی متوسط رو به پایینی داریم البته خداروشکر میکنم چون خیلیا همینشم ندارن.بچه ها چند تا سوال دارم ازتون ممنون میشم جواب بدین فک کنین منم برادر کوچیکتونم مرسی.دوستان من هدفم کنکور۹۸ و قبولی توی رشته پزشکیه.حالا شهر و ایناش مهم نیست ولی صد در صد باید روزانه قبول شم چون همونطور که گفتم پدرم کارگره و توانایی شهریه های میلیونی رو نداره.برنامه ام واسه کنکور از مهر۹۷شروع میشه(تابستونو باید کامل کار کنم که خرج کنکورمو در بیارم).از مهر که شروع میکنم میرم یه مشاور(که خودش دانشجوی پزشکی باشه)رو انتخاب میکنم و آزمون آزمایشی هم ثبت نام میکنم و با این روال و روزی ده دوازده ساعت درس خوندن تا کنکور ۹۸پیش میرم.بنظرتون اینجوری موفق میشم؟شاید خیلیاتون بگین خب اینجوری که خیلی راحت هر کسی با تلاش میتونه قبول شه ولی من یه نقطه ضعف دارم و اونم معدلمه!معدل نهاییم پونزده و نیمه.میدونم کمه و خب با این معدل پزشکی خواستن یخورده فضاییه ولی خب بچه ها باور کنین بحث تنبلی و درس نخوندن نبوده!بحث مشکلات خانوادگی بود که پارسال که سال سوم بودم درگیرش شدم و اصلا نمیتونستم رو درسهام تمرکز کنم وگرنه من سالای قبل معدلم همیشه بالای هیجده بود.حالا با این شرایط بنظرتون من به مراد دلم میرسم‌؟یه سوال دیگه هم که دارم اینه که اگه قبول شدم میتونم کنار پزشکی یه کاری رو هم انجام بدم که خرج کتابای دانشگاهم در بیاد؟شرمندم دوستان زیاده گویی کردم سرتونو درد آوردم امیدوارم هممون به آرزوهامون برسیم♥
      سلام دوست من امیدوارم حالت خوب باشه
      واقعا قدر موقعیت ای رو که داری بدون شک ندارم با تلاش زیاد و برنامه ریزی درست از خیلیایی که کلاس کنکور و خصوصی میرن میزنی جلو...
      قصدم ریا نیست ولی دوستم هم کلاس خصوصی میرفت برای 3 تا درس در کل سال هم کلاس کنکور آخرشم نتیجش بدتر از بنده شد. بماند که حاشیه هم زیاد داشت...
      یک نکته ای رو بگم شما توی ترم های اول میتونی یک کار (مشاوره، تدریس زیست یا دروس دیگه ) در روزای آخر هفته بگیری که مخارجتم در بیاد.. خودم و چند تا از همکلاسی ها همین کار رو انجام میدیم پس نگران کار بعد قبولی نباش
      اصلا معدل الان که شده تاثیر مثبت نگرانش نباش طرف معدلش 20 بوده توی قبولی پزشکی زده فاقد تاثیر مثبت تمرکزت روی کنکورت باشه
      وقتی میگی تنبلی نداری و به دلیل یکسری مشکلات نتونستی بخونی یعنی اینکه پتانسیل بالایی برای رتبه شدن داری کافیه که برنامه ریزی درست (بر اساس تجربه چند تا دانشجو + آموزش برنامه ریزی رتبه های برتر خود سایت ) داشته باشی و تلاش بالایی داشته باشی
      ضمنا همونطور که دوستان گفتن خودت رو درگیر حاشیه ها نکن(این کتاب خوبه یا اون کتاب؟ این آزمون بهتره یا اون آزمون؟ از الان بخونم به پزشکی فلان جا میرسم یا نه؟ dvdخوبه یا درسنامه؟ و ... )
      برات آرزوی موفقیت می کنم دوست من
      سوالی بود در خدمتم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره حتما این زمان باقی مونده تا کنکور رو یه سری چیزارو میخونم.انتظارمم از مشاور اینه که اولا حتما حتما دانشجوی پزشکی باشه خودش که از دیدنش انگیزه بگیرم و دوم اینکه بگه چیکار کنم چطور پیش برم و کلا به قول معروف روشنم کنه بنظر خودمم مشاورای تیک این ویژگیو دارن
      از نظر من مشاور لازم نیست وهزینه اضافی هست وحتی ممکنه اشتباه راهنمایی کنه و سود که نداشته باشه هیچ باعث ضرر هم بشه. به هرحال اگه گرفتی حتما ماهانه بگیر وهزینه چند ماه یا یکسال رو یکجا پرداخت نکن.

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستای خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه.بچه ها من بچه ی پایین شهرم!پدرم کارگره و زندگی متوسط رو به پایینی داریم البته خداروشکر میکنم چون خیلیا همینشم ندارن.بچه ها چند تا سوال دارم ازتون ممنون میشم جواب بدین فک کنین منم برادر کوچیکتونم مرسی.دوستان من هدفم کنکور۹۸ و قبولی توی رشته پزشکیه.حالا شهر و ایناش مهم نیست ولی صد در صد باید روزانه قبول شم چون همونطور که گفتم پدرم کارگره و توانایی شهریه های میلیونی رو نداره.برنامه ام واسه کنکور از مهر۹۷شروع میشه(تابستونو باید کامل کار کنم که خرج کنکورمو در بیارم).از مهر که شروع میکنم میرم یه مشاور(که خودش دانشجوی پزشکی باشه)رو انتخاب میکنم و آزمون آزمایشی هم ثبت نام میکنم و با این روال و روزی ده دوازده ساعت درس خوندن تا کنکور ۹۸پیش میرم.بنظرتون اینجوری موفق میشم؟شاید خیلیاتون بگین خب اینجوری که خیلی راحت هر کسی با تلاش میتونه قبول شه ولی من یه نقطه ضعف دارم و اونم معدلمه!معدل نهاییم پونزده و نیمه.میدونم کمه و خب با این معدل پزشکی خواستن یخورده فضاییه ولی خب بچه ها باور کنین بحث تنبلی و درس نخوندن نبوده!بحث مشکلات خانوادگی بود که پارسال که سال سوم بودم درگیرش شدم و اصلا نمیتونستم رو درسهام تمرکز کنم وگرنه من سالای قبل معدلم همیشه بالای هیجده بود.حالا با این شرایط بنظرتون من به مراد دلم میرسم‌؟یه سوال دیگه هم که دارم اینه که اگه قبول شدم میتونم کنار پزشکی یه کاری رو هم انجام بدم که خرج کتابای دانشگاهم در بیاد؟شرمندم دوستان زیاده گویی کردم سرتونو درد آوردم امیدوارم هممون به آرزوهامون برسیم♥
      ما هم نمیتونیم بدیم شهریه رو حتی ترمی 1 میلیون تومن
      در ضمن اگه شروع کردی کتاب بخری دقت کن بهترین کتاب بازار از همه نظر رو بر میداری میخری و اینترنتی از سایت گاج خریداری کن که تخفیف داره حدود 30 40 درصد بعضی مواقع
      اطراف خودت کتابخونه درست نکن وسط ش گمشی
      مثل من اینترنت نیا جز برای سوال ضرور یا کار ضرور

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزم سلام
      منم دقیقا چند سال پیش جای تو بودم و داشتم برای کنکور میخوندم ( البته ریاضی ! ) دقیقا تفکر تو رو داشتم که معدلم چقدر تاثیر داره و ... ! اما الان بعد از این دو سه سال به این نتیجه رسیدم که واقعا تفکرم خ خ خ اشتباه بوده و بجای اون فکرای منفی باید تمام تمرکزم رو روی کنکور میذاشتم ! از یجا شنیدم که میگفت آدمای موفق تمام تمرکزشون روی اون قسمتی هست که روی تغییرش تسلط دارن و افرادی که شکست میخورن تمام فکرشون استرسی هست که در تغییرش تسلط ندارن ... ! پس سعی کن تفکر یع ادم موفق ذو داشته باشی !! تازه الان هم که ترمیم معدل هم اومده !! دیگ غصه معدل رو خ نخور !
      این از مشکل معدل
      و حالا میریم سراغ بحث قبول شدن یا نشدن
      ببین اینکه گفتی قبلا معدلت 18 بوده اینا که عالی و فوق العادس میخوام بهت بگم حتی اگر میگفتی معدلت 12 هم بوده من بهت میگفتم قبولی ... !! خیلی حرفا دارم که بزنم اما تو یه جمله که تو این 20سال بهش رسیدم خلاصش میکنم :

تنها محدودیت ِ تو ، تَفکرته ِ ... !

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدوارم بتونی موفق بشی....ازحاشیه دوری کن
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

سلام من خودم نظام قدیمی هستم ... میگم تاثیر مثبت معدل به خاطر اینه که اون موقع خیلی تقلب میشده واسه امتحان نهایی ها و سوالات لو میرفته ؟یا اینکه زمان ما اصلا به تاثیر قطعی گیر نمیدادن؟... من خودم سال سوم امتحان نهایی هام سال 96 بودن و اون موقع خیلی ها سوالا رو داشتن و تقلب خیلی بوده( الان متوجه شدم میتونستم مثل خیلی ها سوالا رو بخرم)......

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قربانت داداش توم همچنین

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انشاالله تو هم به آرزوهات برسی برادر
      قربانت داداش توم همینطور

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امیدوارم روزی مصاحبتو ب عنوان ی رتبه برتر اینجا بخونم
      و دیگر هیچ

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      سلام دوست من امیدوارم حالت خوب باشه
      واقعا قدر موقعیت ای رو که داری بدون شک ندارم با تلاش زیاد و برنامه ریزی درست از خیلیایی که کلاس کنکور و خصوصی میرن میزنی جلو...
      قصدم ریا نیست ولی دوستم هم کلاس خصوصی میرفت برای 3 تا درس در کل سال هم کلاس کنکور آخرشم نتیجش بدتر از بنده شد. بماند که حاشیه هم زیاد داشت...
      یک نکته ای رو بگم شما توی ترم های اول میتونی یک کار (مشاوره، تدریس زیست یا دروس دیگه ) در روزای آخر هفته بگیری که مخارجتم در بیاد.. خودم و چند تا از همکلاسی ها همین کار رو انجام میدیم پس نگران کار بعد قبولی نباش
      اصلا معدل الان که شده تاثیر مثبت نگرانش نباش طرف معدلش 20 بوده توی قبولی پزشکی زده فاقد تاثیر مثبت تمرکزت روی کنکورت باشه
      وقتی میگی تنبلی نداری و به دلیل یکسری مشکلات نتونستی بخونی یعنی اینکه پتانسیل بالایی برای رتبه شدن داری کافیه که برنامه ریزی درست (بر اساس تجربه چند تا دانشجو + آموزش برنامه ریزی رتبه های برتر خود سایت ) داشته باشی و تلاش بالایی داشته باشی
      ضمنا همونطور که دوستان گفتن خودت رو درگیر حاشیه ها نکن(این کتاب خوبه یا اون کتاب؟ این آزمون بهتره یا اون آزمون؟ از الان بخونم به پزشکی فلان جا میرسم یا نه؟ dvdخوبه یا درسنامه؟ و ... )
      برات آرزوی موفقیت می کنم دوست من
      سوالی بود در خدمتم
      ممنون بابت توضیحاتت یه سوال دارم تو خودت زمان کنکورت مشاور داشتی؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن