خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

معرفی چند روش خیلی خوب برای افزایش سرعت تایپ

یکی از مشکلاتی که خودم همیشه داشتم سرعت پایین تایپم بود. شاید شما هم همین مشکل رو داشته باشین و سرعت تایپتون زیاد خوب نیست. چند روز پیش داشتم دنبال راه های افزایش سرعت تایپ می گشتم و روش های خوبی توی اینترنت پیدا کردم دوست دارم بهاتون به اشتراک بزارم.

برای یادگیری تایپ شما می تونید از کتاب ، فیلم و سایر منابع استفاده کنید ولی برای من جالب نبود و به نظرم بهترین گزینه استفاده از نرم افزارهای آموزشی هست. برای آموزش تایپ ده انگشتی من خودم از دو روش زیر استفاده می کنم یکی بصورت آنلاین هست و دومی نرم افزار.

روش آنلاین استفاده از سایت های آموزش تایپ هست
      چندتا سایت آموزش تایپ هستن که به این شکل عمل می کنند ولی به نظرم امکانات سایت تایپو خیلی بیشتر هست. برای رفتن به این سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید. از جمله سایت های آموزش تایپ میشه به یوتایپ وی تایپ تن تایپ و غیره اشاره کرد که اکثر اینا هم شبیه به هم هستن.

سامانه آموزش تایپ ده انگشتی تایپو

راستی تو این سامانه می تونید سرعت تایپتون رو هم بسنجین و توی رقابت تایپ شرکت کنید.

روش دوم استفاده از نرم افزار هست من خودم از نرم افزارهای خارجی و فارسی زیادی استفاده کردم هست ولی به نظرم نرم افزار ایرانی انگشتان طلائی می تونه بهترین انتخاب باشه واقعا حتی از نمونه های خارجی هم قویتر هست.
      در بین نرم افزار های خارجی rapidtyping خیلی خوب هست البته برای تایپ فارسی اینو پیشنهاد نمی کنم.

در اخر یک اینفوگرافی قرار می دم که بدونین یادگیری تایپ سریع چقدر ارزشمند هست !

شما برای افزایش سرعت تایپ از چه روشی استفاده می کنید؟ لطفا زیر همین پست تجربیات خودتون رو به اشتراک بزارین

تشکر هم یادتون نره
      http://cld.persiangig.com/preview/D8...ulo-Coelho.jpg

دنیا را دوست دارم ...
      تو در آن زندگی می کنی ..

لینک پیشنهادی ما

ویرایش توسط wisherman : 07 اردیبهشت 1397 در ساعت 11:07

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      rapidtyping خوبه...
      به نظرم به ویدیو و اینطور چیزا اصلا نیاز نیست ، فقط همین که آدم بدونه دستش رو روی کدوم دکمه ها قرار بده و هر انگشت باید چه دکمه هایی رو پوشش بده کافیه! بعدش دیگه باید سعی کنی خودت رو عادت بدی به این روش!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله ابتدا باید با اصول تایپ ده انگشتی آشنا بشیم همون نحوه قرار گرفتن دست ها و غیره که خیلی مهم هست. برای آشنایی با اصول تایپ ده انگشتی ویدئو و کتاب خوب هستن خودم یه فیلم تو آپارات دیدم توی 2 دقیقه اصول تایپ رو یاد می ده خیلی جالب بود این لینکش هست فیلم آموزش تایپ ده انگشتی در دو دقیقه توی آپارات می تونید ببینید.بعد از یادگیری نحوه قرار گرفتن دست و اصول تایپ کافیه فقط تمرین کنید برای تمرین هم می تونید از یکی از روش ها بالا استفاده کنید.
      http://cld.persiangig.com/preview/D8...ulo-Coelho.jpg

دنیا را دوست دارم ...
      تو در آن زندگی می کنی ..

لینک پیشنهادی ما

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن